Članovi plenuma koji blokiraju SKC tokom noći, navodno, obavljaju satanističke obrede.
Građani koji žive u blizini centra protestnih aktivnosti uznemireni su čudnim kricima koji dopiru iz prostorija u kojima se ovi obredi izvode.
Ovo nije samo strašno, već i signal da grupe koje danas blokiraju srpske institucije i žele da nasilno sruše Vučića, prete da dovedu Srbiju na ivicu propasti!
Ovi plenumaši ne samo da hoće da ugrožavaju našu demokratiju i stabilnost, već se po svemu sudeći bave i najtamnijim obredima koji nas mogu odvesti direktno u ruke đavola.
Srbija, ako padne pod ovaj anarhistički haos, neće biti samo politički u rušenju, već i duhovno. Očigledno, oni koji se protive Vučiću spremni su da unište sve što je dobro u ovoj zemlji.
Nakon što je na "X" osvanula fotografija koja pokazuje alarmantnu situaciju u SKC-u, potpuno je opravdano pitanje da li nam je zaista na pomolu katastrofa koja će sotaviti Srbiju na kolenima, u rukama tamnih sila.
ПЛЕНУМАШИ ВРШЕ САТАНИСТИЧКЕ ОБРЕДЕ
Чланови пленума који блокирају СКЦ током ноћи врше сатанистичке обреде. Ове сцене су узнемириле грађане који живе у близини СКЦ-а. Из просторија у којима се врше обреди допиру чудни крици што је изазвало страх код грађана pic.twitter.com/USjR8XHw9J
— Иван Ивановић (@ivan_nasi) February 27, 2025
Skandalozna presuda suda u Sarajevu po kojoj je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik osuđen na godinu dana zatvora i šest godina zabranom da se bavi politikom još je skandaloznija ako se ima u vidu koje je bio na čelu sudskog veća u ovoj pravnoj farsi i pravnoj lakrdiji.
Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture je, postupajući po zahtevu investitora "Infrastrukture železnice Srbije", izdalo upotrebnu dozvolu za zgradu železničke stanice Prokop u Beogradu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Skandalozna presuda suda u Sarajevu po kojoj je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik osuđen na godinu dana zatvora i šest godina zabranom da se bavi politikom još je skandaloznija ako se ima u vidu koje je bio na čelu sudskog veća u ovoj pravnoj farsi i pravnoj lakrdiji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas na Trg Konkord u Parizu, gde će prisustvovati tradicionalnoj vojnoj paradi povodom Nacionalnog praznika Republike Francuske - Dana pada Bastilje, a za njega je obezbeđeno mesto u prvom redu, što je velika čast za Srbiju.
U Parizu je danas održana tradicionalna vojna parada povodom obeležavanja 14. jula - Nacionalnog praznika Republike Francuske - Dana pada Bastilje. Paradi je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić juče je, nakon svečane večere u Jelisejskoj palati, najavio da će do povećanja penzija doći od decembra, a do povećanja plata od januara 2027. godine.
Telekom Srbija Grupa postala je novi član najveće svetske koalicije za borbu protiv digitalne piraterije - Alijanse za kreativnost i zabavu (Alliance for Creativity and Entertainment, ACE), objavila je danas organizacija sa sedištem u Vašingtonu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Parizu da će država do petka dodatno smanjiti akcize na gorivo kako bi ublažila posledice rasta cena nafte na svetskom tržištu.
U velikoj međunarodnoj akciji srpske i bugarske policije, uz podršku Evropola i Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, na teritoriji Pirota, Babušnice i Surdulice uhapšeno je pet članova organizovane kriminalne grupe zbog sumnje da su prokrijumčarili najmanje 201 ilegalnog migranta, a među uhapšenima su i dva policijska službenika.
Jeziva drama odigrala se juče oko 16 časova na bazenu jedne poznate banje u Mladenovcu, kada je B. I. (49) izvučen iz vode bez svesti i znakova života, nakon čega je usledila dramatična borba za njegov život.
Pet članova navodne organizovane kriminalne grupe uhapšeno je jutros na području Pirota u velikoj akciji Uprave kriminalističke policije (UKP) i Javnog tužilaštva za organizovani kriminal.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je u velikoj međunarodnoj akciji, nakon višemesečne zajedničke istrage policija Srbije i Bugarske, na području Pirota i Surdulice uhapšeno pet pripadnika organizovane kriminalne grupe zbog krijumčarenja ljudi, među kojima su i dva policijska službenika.
Izjava nemačkog kancelara Fridriha Merca da se razrađuju bezbednosne garancije za Kijev bez učešća Rusije svedoči o ćorsokaku u kojem se nalazi stav evropskih zemalja, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov.
Poljska će ove jeseni biti domaćin prvih međunarodnih vojnih vežbi za pripremu mogućeg raspoređivanja zapadnih snaga u Ukrajini posle mirovnog sporazuma.
Raskošni kostimi i verna rekonstrukcija mode iz 1877. godine u hit seriji "Tajne malog grada" ostavljaju bez daha gledaoce koji je prate svake večeri na Informer TV.
Kriminalistički filmovi o stvarnim događajima uvek imaju dodatnu dozu napetosti i neizvesnosti, jer su zasnovani na istinitim pričama koje su šokirale svet.
Jedan od najboljih filmova reditelja Kristofera Nolana stigao je na Netfliks, ali u ovom trenutku ovo ostvarenje još uvek nije dostupno za gledanje u Srbiji.
Mleveno meso je nezaobilazni deo domaće kuhinje, a iskusni kuvari savetuju da se izbegnu uobičajene greške i primene jednostavni trikovi koji daju bolje rezultate tokom pripreme jela.
Borba za prevlast u razvoju veštačke inteligencije dobila je novi sudski epilog, pošto je Epl optužio OpenAI da je neovlašćeno dolazio do poverljivih informacija o budućim proizvodima kompanije.
Bubuljica na licu retko dolazi sama, a skoro uvek dolazi u najgorem trenutku. Dobra vest je da iza svake bubuljice stoji jasan mehanizam – višak sebuma, začepljena pora i upala – a kada razumete taj mehanizam, mnogo je lakše da izaberete pravi pristup umesto da nasumično menjate proizvode i nadate se najboljem.
Koncert Dženana Lončarevića planiran za 21. jul u okviru manifestacije "Ilijaški dani 2026" je otkazan, ova odluka je donesena iz istih razloga koji su ranije doveli do otkazivanja koncerta Alena Islamovića.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.