DIJETA U DOBA KORONE! DAN 116! Bez zdravlja nema mršavljenja! Crni okriva nove prirodne suplemente koji će nas zaštititi od koronavirus! (VIDEO)
Podeli vest
Dragi moji gurmani I gurmanke, debelići I debelice I svi vi koji me pratite jer vam je zanimljivo iako ste mršavi I lepo građeni, uprkos tome što sam jako malaksao odlučio sam da vam I danas pišem
Napravio sam video u kome sam objasnio šta još moramo da uvedemo osim onog đumbira u prahu što pijemo svako jutro. Reč je o istoj namirnici samo ćemo je konzumirati svežu. Ostavio sam vam tri opcije jedna je da ga isečete na kockice I tako jedete, što je zaista odvratnog ukusa. Druga da ga isečete kao salatu, što takođe nema najprijatniji ukus. I treća da ga napravite kao čaj tako što ćete izrendani đumbir potopiti sa kipućom vodom I tako ostaviti pola sata, potom procediti I dodati jedan limun.
Dragi moji gurmani I gurmanke, debelići I debelice I svi vi koji me pratite jer vam je zanimljivo iako ste mršavi I lepo građeni, moja borba sa nepoznatim neprijateljem još uvek traje. Pošto iz zdravstvenih razloga ne mogu da vam pričam o “Crni dijeti” niti o fizičkoj aktivnosti I treningu odlučio sam da vam ekskluzivno otkrijem svoja iskustva sa PCR testiranja na koronavirus
13.07.2020
19:41
Ako vas zanima zbog čega pojačavam unos đumbira, odgovor je lak, zato što je epidemija u punom jeku a svaka dijeta imunološki slabi organizam pa I ova moja. Uz to upravo ova biljka se pokazala kao najefektivnija u borbi protiv korone pogotovo u Kini koja je najbolje suzbila epidemiju. Tako da po ovom pitanju nema rasprave I kompromisa, ujutru đumbir u prahu a popodne birajte nešto od ovoga što sam ponudio. Sa zdravljem se nećemo I ne smemo igrati jer idealnu liniju možeš da povratiš a zdravlje teško.
Samo hrabro, borim se I ja sa vama. Nema reči o odustajanju, pridržavajte se režima ishrane I što više budite fizički aktivni. I naravno obavezno poštujte sve epidemiološke mere I nosite maske da ne biste prošli kao ja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dragi moji gurmani I gurmanke, debelići I debelice I svi vi koji me pratite jer vam je zanimljivo iako ste mršavi I lepo građeni, moja borba sa nepoznatim neprijateljem još uvek traje. Pošto iz zdravstvenih razloga ne mogu da vam pričam o “Crni dijeti” niti o fizičkoj aktivnosti I treningu odlučio sam da vam ekskluzivno otkrijem svoja iskustva sa PCR testiranja na koronavirus
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenim mrežama i još jednom podsetio javnost na snažnu poruku koju je uputio ženama tokom svog obraćanja u Beogradskoj areni.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Na današnjem suđenju Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama, ali i Belivukovoj tašti, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka, iznošenjem primedbi na iskaz svedoka Srđana Lalića, ali i Belivukovom dopunom odbrane.
Izraelska vojska napada sve više ključnih ciljeva, usled zabrinutosti da bi rat uskoro mogao da bude zaustavljen, izjavila su dva neimenovana visoka izraelska zvaničnika i dve osobe upoznate sa situacijom.
Iran je dozvolio prolaz kroz Ormuski moreuz brodovima prijateljskih država, među njima su, između ostalih, Rusija, Indija i Kina, izjavio je ministar spoljnih poslova Irana Abas Arakči.
Iran poslednjih nedelja postavlja zamke i prebacuje dodatno vojno osoblje i protivvazdušnu odbranu na ostrvo Harg u pripremi za eventualnu operaciju SAD sa ciljem preuzimanja kontrole nad ostrvom, prenosi Si-En-En (CNN).
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar