Moćna poruka! Vučić na otvaranju ključne deonice Moravskog koridora: Naša Srbija ne poznaje prepreke kada gradi svoju budućnost (FOTO/VIDEO)
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas svečanom puštanju u saobraćaj novih 28 kilometara Dunavskog koridora!
30.08.2026
11:59
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Tomislav
pre 5 godina
Interesantno. Nema mesta u prvoj postavi Olimpijakosa, a treba da dođe kao pojačanje u Crvenu Zvezdu. Dakle, na pomolu je još jedan Tomane, još jedan Falko i novi Dioni. A onda se čudimo šta nas je snašlo i otkud toliko promašenih igrača na jednom mestu. Upravni kadar u Zvezdi baš ima talenta za kreativni mazohizam. Dođe ti da se ubiješ, a nemaš ideju kako i sa čime?! Ovo je zona sumraka u kojoj caruje ludilo uma, dok ljudska pamet plače zaključana u ludnici.