Niko ni ne sluti da će večeras Zadruga biti bogatija za još jednog rijaliti učesnika
Poslednjih dana mnogo se spekulisalo o potencijalnom povratku Maje Marinković u Zadrugu, ali emisija "Džet set Top 5", je uspela da dođe do prave i proverene infomacije ko se zapravo večeras useljava u Belu kuću.
Naime, još uvek nije isključeno da se Maja neće vratiti, samo kako je ona više puta isticala psihički još nije spremna da se vrati u rijaliti. Za sada možemo samo da uživamo u njenim vrelim fotografijama na Intagramu - poručuje ona.
Foto: printscreen/TVIN
Ekipa portala Informer.rs samo par sati pred ulazak u Zadrugu našla se sa bivšom i sada ponovo budućom učesnicom rijalitija Minom Vrbaški. Mina nije štedela reči na pojedine zadrugarke ali i zadrugare, te nam je otkrila kome trebaju da se tresu gaće nakon što je ugledaju na vratima Bele kuće.
- Pokušala sam sve da slažem da ne ulazim, ali evo ti si uspeo nekako da saznaš i tebe nisam mogla da slažem. Ja jedva čekam da im vidim svima face kako će da izgledaju nakon što me budu videli na vratima Bele kuće. Zadužila sam kući moje da mi snime kako će da regauju kada me budu ugledali - govori Mina i dodaje:
Foto: printscreen/TVIN
- Ja se redovno čujem sa Mensurovom mamom i njegovom podrškom, evo malo pre sam mu kupovala letnje stvari koje ću mu poneti. Neke stvari među nama nisu završene još uvek i to ako ne budemo rešili unutra ja ću dati sve od sebe da napolju rešimo sve nesuglasice koje smo imali. Žao mi je zbog svega što sam uradila i potrudiću se da te stvati ispravim. Veza nam se završila loše, ali to ne znači da on i ja moramo da budemo loši jedno prema drugome - ističe buduća rijaliti učesnica.
Ono što će mnoge iznenaditi jeste koliko se Mina pripremila za ovaj ulazak te je uspela da sazna mnoge inofmacije o pojedinim učesnicima zadruge.
Foto: printscreen/TVIN
- Ja ću Milici pružiti ruku, ali ako me još jednom spomene u negativnom smislu nateraću je da grebe na vrata, ili da se sama diskvalifikuje. Neću mnogo da je vređam, samo ću da iznosim činjenice, posle odnosa se ne kupa, jede sline, ne pere zube, da se kupa svaku drugu noć i da ne menja veš. Ja znam kako ću sa njom tako da samo gledajte ulazak i sve će vam biti jasno.
Mina nam je otkrila sve o Aleksandri Nikolić, a šokantne detalje možete pogledati u video prilogu iznad teksta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je juče na pitanje koje interesuje celu Srbiju - Šta će se dogoditi sa našom zemljom ako na predstojećim izborima pobede blokaderi.
Zamenik ruskog premijera Marat Husnulin otkrio je kako je došlo do toga da predsednik Rusije Vladimir Putin otputuje u posetu Marijupolju u martu 2023. godine, u jeku borbi na ukrajinskom frontu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće na jugozapadu zemlje danas i sutra (10. i 11. avgusta), saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Lider opozicione SSP Dragan Đilas gostovanjem na Nova S izgovorio je gomilu nebuloza, a jedna od njih je i plan za ukidanje Javnog servisa u prvih 24 sata nakon što oni, blokaderi, dođu na vlast. Radio televizija Srbije mu je očigledno odgovarala kad je zgrnuo milione, a sada mu smeta.
Poseta ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog Beogradu i njegov neposredni razgovor sa predsednikom Aleksandrom Vučićem izazvali su havariju među Albancima u Prištini i Tirani.
Opozicija i blokaderi još jednom su otvoreno priznali da je njihov jedini pravi cilj pred predstojeće izbore izazivanje postizborne krize, obojena revolucija i nasilno preuzimanje vlasti na ulici.
Visoki predstavnik u BiH nikada nije imao ovlašćenje da donosi zakone, ni prema Povelji UN, ni Ustavu BiH, niti drugim pravnim dokumentima, pa su svi akti koje je nametao pozivajući se na takozvana bonska ovlašćenja ništavni, navodi se u tekstu čiji su autori Džozef Šmic i Brajan Kenedi sa američkog Univerziteta Harvard.
Na graničnom prelazu Evzoni beleže se kilometarske kolone i višesatna zadržavanja zbog masovne smene turista. Na ulazak u Grčku, prema prvim informacijama, čeka se više od tri sata.
Žena iz Splita, S. Š., godinama je uspevala da ubedi desetine ljudi da je doktorka, da radi u Ministarstvu odbrane Hrvatske i da ima veze kojima može da reši svaki problem, od zapošljavanja do sređivanja penzija i kredita, a kada su žrtve ostale bez desetina hiljada evra, razotkrivena je jedna od najbezočnijih prevara u regionu.
Halil Sulejmanović (62) iz Bosne i Hercegovine, uhapšen je 6. avgusta u italijanskom gradu Sasariju, nakon što je ukrao kamion natovaren voćem i povrćem i pokušao da pobegne policiji.
Preuzimanje kontrole nad kompletnim lancem proizvodnje i distribucije narkotika predstavlja jedan od trendova u delovanju kriminalnih grupa, ocenjuje kriminolog Ratomir Antonović, a to potvrđuje i slučaj ilegalne laboratorije kod Smedereva.
Zamenik ruskog premijera Marat Husnulin otkrio je kako je došlo do toga da predsednik Rusije Vladimir Putin otputuje u posetu Marijupolju u martu 2023. godine, u jeku borbi na ukrajinskom frontu.
Rusija je rasporedila tri prstena protivvazdušne odbrane kako bi ojačala zaštitu Moskve, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u intervjuu za Junajted njuz, prenosi Ukrinform.
Donald Tramp za sada bira jači ekonomski pritisak na Iran, umesto nove velike vojne ofanzive, dok pregovori Vašingtona i Teherana napreduju „polovično“.
Ukrajina mora da prihvati ruske uslove za rešavanje sukoba kako bi izbegla uništenje, izjavio je penzionisani potpukovnik američke vojske Danijel Dejvis.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Većina korisnika krivi procesor ili loše ažuriranje sistema kada Android telefon počne da koči, iako su za spor rad najčešće odgovorne svakodnevne aplikacije koje troše resurse u pozadini čak i kada mislite da su ugašene.
Nadica Zeljković, majka bivše voditeljke Kristine Kije Kockar, prokomentarisala je sukob sa Anabelom Atijas, ali i prekid prijateljstva ćerke sa pevačicom Katarinom Živković.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.