• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

28.06.2024

19:31

Dva srpska reprezentativca u najlošijem sastavu Evropskog prvenstva!

profimedia

Fudbal

Dva srpska reprezentativca u najlošijem sastavu Evropskog prvenstva!

Fudbalska reprezentacija Srbije nije se proslavila na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu, a renomirani italijanski medij "Gazeta delo Sport", objavio je prvu postavu najvećih razočaranja na EURO2024, a na spisku su i dva naša fudbalera.

Nisu poštedili u svom tekstu zvezde takmičenja starog kontineta, a Sergej Milinković-Savić i Dušan Vlahović našli su se u ovom društvu.

Za nekadašnjeg igrača Lacija, a sadašnju uzdanicu Al-Hilala napisali da se uopšte nije pojavio na Evropskom prvenstvu, te da je došao njegov dubler.

"Srpski Milinković-Savić se izgubio u arapskoj pustinji. Njegov kaskaderski dubler bio je Sergej sa Evropskog prvenstva. Uzorna tržišna priča: ako se prepustite mamljenju novca, ako mislite da je novac vredan rizika od pada tempa i konkurentnosti, onda vam veliki reprezentativni turniri ispostavljaju račun. Postoji samo jedan Kante", piše "Gazeta delo Sport".

 

 

Nisu imali ni lepe reči za najboljeg napadača Serije A, Dušana Vlahovića.

"Koji je pravi Vlahović? Još uvek nije shvaćeno. Ovaj Euro 2024 je bio fantastičan. Protiv Slovenije ga je zamenio Jović, a igrač Milana je postigao gol za izjednačenje. Protiv Danske je zamenio Ilića i nije promenio tok remija 0:0. Loše građenje, što je takođe video i primetio i novi trener Juventusa Tijago Mota", navodi čuveni medij.

Pored njih dvojice, svoje mesto su dobili i : Dominik Livaković(Hrvatska), Đovani di Lorenco(Italija), Andre Silva(Portugal),Rjan Portues(Škotska), Endrju Robertson(Škotska), Marselo Brozović(Hrvatska), Džud Belingam(Engleska), Anotan Grizman(Francuska) i Usman Dembele(Francuska).

Podsetimo, Srbija je takmičenje završila posle grupne faze sa samo dva boda i jednim postignutim pogotkom.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin

Džet set