Doskorašnji potpredsednik Narodne stranke Nikola Jovanović u kafani je razgovarao s nepoznatim muškarcem i nedvosmisleno pokazao šta opozicioni prvaci stvarno misle jedni o drugima, kada je lidera Narodne stranke Vuka Jeremića nazvao "polu-Bošnjakom"
Nikola Jovanović: Sad ću ti nešto reći da skinem kamen sa srca. Da li ti znaš kakvu aluziju i imresiju i asocijaciju izaziva prezime Pozderac u mojim krajevima?! Nema čoveka koji mi nije rekao "beži od tog Pozderca!" Pitao sam se dugo kako je moguće da čovek koji tvrdi da je iz Ježevice, da je nacionalista, kako je moguće da ne vidi ono što ja vidim?! Kako je moguće da postavi Hermana? Kako je moguće da mu je siva eminencijha neki čovek koji je topio tenkove?
Drugi muški glas: Pa ne znam, ti znaš da Narodna stranka kao drži neku poziciju desnog centra.
Nikola Jovanović: Na papiru ko je desni centar? Ponoš? Koji je za NATO pakt! Vuk, koji je polu-Bošnjak?! Nemoj me za*ebavati!
Nepoznati muški glas: Nidžo, moja kuća je u Prvom svetskom ratu dala pet muških glava...
Razgovora između Jovanovića i nepoznate muške osobe možete poslušati u snimku u nastavku teksta.
Lider Narodne stranke Vuk Jeremić naprasno se danas na Tviteru zabrinuo za sudbinu Zlatibora, tvrdeći kako je ta planina u Srbiji "unakažena divljom gradnjom". Jeremić za problem divlje gradnje danas optužuje aktuelnu vlast, a nije se setio da to pitanje postavi dojučerašnjem koalicionom partneru iz Saveza za Srbiju, predsedniku opštine Čajetina Milanu Stamatoviću
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lider Narodne stranke Vuk Jeremić naprasno se danas na Tviteru zabrinuo za sudbinu Zlatibora, tvrdeći kako je ta planina u Srbiji "unakažena divljom gradnjom". Jeremić za problem divlje gradnje danas optužuje aktuelnu vlast, a nije se setio da to pitanje postavi dojučerašnjem koalicionom partneru iz Saveza za Srbiju, predsedniku opštine Čajetina Milanu Stamatoviću
Aleksandra Radića, čoveka koji širi paniku i laži o zvučnom topu u tajkunskim medijima, uhvatila je ekipa Informera koja svakoga dana radi na emisiji "Na merama".
Policija je u Raški uhapsila Veljka Rakovića., koji je pretio predsedniku i njegovoj porodici, a glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je detalje o njemu.
Kompaktni SUV segment već godinama predstavlja jedno od najvažnijih tržišta za premium proizvođače, a "audi q3" jedan je od najprodavanijih modela nemačkog brenda čija je početna cena već od 44.000 evra.
Srbija testira novi digitalni sistem tehničkih pregleda koji će od 2027. godine automatski prikupljati podatke, donoseći veću kontrolu i transparentnost.
U petak, 26. jula otvara se deonica najmodernijeg auto-puta u Srbiji, Moravskog koridora, koji će povezati više od pola miliona ljudi iz Centralne Srbije.
Na beogradskom kupalištu Ada Ciganlija večeras oko 19 časova dogodila se tragedija u kojoj je život izgubio mladić 1999. godište. Iako se prvobitno sumnjalo na utapanje, najnovije informacije ukazuju na drugačiji sled događaja.
Sabahudin Velić (41) iz Bosanske Krupe, koji je mučki ubio svoju majku Nasihe (60) i na kraju skuvao delove njenog tela i pojeo ih, i dalje je na lečenju, saznaje Dnevni avaz.
Biljana Paunović, majka ubijene devojčice Adriane Dukić, koja je život izgubila u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar", govorila je o tome koliko joj ćerka nedostaje, ali i o visini kazne koju su dobili Kostini roditelji.
Darko Vesković Prika je ubijen, dok je njegov prijatelj Vuk M. teško ranjen u pucnjavi koja se dogodila u ponedeljak u 15.40 časova u kafiću u Kumodražu.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu je izjavio da prošle godine nije tražio nikakvo odobrenje od predsednika SAD Donalda Trampa pre nego što je pokrenuo vazdušne udare na Iran.
Bezbednosna situacija na severnoj granici Ukrajine sa Belorusijom naglo se pogoršava. Vlasti Černigovske oblasti proglasile su obaveznu evakuaciju civilnog stanovništva iz 12 pograničnih naselja, na eksplicitan zahtev Oružanih snaga Ukrajine.
Ministar kulture Nikola Selaković potpisao je danas sa zamenikom igumana manastira Studenica tri ugovora vrednosti 11.700.000 dinara, koliko je ove godine kroz Sektor za zaštitu kulturnog nasleđa i digitalizaciju obezbeđeno za ovaj spomenik kulture.
Svingersko krstarenje od Barselone do Monte Karla izazvalo je veliko interesovanje javnosti zbog svojih neobičnih pravila. Na ovo luksuzno putovanje nisu dozvoljeni solo muškarci, a od svih putnika se očekuje strogo poštovanje privatnosti i diskrecije.
Ako vam golubovi svakodnevno prave nered na terasi, isprobajte jednostavne trikove sa aluminijumskom folijom, čili papričicom i mirisnim biljkama koje mnogi već imaju kod kuće.
Voditeljka Jovana Jeremić trenutno je na odmoru sa svojim partnerom, bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, koji je sada objavio fotografiju svog izvajanog tela.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.