Britanski kuvar Džejmi Oliver vlasnik je nekoliko restorana, otac je četvoro dece, ima 11 objavljenih knjiga i ima nekoliko televizijskih emisija
Najpoznatiji britanski kuvar se tokom prethodnih godina poprilično ugojio, a sada je priznao da je težinu uspeo da vrati na normalu i otkrio i kako.
- Najpre sam morao da smanjim meso. Nisam držao strogu dijetu, samo sam meso zamenio velikim porcijama povrća. To daje izvanredno dejstvo, niste gladni, pojeli ste dovoljno, ali ne unosite namirnicu koja je problematična - rekao je on.
Foto: Reuters
Džejmi Oliver
- Tako hranim i decu, a sebi sam prepolovio porcije ostale hrane. Jeo sam puno i orašastih plodova koji su odlični za srce - rekao je Džejmi.
Priznao je i da je povremeno pio, a svi znaju da alkohol ima ogromnu kalorijsku vrednost.
- Sada sam se ograničio na nekoliko pića vikendom, ali ne pijem više radnim danima. Stvarno se trudim da budem pažljiviji po pitanju toga šta unosim u sebe - rekao je Oliver.
Dajana Spenser, poznatija kao Lejdi Dajana, bila je supruga princa Čarlsa. Pre braka sa sinom kraljice Elizabete II, Dajana je vodila sasvim normalan život
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dajana Spenser, poznatija kao Lejdi Dajana, bila je supruga princa Čarlsa. Pre braka sa sinom kraljice Elizabete II, Dajana je vodila sasvim normalan život
Blokaderi su još jednom dokazali da su gori od najgorih komunista napravivši pravu listu za odstrel! Informer je otkrio spisak 99 imena koje su "plenumaši" proglasili nepodobnim za izbornu listu!
Društvene mreže preplavio je smehotresan snimak na kom jedna blokaderka, sasvim ozbiljna, objašnjavala kako je na ulici "srela predsednika", ali pošto joj je čovek rekao da nije Vučić, ona je došla do "genijalnog" zaključka - ili Vučić laže narod, ili država pravi njegove klonove.
Funkcioner Zeleno-levog fronta (ZLF) Robert Kozma otkrio je u programu uživo tajkunske televizije Nova S da je njegova stranka pružila podršku "studentskoj listi" na predstojećim izborima, ali da je i te kako postavila uslove koje, kako je on istakao, "studenti" moraju da ispune.
Novi talas neviđene mržnje, bezumlja i direktnog udara na Srpsku pravoslavnu crkvu i patrijarha Porfirija stigao je od strane dežurnog blokadera i srbomrzitelja Nenada Čanka. Gostujući u spornom podkastu "Balkan rules", koji vodi osvedočena srbomrziteljka Tatjana Kos.
Mesecima unazad blokaderi i njihovi portali ubeđuju javnost kako se država navodno "zadužuje" da bi delila jednokratnu pomoć građanima pred izbore, a sada ih je demantovao i sam ekonomista prof. dr Dušan Pavlović usred emisije.
Informer je već pisao o novom talasu otvorenog ustaštva i nezapamćene mržnje prema srpskom narodu koji je preplavio ulice Knina, a sada se pojavio i jeziv snimak šta se sve u tom gradu dešavalo 5. avgusta ove godine.
Na južnim padinama Fruške gore nalazi se manastir Grgeteg. Za mnoge vernike ovo je posebno mesto zbog ikone Bogorodice Trojeručice, pred kojom, kako svedoče, dolaze sa problemima za koje više ne pronalaze rešenje – i odlaze sa osećajem mira, vere i nade.
Muškarci iz celog sveta maštaju o Srpkinjama zbog lepote i specifičnog karaktera, što potvrđuje činjenica da je jedan strani portal podelio savete na temu "kako smuvati Srpkinju"!
U beogradskom naselju Rakovica, u Ulici Stojana Jankovića, oko 3 sata ujutru odjeknula je snažna eksplozija koja je iz sna podigla i uznemirila čitav komšiluk.
Sudija za istragu kotorskog Osnovnog suda Špiro Pavićević, odredio je pritvor do 30 dana državljaninu Azerbejdžana M.M. (59), zbog sumnje da je seksualno uznemiravao maloletnicu staru 16 godina.
Županijski sud u Hrvatskoj osudio je fizioterapeuta (25) na 9 godina zatvora jer je svoju maloletnu devojku (17) tokom višemesečne veze silovao, brutalno tukao, kljukao kokainom i pretio joj da će joj pištoljem pobiti celu porodicu.
Neprijatan zadah kod psa nije samo neprijatnost tokom maženja, ponekad može biti znak da sa njegovim zdravljem nešto nije u redu. Evo šta najčešće izaziva loš miris iz usta i kako možete pomoći svom ljubimcu.
Da li je normalno da vas privlači druga osoba iako volite partnera? Profesor filozofije i stručnjak za emocije Aron Ben-Zev objašnjava da takva osećanja nisu neuobičajena i da ne moraju biti znak da je veza u krizi.
Gubitak telefona danas nije samo neprijatnost zbog samog uređaja. Na njemu se često nalaze privatne poruke, pristup društvenim mrežama, bankarskim aplikacijama i brojne druge osetljive informacije. Zato je važno reagovati brzo i zaštititi svoje naloge.
Peglanje tokom letnjih vrućina mnogima je poslednja stvar koju žele da rade. Srećom, postoji jednostavan trik koji može pomoći da odeća izgleda urednije bez uključivanja pegle i dodatnog zagrevanja prostorije.
Poznata starleta i bivša rijaliti učesnica Dragana Mitar trenutno uživa na crnogorskom primorju, a njen nos je i dan danas glavna tema komentarisanja na mrežama.
Trubač Dejan Petrović sinoć je nastupao na Dragačevskom saboru trubača, a nakon nastupa stao je pred medije i otvoreno govorio o incidentu koji je bio aktuelan u njegovoj porodici.
Gostujući u emisiji "Demanti", voditeljka Ana Radulović je našoj voditeljki Milici Stanimirović otkrila da je od novog dečka dobila pesmu, koju je otpevao poznati pevač!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.