Očekivao sam da budem na spisku za Evropsko prvenstvo, ali profesionalno sam prihvatio odluku selektora, sa kojim uvek imam dobar odnos, rekao je Strahinja Eraković u razgovoru za "Meridijan sport".
Uprkos tome, sjajni vezista ističe da je odnos sa Piksijem na odličnom nivou i da je iz pomenute situacije izvukao samo pouke.
Foto: Starsportphoto
Dragan Stojković Piksi
- Očekivao sam da budem na spisku za Evropsko prvenstvo, ali profesionalno sam prihvatio odluku selektora. Nisam otišao i to je to. Gledao sam da dobijem dodatan motiv da se dokažem i da već na sledećem okupljanju budem na spisku, što se i desilo. Naravno da sam bio uz ekipu, gledao sve utakmice, i krivo mi je bilo kao navijaču što nam je falio samo jedan gol da prođemo grupu. Nadam se da ćemo se plasirati na Svetsko prvenstvo i ostaviti bolji utisak. Eto, i iz toga što nisam bio na spisku sam uspeo da izvučem nešto pozitivno. Odnos sa selektorom Stojkovićem je uvek bio dobar - rekao je Eraković za "Meridijan sport".
Strahinja se nada nastavku saradnje sa "plavima" u istom ritmu i u godini koja dolazi.
- Izuzetno lepa godina je iza mene. Najvažnije je da sam bio zdrav, kao i moji najbliži. Što se tiče sportske strane, u prvoj sezoni sa Zenitom sam osvojio tri trofeja, što klub nikada u istoriji nije uspeo da uradi. To dovoljno govori o tome koliko je sa klupske strane bila berićetna godina, ali i da mi prija što sam lično bio deo tih uspeha. Na sve to, meni je ovo deveti trofej u karijeri, a imam svega 23 godine. Iskreno, nije mala stvar i nadam se da će sledeća godina biti još uspešnija - objasnio je momak iz Batajnice.
Bivši fudbaler Rade Bogdanović odradio je retrospektivu godine i tom prilikom govorio o fudbalskoj reprezentaciji Srbije, radu Dragana Stojkovića Piksija, predstojećim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, kao i o glavnim problemima srpskog fudbala.
Poznata srpska influenserka, Zorannah, na svom Jutjub kanalu je otkrila da bi želela da ode na ručak sa Dikom Advokatom, inače selektorom reprezentacije za koju nastupa njen muž Iloj Rum.
Srbija je na tabeli petogodišnjeg učinka klubova ostvarila pad za dva mesta, pa je sada na 22. poziciji. Uprkos tome, ne postoji pretnja da naši klubovi od 2026. godine kvalifikacije za Ligu šampiona započnu iz treće runde.
Nekadašnji kapiten reprezentacije Albanije, Lorik Cana, govorio je za lokalne medije i tom prilikom govorio o predstojećim kvalifikacijama za Mundijal 2026, šansama njihovog tima protiv Srbije, meču u Beogradu 2014. godine, a imao je i poruku za FIFA i UEFA.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši fudbaler Rade Bogdanović odradio je retrospektivu godine i tom prilikom govorio o fudbalskoj reprezentaciji Srbije, radu Dragana Stojkovića Piksija, predstojećim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, kao i o glavnim problemima srpskog fudbala.
Problemi koji se Rusiji stvaraju na tržištu goriva privremenog su karaktera, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin, navodeći da je ruska ekonomija ostala stabilna uprkos spoljnim pokušajima da se poremeti stanje u energetskom sektoru.
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov objavio je na društvenoj mreži Iks komentar koji se sastoji od samo jedne kratke rečenice, a koji govori više od hiljadu reči.
Predsednica Narodne Skupštine Ana Brnabić oglasila se povodom najnovijih monstruoznih napada na šefa naše države Aleksandra Vučića, koji su ovog puta došli od strane tužiteljke Jasmine Paunović, rekavši kako "Srbija ovo još nije čula".
Ministarka rudarstva i energetike u Vladi Srbije, Dubravka Đedović Handanović, raskrinkala je novu laž perjanice tajkuna Dragana Đilasa, Marinike Tepić.
Narodni poslanici Aleksandar Čotrić i Aleksandar Jugović oglasili su se danas povodom najnovijih monstruoznih pretnji upućenih predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
U delu opštine Nova Varoš proglašena je vanredna situacija zbog velikih posledica vremenskih nepogoda koje su od nedelje ostavile traga na poljoprivrednim usevima i putevima.
Prava drama odigrala se u noći između ponedeljka i utorka na obilaznici oko Soluna, kada je vozač pod dejstvom alkohola ušao u suprotnom smeru na put i izazvao saobraćajnu nesreću.
Tragedije se ne dešavaju samo u saobraćaju ili zločinima. Ponekad se kriju u poslovima koje ljudi svakodnevno obavljaju, verujući da im ne preti nikakva opasnost. Ipak, dovoljan je jedan pogrešan korak ili trenutak nepažnje da običan rad preraste u borbu za život ili smrtonosni ishod.
Nakon teške saobraćajne nezgode koja se danas dogodila kod Merdara, u kojoj je prema prvim informacijama povređeno šest osoba, među kojima i deca, stigle su nove informacije o stanju povređenih.
Policija u Barajevu uhapsila je u ponedeljak L. B. (24), zbog sumnje da je počinio krivično delo zlostavljanje i mučenje nad svojom devojkom M. B. (19).
Američki Nacionalni odbor za bezbednost saobraćaja (NTSB) saopštio je da još nije isključio mogućnost da su starost aviona ili njegovo održavanje doprineli ozbiljnom incidentu u kojem je putnik Ljubiša Karović delimično izvučen kroz razbijeni prozor na letu Boinga 737.
Administracija predsednika SAD Donalda Trampa razmatra mogućnost izvođenja vojnih udara u Maliju protiv grupe Džamaat Nusrat al-Islam val-Muslimin (JNIM), koja je povezana sa Al Kaidom.
General-major u rezervi Oružanih snaga Ukrajine Sergej Krivonos upozorio je da bi Rusija u narednim mesecima mogla da otvori novi pravac borbenih dejstava prema Černigovu, navodeći da Moskva priprema veliki broj novih vojnika za službu.
Nakon imenovanja Mihaila Drapatog za novog glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine, rusko Ministarstvo unutrašnjih poslova uvrstilo ga je u bazu traženih osoba.
Netfliks je zvanično objavio izveštaj o gledanosti za prvu polovinu 2026. godine (od januara do juna), a najgledanija serija je "His and Hers" sa ukupno 104 miliona pregleda.
Karolina Moreno (27) se prisetila trenutka kada je rodila svog najmlađeg sina, jer tokom dela porođaja nije bila pri svesti. Svoje iskustvo podelila je u viralnom videu na TikToku.
Organizacija Vets Nov upozorila je na veliki porast slučajeva toplotnog udara kod pasa tokom ovog leta i apelovala na vlasnike da pre svake šetnje urade jednostavan test koji može zaštititi njihove ljubimce.
WhatsApp će od 30. novembra 2026. godine na Ajfon uređajima zahtevati najmanje verziju iOS 15.5. Ova promena je potvrđena u zvaničnoj dokumentaciji kompanije Meta, ali većina korisnika neće morati da brine da će njihov Ajfon odjednom izgubiti pristup aplikaciji.
U centru pažnje su se našli Aneli Hamić i kontroverzni biznismen Dejan Popović Tigar, koji je bio sa mnogim starletama iz Srbije, a Informer je došao u posed ekskluzivne fotografije sa sinoćne zabave!
U četvrtak u 20 časova na Jutjub kanalu "Informer portal" očekuje vas novo izdanje emisije koja ne beži od najškakljivijih tema, a ovoga puta emisiju vodi Vanja Jovanović.
Striptizeta Branka Blek Rouz ponovo je uspela da uzburka javnost provokativnim objavama na društvenim mrežama, koje su u rekordnom roku privukle veliku pažnju njenih pratilaca.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.