Košarkaški klub Partizan objavio je na društvenim mrežama na koji način pristalice crno-belih mogu doći do karte za utakmcu finalne serije domaće Košarkaške Superlige Srbije protiv Crvene zvezde u kojoj će njihovi ljubimci biti domaćini!
Podsećamo, čelnici "parnog valjka" doneli su odluku koja nije naišla na odobravanje kod dela navijača. Naime, Partizan će večitog rivala ugostiti u dvorani "Aleksandar Nikolić" čiji je kapacitet daleko ispod broja prodatih sezonskih karata prethodnog leta. Iz tog razloga, za drugi meč finalne serije domaćeg šampionata vršiće se prodaja pojedinačnih ulaznica, a pravo da ih kupe imaće samo vlasnici sezonskih karata.
POČELA JE PRODAJA KARATA ZA FINALNU UTAKMICU ADMIRALBET SUPERLIGE SRBIJE!✊🏽⚫️⚪️
Prodaja karata će biti na šalterima prodajnih mesta, isključivo uz važeću sezonsku kartu! Online prodaja se neće vršiti za ovu utakmicu. Na jednu sezonsku kartu, mogu se kupiti još četiri dnevne… pic.twitter.com/fTmM1boF4t
— KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) June 1, 2024
U saopštenju se navodi da za ovaj meč neće biti omogućena onlajn prodaja karata, kao i da se na jednu sezonsku kartu može kupiti najviše četiri dnevne ulaznice. Finalna serija Superlige Srbije startuje u ponedeljak 3. juna kada će Zveza biti domaćin. Crno-beli će dva dana kasnije (5. jun) ugostiti večitog rivala u dvorani "Aleksandar Nikolić". Šampion srbije postaće tim koji prvi dođe do dve pobede.
Brazilski košarkaš Bruno Kaboklo (28) istakao je domaći parket kao ključni faktor u utakmicama sa Crvenom zvezdom pred okršaj "večitih rivala" u finalu Superlige Srbije.
Najkorisniji igrač ovogodišnjeg izdanja VTB lige Nenad Dimitrijević (26) postaće novo pojačanje Armanija i zaigrati za iskusnog italijanskog trenera Etorea Mesinu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Brazilski košarkaš Bruno Kaboklo (28) istakao je domaći parket kao ključni faktor u utakmicama sa Crvenom zvezdom pred okršaj "večitih rivala" u finalu Superlige Srbije.
Dok se u Briselu vode ozbiljni razgovori o budućnosti proširenja EU i ulozi Srbije u regionu, deo hrvatskih medija reaguje kao da je učinjena velika nepravda – ne prema Srbiji, već prema njihovim očekivanjima da Beograd treba držati dalje od EU, pišu mediji.
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov objavio je na društvenoj mreži Iks komentar koji se sastoji od samo jedne kratke rečenice, a koji govori više od hiljadu reči.
Ministarka rudarstva i energetike u Vladi Srbije, Dubravka Đedović Handanović, raskrinkala je novu laž perjanice tajkuna Dragana Đilasa, Marinike Tepić.
Narodni poslanici Aleksandar Čotrić i Aleksandar Jugović oglasili su se danas povodom najnovijih monstruoznih pretnji upućenih predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
U delu opštine Nova Varoš proglašena je vanredna situacija zbog velikih posledica vremenskih nepogoda koje su od nedelje ostavile traga na poljoprivrednim usevima i putevima.
Kazne za turiste u Italiji idu i do 500 evra ukoliko se van plaže kreću u bikiniju ili bez majice, a nova pravila uveo je i gradić Varena na jezeru Komo.
Prava drama odigrala se u noći između ponedeljka i utorka na obilaznici oko Soluna, kada je vozač pod dejstvom alkohola ušao u suprotnom smeru na put i izazvao saobraćajnu nesreću.
Tragedije se ne dešavaju samo u saobraćaju ili zločinima. Ponekad se kriju u poslovima koje ljudi svakodnevno obavljaju, verujući da im ne preti nikakva opasnost. Ipak, dovoljan je jedan pogrešan korak ili trenutak nepažnje da običan rad preraste u borbu za život ili smrtonosni ishod.
Američki Nacionalni odbor za bezbednost saobraćaja (NTSB) saopštio je da još nije isključio mogućnost da su starost aviona ili njegovo održavanje doprineli ozbiljnom incidentu u kojem je putnik Ljubiša Karović delimično izvučen kroz razbijeni prozor na letu Boinga 737.
Administracija predsednika SAD Donalda Trampa razmatra mogućnost izvođenja vojnih udara u Maliju protiv grupe Džamaat Nusrat al-Islam val-Muslimin (JNIM), koja je povezana sa Al Kaidom.
General-major u rezervi Oružanih snaga Ukrajine Sergej Krivonos upozorio je da bi Rusija u narednim mesecima mogla da otvori novi pravac borbenih dejstava prema Černigovu, navodeći da Moskva priprema veliki broj novih vojnika za službu.
Netfliks je zvanično objavio izveštaj o gledanosti za prvu polovinu 2026. godine (od januara do juna), a najgledanija serija je "His and Hers" sa ukupno 104 miliona pregleda.
Karolina Moreno (27) se prisetila trenutka kada je rodila svog najmlađeg sina, jer tokom dela porođaja nije bila pri svesti. Svoje iskustvo podelila je u viralnom videu na TikToku.
Organizacija Vets Nov upozorila je na veliki porast slučajeva toplotnog udara kod pasa tokom ovog leta i apelovala na vlasnike da pre svake šetnje urade jednostavan test koji može zaštititi njihove ljubimce.
WhatsApp će od 30. novembra 2026. godine na Ajfon uređajima zahtevati najmanje verziju iOS 15.5. Ova promena je potvrđena u zvaničnoj dokumentaciji kompanije Meta, ali većina korisnika neće morati da brine da će njihov Ajfon odjednom izgubiti pristup aplikaciji.
U centru pažnje su se našli Aneli Hamić i kontroverzni biznismen Dejan Popović Tigar, koji je bio sa mnogim starletama iz Srbije, a Informer je došao u posed ekskluzivne fotografije sa sinoćne zabave!
U četvrtak u 20 časova na Jutjub kanalu "Informer portal" očekuje vas novo izdanje emisije koja ne beži od najškakljivijih tema, a ovoga puta emisiju vodi Vanja Jovanović.
Striptizeta Branka Blek Rouz ponovo je uspela da uzburka javnost provokativnim objavama na društvenim mrežama, koje su u rekordnom roku privukle veliku pažnju njenih pratilaca.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.