Skandal u Hrvatskoj! Na stadionu "Opus Arena" u Osijeku ispred ulaza odlomili su se komadi betona i pali ispred WC-a, na svega nekoliko metara gde su prolazili ljudi!
Sve to desilo se pre početka utakmice Osijek - Dinamo Zagreb (1:1), a o tome svedoče i video zapisi koji su preplavili društvene mreže u Hrvatskoj.
Kako se navodi, u pitanju je prilično nov stadion, koji je otvoren 2023. godine i koji važi za jedno od najmodernijih zdanja u komšiluku. Veliki komadi betona pali su na pločnik i samo pukom srećom izbegnuta je tragedija, jer u tom trenutku nikoga nije bilo ispod.
Na Fejsbuk stranici "Osijek moj grad" pojavio se i video snimak koji svedoči o ovom skandalu.
Jedan od korisnika Fejsbuka opisao je jezivu situaciju koja se dogodila u trenutku kada se sve ovo desilo.
"Poveći komad betona pao je kraj jednog čoveka. Pripadnici obezbeđenja su napravili kordon da tamo više niko ne ide. Nakon početnih problema sa napajanjem i sramotno lošeg razglasa, sad imamo padanje betona. Ne daj Bože da je neko stradao", napisao je jedan navijač Osijeka.
Ovim povodom oglasio se fudbalski klub Osijek, iz kojeg poručuju da su neprijatno iznenađeni svime što se desilo.
"Povodom neprijatnog događaja na našem stadionu tokom utakmice protiv Dinama, želimo da istaknemo kako smo svi u klubu ostali iznenađeni saznanjem da je sa istočne tribine otpao komad betona. Sreća je da pritom niko nije povređen, ali naše izvinjenje ide svima koji su na bilo koji način mogli biti ugroženi", navodi Osijek.
Iz kluba dodaju da će prvom prilikom rešiti oštećenja.
"Uočena su oštećenja na dobetoniranom delu, ali ne i na samoj konstrukciji. Obaveštavamo javnost da će bez odlaganja biti izveden vanredni pregled građevine, kako bi se užurbano pristupilo sanaciji problema", dodaju iz Osijeka.
Bura u Španiji zbog objave bivše žene Danija Alveša (40)! Manekenka sa Kanarskih Ostrva Žoana Sanc (31) pre nekoliko dana na Instagramu navodno objavila dvosmislenu poruku, zbog čega se našla na udaru pratilaca i medija na Pirinejskom poluostrvu.
Kladionice su pred 172. večiti derbi maltene otpisale fudbalere Partizana! Prema procenama bukmejkera, naredne subote na "Marakani" veliki favorit biće Crvena zvezda, o čemu svedoče i kvote koje su se pojavile.
Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su četiri pobede u isto toliko mečeva od povratka Vladana Milojevića (53) na klupu, ali navijače može da zabrine forma dugogodišnjeg kreatora igre Mirka Ivanića (30), koji u drugom delu sezone nema ni gol, ni asistenciju.
Slavni fudbaleri Lionel Mesi (36) i Kristijano Ronaldo (39) tokom cele karijere vode borbu ko je postigao više golova i pružio više koristi svom timu. Dok su nastupali u Evropu bili su u konstantnoj trci ko je bolji strelac Starog kontinenta, ali nijedan od njih nije na prvom mestu liste najuspešnijih golgetera liga petice, u koje spadaju engleska, španska, italijanska, nemačka i francuska!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bura u Španiji zbog objave bivše žene Danija Alveša (40)! Manekenka sa Kanarskih Ostrva Žoana Sanc (31) pre nekoliko dana na Instagramu navodno objavila dvosmislenu poruku, zbog čega se našla na udaru pratilaca i medija na Pirinejskom poluostrvu.
Rusija i Indija nastavljaju da produbljuju svoje strateško partnerstvo, a iz Moskve stižu poruke o visokom nivou međusobnog poverenja i saradnje. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov posebno je istakao ulogu indijskog premijera Narendre Modija.
Blokaderski mediji su još jednom iskoristili priliku da pokažu svoje licemerje i dvoličnost, ovoga puta tako što su na svim svojim medijima objavili da je odvođenje đaka na EXPO vid zloupotrebe dece.
Plan blokadera da se sruši Srbija, prizna nezavisnost lažne države Kosovo i srpski narod proglasi genocidnim, skovan je još pre tri godine, što je tada otvoreno priznala i blokaderska novinarka Danica Vučenić.
Privremeno vršenje predsedničke funkcije moglo bi da traje najduže tri meseca, dok bi novi predsednički izbori morali da budu raspisani u roku od 90 dana.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Manastir Beočin na Fruškoj gori vekovima privlači vernike koji pred čudotvornom ikonom Presvete Bogorodice traže utehu, zdravlje i pomoć u najtežim životnim trenucima.
U Srbiji će biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima i malo toplije, a samo se u Vojvodini i u brdsko-planinskim predelima južne i istočne Srbije tek ponegde očekuje kratkotrajna kiša. Temperature od 9 do 26 stepeni.
Već dva dana učenici i roditelji OŠ "Tatomir Anđelić" u Mrčajevcima su uznemireni nakon događaja koji se u četvrtak odigrao u zgradi takozvane stare škole. Učenika sedmog razreda vršnjaci su seksualno uznemiravali za vreme nastave.
Policija u Zrenjaninu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva iz tog grada, uhapsila je J. M. (50) iz Novog Sada, zbog sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Iran je poslednjih nedelja značajno pojačao mere zaštite svojih zaliha visoko obogaćenog uranijuma, uključujući rušenje tunela i postavljanje mina na pristupnim tačkama zbog zabrinutosti od američkih operacija, izjavilo je više izvora upoznatih sa obaveštajnim procenama Sjedinjenih Američkih Država.
Predsednik SAD, Donald Tramp saopštio je u petak da je američka vojska, uz pomoć Venecuele, ubila vođu venecuelanske kriminalne organizacije Tren de Aragva, Hektora Rustenforda Gerera Floresa, poznatog pod nadimkom "Ninjo Gerero". Vest su preneli brojni svetski mediji, a potvrdu su dale i venecuelanske vlasti.
Evropska unija je u petak odlučila da otvori prvi pregovarački klaster za pristup Ukrajine i Moldavije, izjavio je predsednik Evropskog saveta Antonio Košta.
Snažan tornado pogodio je nekoliko američkih država na Srednjem zapadu, ostavivši više od pola miliona domaćinstava bez struje, a najmanje jedna osoba je poginula u nevremenu, prenose danas američki mediji.
Potpisivanjem ugovora vrednog 20 miliona dinara, Ministarstvo kulture je kroz ovogodišnji konkurs "Gradovi u fokusu 2026" omogućilo Apatinu izgradnju kompletnih instalacija i završne građevinsko-arhitektonske radove na Kući "Turski", odnosno budućem apatinskom muzeju.
Glumica Ivana Dudić ozbiljno je zabrinula sve svoje pratioce na društvenim mrežama kada je objavila fotografiju na kojoj se jasno vide jezive modrice i ogrebotine po celom licu.
Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.
Kada nemate mnogo vremena za sređivanje, viralni trik pravljenja lokni može vam pomoći da za samo nekoliko minuta napravite lepršave talase koji izgledaju kao da ste upravo izašli iz frizerskog salona.
Pisalo se da je košarkaš Miloš Teodosić navodno bio u vezi sa Jelisavetinom atraktivnom koleginicom Sofijom Rajović, a onda se ona oglasila i objasnila sve.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.