Na Vučićevu mirnoću, poglavnik Plenković naredio ludilo i histeriju! U TOME MU POMAŽU I ANTISRPSKI MEDIJI IZ BEOGRADA!
Podeli vest
Glas Istre je objavio sraman tekst o Vučiću, a napadima su se priključili i mediji pod kontrolom Dragana Šolaka
Hrvatski portal Glas Istre objavio je "Komentar glavnog urednika" Roberta Franka koji u svojoj kolumni navodi potpune nebuloze, što samo govori o tome koliko ih boli to što predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne dozvoljava da srpske žrtve budu zaboravljene i da ih prekrije tišina
Hrvatski portal "Jutarnji.hr" objavio je vest sa naslovom "Akcija Vučićevih medija pod nazivom "Hrvatska – carstvo zla" ipak je uspela. Barem kad su u pitanju obični ljudi”, u kom su istakli da im je smanjena poseta Srba na primorju
09.08.2022
11:26
Koliko Hrvatima nedostaju bivši predsednici Srbije koji su godinama ćutali dok je naš narod ponižavan, vidi se u svakoj rečenici u tekstu ustaškog portala.
Boli ih to što srpski predsednik mirno govori i ne dozvoljava da tišina prekrije srpske žrtve, pa je poglavnik Andrej Plenković naredio ludilo i histeriju u medijima koje kontroliše!
Foto: printscreen
Da stvar bude još gora, u svemu tome mu pomažu antisrpski mediji iz Beograda!
Tajkunski portal Nova S preneo je ovaj ustaški tekst pod naslovom Hrvati oštro o Vučiću: On je opasan čovek i hoće denacifikaciju Hrvatske.
Jasno je da je ovo sinhronizovani napad na Vučića jer je hrabro govorio istinu o Jasenovcu, Oluju, Petrovačkoj cesti i ostalih užasnim i jezivim zločinima ustaša nad srpskim narodom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Hrvati,ujedinjeni sa ovdašnjim izdajicama,preteruju sa ludilom!Šta god da rade,neće iznervirati Vučića jer je on miran i stabilan čovek koji čvrsto stoji na zemlji i misli svojom glavom,za razliku od njih!
Denacifikacija Hrvatske MORA da se desi.To nije upitno,to je obavezno i ne samo Hrvatske već cele Evrope i raspuštanje nato.To Rusija i ostali svet mora da sprovede inače ova operacija u Ukrajini neće imati mnogo efekta.Sada kada je sve u svetu krenulo NEMA STAJANJA.
Smeta vama što Vučić ne dozvoljava da ponižavate Srbiju i njen narod i što vam direktno kaže da Jasenovac nije "mit" već najveće gubiliše Srba, Roma i Jevreja osnovano od strane ustaša iz NDH.
Hrvate nekako i razumem, ali ove domaće medije koji rovare protiv svoje države, nikako. Mada, ako ću da budem preciznija Šolak je Maltežanin, toliko mu znači Srbija da se odrekao državljanstva radi poreskih olakšica.
Vucic je covek koji ne vice i koji svoje planove vizije i uspehe govori mirnim i stabilnim tonom kao sto prilici jednom drzavniku sa manirima. Hrvati su izgubili kompas i njihovo ponasanje je odavno bez manira i bilo kakve etike tako da reci su suvisne kada su obi u pitanju.
Plenkovic bolje nek gleda svoju drzavu i nek Vucica ostavi na miru! Verovatno ga pravo u srce pogodi kad cuje da je Srbija prva u Evropi po prilivu stranih investicija! A sve to zahvaljujuci Vucicu!
Vucic se ne bavi Hrvatskom, vec brani interese srpskog naroda! Srbija se menja, razvija se, sigurna smo i stabilna zemlja! A to susede izgleda nimalo ne raduje!
Jadno je nečija sreća kada zavisi od tuđe nesreće što se odnosi na Hrvate, a još je jadnije kada te tvoji domaći napadaju i mrze kao što je to primer Šolaka.
Ko je kriv Hrvatima što su genocidni i koji se i danas nisu mnogo promenili. Srbija nema vremena da mrzi i okrenuta je svetloj budućnosti koja je čeka.
Znao sam i pre da nas Hrvati ne vole, ali da nas toliko patološki mrze to već niti sam znao, niti je tonormalno.Ovo je sada već ozbiljnija situacija i to je za psihijatriju.
Poručio bih Hrvatima da se bave svojim poslovima, umesto što se bave sa našim. Ne bih voleo posle da kažu Hrvati da smo mi Srbi krivi i da im je zbog bavljenja sa nama, njima propala turistička sezona... pa ima zato kažem ponovo... braćo Hrvati bavite se svojim, umesto sa tuđim životima.
Nema velike razlike između naše opozicije i Hrvata, zajednička osobina im je mržnja prema Vučiću, sreća pa na to Vučić odgovara još jačom borbom za jaku i stabilnu Srbiju.
Zlo u državi Hrvatskoj je toliko naraslo da ih više i nije ni sramota da kažu da nas mrze i pored svega što su nam učinili. Braćo Srbi pa vi idite i dalje na hrvatsko more!
Hrvate nekako i da razumemo, uvek su nas mrzeli pa tako i sada, otud i ovaj govor mržnje. Naše medije, pak, ne možemo da opravdamo. Šolakovi mediji se pridržuju Hrvatima u vređanju Srba i Srbije i u izmišljanju kojekakvih laži. Sramota.
Хрвати никако да се опораве од једне нормалне ствари коју би свако учинио, одавање почасти страдалима у погрому Срба, данима само смишљају и оптужују нашег председника за све и сввашта
Vučić jer je hrabro govorio istinu o Jasenovcu, Oluju, Petrovačkoj cesti i ostalih užasnim i jezivim zločinima ustaša nad srpskim narodom. Jasno je odakle dolazi bes hrvata jer istina boli.
Da nam je bilo Vučića mnogo ranije, sve bi bilo drugačije. Hvala njemu što se ovako srčano bori za naš narod, a ovi sa svojim ustaštvom neka luduju u svojoj zemlji i na svojim medijima. Mogu samo da mrze Vučića i to je sve.
Hrvatska se koprca u svom blatu, kao i sva Evropa trenutno, pa im kriv Vučić i Srbija što ne daju na sebe, što smo ekonomski i vojno nadmoćniji od njih, što ne damo da nam se istorija prekraja. Neka mrze samo, to jede onoga koji mrzi.
Nikada Srbija više ne sme dozvoliti da bude ponižavana, kao što je to bio slučaj dok je Tadić bio predsednik. I hvala dragom Bogu pa danas za predsednika imamo čoveka koji je omogućio da svoje žrtve slobodno oplakujemo i žalimo, da obeležavamo svoja stradanja i koji ne dozvoljava da nas ponižavaju i istoriju da nam prekrajaju.
Jednom ustaša, uvek ustaša. To je nepisano pravilo za skoro sve Hrvate. U drugačiju priču me niko neće uveriti. Oni jednostavno mrze Srbe od samog rođenja. Imaju valjda taj gen mržnje, šta li?
Mržnja Hrvata ne vodi ničemu, sem njihovoj sopstvenoj propasti. Srbiju to ne dotiče jer mi imamo naš put, naš cilj kojem stremimo, a to je što jača i razviijenija država.
Nisam znao da se može ugroziti jedna tako "moćna zemlja" samo zato što je Vučić hteo položiti cvet u Jasenovcu i što je izjavio da je Oluja zločin i nije mu na kraj pameti da ikada letuje u Hrvatskoj.
Napadaju ustase i domaci izdajnici Vucica jer vide koliko smo se kao nacija ujedinili i uzdigli sve zahvaljujuci Vucicu. Sramotno ponasanje jede drzave koja je clanica EU.
Ustasko ludilo i bezumlje nema granice. O domacim judama ne treba trositi reci, prodali su veru za veceru pa sad napadaju coveka koji je vaskrsao nasu drzavu i drustvo jer im smeta nase sveopste jacanje koje imamo sa Vucicem.
Ustsaki poglavnici sve jace napadaju i potporu imaju u domacim izdajnicima. Vucic nas je sve ujedinio i ovakvi napadi ne cude jer smo presisali hrvate po svim parametrima.
Mrznja je veliko zlo, ponajvise steti onom ko je "zarazen" tim zlom!! Hrvati ocito imaju opsesivnu mrznju prema Vucicu i vise nisu u stanju da racionalno i trezveno reaguju i govore!!
Predsednik Srbije Aleksandar Vucic ne haje mnogo na lavez malih cuka! On ostaje " hladan kao spricer" jer je istina na strani Srbije! To posebno iritira Hrvate, koji vise ne znaju sta ce od muke i superiornosti Vucica u odnosu na njihovu politicku elitu!
Napad na predsednika Vučića pokazuje da antisrpska opozicija i hrvatski mediji, rade zajedno, ali uzalud, građani Srbije veruju svom predsedniku i daju mu svoj glas i podršku.
Smiren i staložen nastup predsednika Vučića pokazuje da on nastupa sa sigurnošću ozbiljnog državnika, koji svoje obaveze i obećanja izvršava pravovremeno i odgovorno, što smeta antisrpskoj opoziciji.
Hrvatski portal "Jutarnji.hr" objavio je vest sa naslovom "Akcija Vučićevih medija pod nazivom "Hrvatska – carstvo zla" ipak je uspela. Barem kad su u pitanju obični ljudi”, u kom su istakli da im je smanjena poseta Srba na primorju
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas se na žestok način obratio direktoru kompanije "Sibijagas" Dušanu Bajatoviću, koji je, između ostalih, prisustvovao specijalnoj sednici u Vladi naše zemlje.
Najvažniji politički događaji dana praćeni su u programu redovno najgledanijeg kolegijuma – Prvog kolegijuma Informer televizije, koji je i ovoga puta opravdao poverenje gledalaca.
Trinaesta epizoda Informerove spektakularne emisije "Na merama" otkriva vam šta je političarka Maja Gojković kupila za praznične poklone, kako sada izgleda nekadašnja teniska šampionka Jelena Janković, na koji način je osvedočeni srbomrzac Tonino Picula stigao u Beograd, sa kime šuruje blokaderski sudija Miodrag Majić…
U prvom delu dana, kada su pojedini evropski parlamentarci, predvođeni Toninom Piculom, boravili u Beogradu, a dešavanja u Narodnoj skupštini Srbije bila u fokusu javnosti, Informer televizija bila je i na licu mesta, kao i ubedljivo najgledaniji izbor građana Srbije.
Srpska pravoslavna crkva (SPC) sutra slavi svete mučenike Ermila i Stratonika, a običaj je da se uoči ponoći treba pomoliti, jer se kako kažu, tada ispunjavaju sve želje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu da je u vezi sa upisom prava svojine na nepokretnosti dovoljna prijava, bez dodatnog angažovanja advokata.
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče oko 18 časova u Mladenovcu, povređen je dečak (11) kada ga je, dok je prelazio ulicu na obeleženom pešačkom prelazu, udarilo teretno vozilo.
Pred Višim sudom u Podgorici vode se postupci protiv saradnika i navodnih pripadnika "kavačkog" klana. Glavni dokazi u tim postupcima su Skaj prepiske.
Nuklearni američki nosač aviona USS Abraham Lincoln i njegova udarna grupa bojnih brodova preusmereni su ka Bliskom istoku zbog rastućih tenzija sa Iranom, saopštili su zvaničnici SAD i mediji.
Legendarna kuća Bufalo Bila iz kultnog horor-trilera Kad jaganjci utihnu dostupna je za iznajmljivanje preko sajta Airbnb, pretvarajući jedno od najupečatljivijih filmskih zdanja u turističku atrakciju.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas u Viljnusu da je dokument o američkim bezbednosnim garancijama za Ukrajinu „100 odsto spreman“.
Glumica Hana Selimović objasnila je da je njena seks scena za film "Yugo Florida" snimana iz "neprijatne blizine" kako bi se postigao efekat bliskosti.
Glumica Srna Lango je novom fotografijom na Instagramu pokazala više nego što se očekivalo i zašto je devedesetih važila za jednu od najvećih seks-simbola domaće scene.
Čupanje korova je posao koji svako proleće testira strpljenje. Ali, postoji jednostavno rešenje za uništavanje korova koje ne zahteva ni sate rada ni jake hemikalije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar