Izraelski fudbaler Bibars Natho želeo bi da ostane u Partizanu i kada završi igračku karijeru
Bibars Nathoje u intervjuu za Večernje novosti otkrio da obiljno razmišlja o tome da ostane da živi u Beogradu i kada okači kopačke o klin.
- Supruga je započela biznis, deca idu u školu, jedan sin već trenira mlađim kategorijama. Ne bi bilo iznenađenje da ostanem u Beogradu i posle karijere. Zavoleo sam grad, ljude, zaista je sve onako kako se samo poželeti može. Uz to, dobijanje srpskog pasoša je u proceduri, iako to ne ide tako brzo - kazao je Natho, koji bi rado ostao u klubu posle igračke karijere.
Foto: Starsportphoto
Bibars Natho želi da ostane u Beogradu posle igračke karijere
- Nadam se da klub ceni ono šzo sam uradio. Ukoliko smatraju da sam potreban po završetku igračke karijere spreman sam da pomogne. Da li će to biti rad sa decom ili neka druga misija teško je sada reći. Ovaj klub je rasadnik talenta i čast je raditi taj posao.
Ali, ne planira ubrzo da se penzioniše, želi titulu sa Partizanom.
- Nismo uzeli nijednu otkako sam u klubu... Teško je psihološki kada osvojiš 98 bodova i ne uzmeš titulu. Svesni smo da moramo i bolje, ako je uopšte moguće, ne bismo li se radovali na kraju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U najnovijem ispadu, funkcioner opozicije Borko Stefanović prešao je sve granice - najbrutalnije izvređao sopstvenu državu i predsednika Vučića, dok se istovremeno hvalio kako će nasilno rušiti vlast.
Jedan od glavnih ideologa blokadera, Dragan Popović, potvrdio da preziru običan narod, dok u isto vreme pravda brutalno nasilje na ulicama i direktne napade na policiju i građane!
Samo pet dana nakon sastanka komandanta KFOR-a i lidera Samoopredeljenja Aljbina Kurtija, pokrenut je plan koji bi mogao trajno da promeni sliku severa Kosova.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta saopštio je danas da su pre 31 godinu pripadnici Hrvatske vojske tokom i posle zločinačke akcije „Oluja“ počinili mnoge i masovne zločine nad srpskim civilima, među kojima i zločin u Dvoru na Uni, za koji do danas niko nije odgovarao.
Prema podacima objavljenim u 8 časova, najtoplije je u Beogradu, Somboru, Novom Sadu, Negotinu, Zrenjaninu i Sremskoj Mitrovici sa 24 stepena, a najsvežije je u Sjenici, gde je izmereno 15 stepeni Celzijusa.
Porodica iz Srbije doživela je dramu na letovanju u Nea Plagiji na Halkidikiju kada je njihovo sedmogodišnje dete skliznulo sa dušeka u more i počelo da se davi.
Krvavi pohod koji je potresao čitav Balkan odigrao se u mirnom cetinjskom naselju Medovina, u neposrednoj blizini Cetinjskog manastira, pre tačno četiri godine. Vuk Borilović (34) je u popodnevnim časovima, naoružan poluautomatskim lovačkim karabinom, napravio nezapamćeni masakr u kom je ubio 10 svojih sugrađana.
Eksplozija ručne bombe koja je odjeknula prošle nedelje na Zvezdari, kada je eksplozivna naprava bačena na terasu stambene zgrade i oštetila parkirane automobile, ponovo je ukazala na učestalost ovakvih napada u prestonici Srbije. Dok policija utvrđuje okolnosti i motiv najnovijeg incidenta, prisetićemo se sličnih napada na kuće, automobile i lokale koji su naišli na veliki odjek u javnosti.
Likvidacije izvršene snajperskim naoružanjem u Srbiji i regionu predstavljaju potpis profesionalaca i najčešće su povezane sa obračunima visokopozicioniranih članova organizovanih kriminalnih klanova.
Kantonalno tužilaštvo Unsko-sanskog kantona zatražilo je od Kantonalnog suda u Bihaću da odredi pritvor Š. H. (66) iz Bosanske Krupe, koja je osumnjičena za ubistvo svog supruga.
Varijanti za pripremu tiramisua ima mnogo, ali ovaj recept donosi brzo i jednostavno spremanje savršenog letnjeg kolača. Kremasti tiramisu bez jaja pravi se za samo 10 minuta.
Pevač Marko Stojković, poznatiji kao MC Stojan, podelio je sa pratiocima intiman trenutak opuštanja sa devojkom i kućnim ljubimcem od kog se, sudeći po svemu, ne razdvajaju ni kada legnu na spavanje.
Rijaliti par Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz trenutno uživaju na Maldivima odakle dele romantične snimke sa pratiocima, a poslednja objava vožnje bicikla sve je raznežila.
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, zapalio je društvene mreže fotkom iz luksuznog hotela u Firenci, gde je, kako tvrdi, naleteo na repera Kanjea Vesta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.