Italijansko-australijska glumica Greta Skaki zaljubila se u brata od tetke, a tokom njihove afere dobili su sina, što je zgrozilo javnost, a posebno njenu porodicu.
Nastao je skandal neviđenih razmera kada je ova lepotica javno priznala da se zaljubila u sina svoje tetke. Zbog toga su svi članovi njene porodice bili jako ljuti na nju, a za tu ljubav nisu heli ni da čuju.
Ova situacija posebno je pogodila oca Grete Skaki. Nije nikako mogao da se pomiri s činjenicom da je njegova ćerka stupila u vezu sa sinom njegove sestre. Uprkos svim protivljenjima i burnim reakcijama, i izborila se za brak s Karlom Mantegacom, a 1997. dobili su i sina Matea.
Greta se ceo svoj život trudila da se drži podalje od očiju javnosti, a u jednom intervjuu je priznala da je i sama bila užasnuta kada je shvatila da prema Karlu, koji je od nje stariji tri godine oseća nešto više.
Foto: Printscreen/Youtube
Greta Skaki
- To se dogodilo jedne večeri kada je došao kod mene i to je bio potpuni šok. Dugo smo bili prijatelji pre nego što se ovo dogodilo i nikad ga pre nisam tako gledala. Definitivno sam bila užasnuta time i brinula sam se kako da kažem ljudima, odnosno porodici pre svega - rekla je Greta jednom prilikom.
Greta je prvo od 1983. do 1989. bila u vezi s muzičarem Timom Finom, a kasnije i glumcem Vinsentom D'Onofriom, s kojim je dobila i ćerku, Lejlu Džordž. Ipak, nakon dve propale ozbiljne veze, Greta je pala u naručje neočekivanom muškarcu – svom bratu!
Foto: Printscreen/Youtube
Greta Skaki
Vinsent ju je posebno povredio, a navodno zbog slomljenog srca nije mogla da radi četiri godine nakon raskida. Veza s rođakom isprva je bila strogo čuvana tajna. Toliko su skrivali svoj odnos od javnosti da se dugo nije znalo ni da su se nakon dugih godina braka na kraju i razveli – ali i da su ostali u dobrim odnosima.
Foto: Printscreen/Youtube
Greta Skaki
Danas su razvedeni već 12 godina, a navodno je raspadu ove šokantne ljubavi kumovalo različito viđenje onoga što je važno u životu. On je želeo miran, povučen život, a Gretu su ipak još privlačila svetla pozornica i filmova, pa su se zato i razveli.
Foto: Printscreen/Youtube
Greta Skaki
- Imaju zajedničko dete i ostali su u dobrim odnosima. Jednostavno nisu bili suđeni jedno drugom. Greti je privatnost veoma važna i nikada joj nije bilo prijatno da razgovara o ličnim stvarima - rekao je izvor.
Reper Šon Kombs, poznatiji kao Pi Didi, nedavno je uhapšen u Njujorku. Tereti ga se za reketarenje, trgovinu ljudima i druga kriminalna dela, od kojih je neka počinio na svojim zabavama.
Osoba koja tvrdi da je prisustvovala jednoj od zabava Šona Kombsa, poznatijeg kao Pi Didi, progovorila je o potezu koje bi devojke napravile kako bi ukazale na to da određeni ljudi treba da napuste žurku.
Kontroverzni reper Šon Kombs, poznatiji kao Pi Didi i Paf Dedi, trenutno je u zatvoru, a o njegovim žurkama u koje su bile uvučene sve poznate ličnosti bruji svet. Jedan od gostiju je i Denzel Vašington.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Reper Šon Kombs, poznatiji kao Pi Didi, nedavno je uhapšen u Njujorku. Tereti ga se za reketarenje, trgovinu ljudima i druga kriminalna dela, od kojih je neka počinio na svojim zabavama.
Pojavio se još jedan šokantan snimak incidenta sa blokaderskog skupa u Valjevu, na kojem se jasno vidi kako blokaderka Dijana Hrka drži motku u ruci, preti, udara, a zatim juri aktivistkinju Srpske napredne stranke (SNS) Nedu Perić.
Vlada Srbije razrešila je profesore Nebojšu Bojovića sa mesta predsednika, a Vladana Đokića sa mesta člana Upravnog odbora Instituta za arhitekturu i urbanizam Srbije.
Pre nekoliko godina iz Hrvatske su stizale poruke podsmeha na račun Vojske Srbije, a danas se iz Zagreba mogu čuti sve zabrinutiji tonovi zbog ubrzanog jačanja srpskih odbrambenih kapaciteta.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručila je jasno daje Univerzitet u Beogradu prebrodio svašta, ali političara na poziciji rektora Vladana Đokića, ne uspeva da prebrodi!
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" pokazali smo vam kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta ovih dana radi profesor blokader Milo Lompar, koje propise krši samozvani ekolog Aleksandar Jovanović Čuta, čime se bavi potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović…
Ministarstvo unutrašnjih poslova upozorava građane na internet prevare, a žrtva može biti svako ko koristi telefon, računar, društvene mreže ili elektronsko bankarstvo.
U saobraćajnoj nezgodi koja se danas dogodila u Bugarskoj, na auto-putu u smeru ka Sofiji kod isključenja za Panagjurište, učestvovao je dvospratni autobus koji je prevozio čak 84 putnika, državljana Srbije. Iz Ambasade Republike Srbije u Sofiji zvanično je saopšteno da u ovoj dramatičnoj nesreći nema povređenih.
Sva ubistva i teška ubistva, uključujući pokušaje i pripremne radnje, koja su izvršena od početka 2026. godine do danas na teritoriji Beograda, uspešno su rasvetljena i rešena, potvrdio je glavni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Nenad Stefanović.
Fudbaleri Partizana u prvom meču plej-ofa za Ligu Konferencija gostuju Hetafeu, ali je već sada jasno da će Špance u Humskoj sačekati paklena atmosfera.
Marokanske snage bezbednosti sprečile su danas pokušaj više stotina migranata, uglavnom podsaharskih Afrikanaca, da ilegalno pređu granicu i uđu u španski grad, eksklavu Seutu.
Ukrajinske rakete FP-5 "Flamingo" pogodile su industrijska preduzeća vazduhoplovno-kosmičkog sektora u Samari, u Rusiji, u subotu, 15. avgusta, tokom istovremenih napada dronom na Krimu.
Ako vam je potreban brz, jednostavan i ukusan posni obrok, ovi uštipci su odličan izbor. Priprema ne zahteva mnogo vremena ni komplikovane sastojke, pa su idealni kada želite nešto toplo i zasitno bez dugog stajanja u kuhinji.
Stručnjaci za sajber bezbednost upozorili su korisnike Android uređaja na aplikacije koje mogu pratiti njihovo ponašanje i prikupljati lične podatke. Istraživanje je pokazalo je da Android aplikacije traže brojne dozvole, a Xiaomi Home čak 91.
Ljubomora može biti signal dubljih problema u vezi, a najopasnija postaje kada preraste u kontrolu i neosnovane optužbe. Psiholog objašnjava kada ona predstavlja problem, a kada nije loša.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.