Na srpskim svadbama pojavio se novi trend!Umesto bacanja bidermajera mlade su počele da ga zaključavaju u kutiju koju može da otključa samo jedan ključ koji je dobila slobodna neudata devojka.
Svaka mlada priželjkuje venčanje iz bajke koje će za nijansu biti drugačije i lepše od prethodnih. Tog dana sve mora da bude savršeno, dekoracija, prvi ples, muzika, šminka, frizura, venčanica, ali ipak da se u bar nečemu izdvaja od prethodnih. Malo po malo i u našu zemlju je stigao trend zaključavanja umesto tradicionalnog bacanja bidermajera!
Na društvenim mrežama pojavio se video-snimak na kome je objašnjena revolucija venčanja. Naime, mlada ispred sebe ima providnu kutiju u kojoj stavlja i zaključava bidermajer. Ključeve podeli singl devojkama, a samo jedan može da otključa kutiju sa katancem. Devojka koja dobije pravi ključ dobija bidermajer.
- Revolucija u svetu venčanja! Ove sezone ne bacamo bidermajer - mi ga zaključavamo! Koji ključ otključava sreću? Pronađi ga i otključaj svoju sudbinu - piše u objavi koja je pokrenula niz komentara devojka.
Foto: Printskrin
Sudeći po reakcijama mišljenja devojaka, ali i momaka su bila podeljena. Nekima se ovaj trend dopao jer se dešavalo da se devojke bukvalno potuku za bidermajer, a neki su pak više bili za tradicionalni običaj bacanja.
Foto: Printskrin
Inače, kutija u kojoj se zaključava bidermajer košta čak 9.500 dinara!
Jedna devojka starosti oko 20 godina napadnuta je preksinoć, kad je izašla iz autobusa u Kaluđerici. Policija je brzom reakcijom uhapsila manijaka M. R. (24). Kaluđericu je isto veče uznemirio još jedan sličan slučaj, kada je čovek u tamnoj jakni i s belim kačketom navodno za ruku vukao devojčicu na autobuskoj stanici, u nameri da je negde odvede. Ova događanja su, tokom gostovanja u "Info jutru" Informer televizije, komentarisali Dimitrije Milutinović iz Strukovnog udruženja sektora bezbednosti, bivši funkcioner MUP Dejan Radenković i advokat dr Ana Budak.
U Mirijevu se juče dogodila jedna, kako akterka događaja ističe, vrlo uznemirujuća situacija. Naime, osmogodišnja devojčica je, navodno, sa trećeg sprata bacila teglu i umalo pogodila momka koji je sa svojom drugaricom prolazio tuda.
Na "Instagram" stranici "Serbialive_Beograd" pojavila se fotografija na kojoj se vidi slika muškarca sa njegovim imenom i prezimenom i ispod se navodi da je opasan po žene i devojke u Batajnici u Beogradu.
Jedan nedavni događaj na ulicama Srbije podelio je javnost nakon što je korisnica TikToka objavila fotografiju trojice dečaka koji su se podsmevali beskućniku dok je spavao na trotoaru.
Nije novina da se mnogi strani turisti oduševe našom zemljom. Mnogi od njih se vrate da je posete opet, a neki čak reše i da se trajno presele. Iako to često budu turisti iz nama dalekih zemalja, postavlja se pitanje, da li stanovnici iz okolnih zemalja vole da dođu u Srbiju i šta je to što je na njih ostavilo najlepši utisak prilikom posete.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je juče na pitanje koje interesuje celu Srbiju - Šta će se dogoditi sa našom zemljom ako na predstojećim izborima pobede blokaderi.
Zamenik ruskog premijera Marat Husnulin otkrio je kako je došlo do toga da predsednik Rusije Vladimir Putin otputuje u posetu Marijupolju u martu 2023. godine, u jeku borbi na ukrajinskom frontu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević ispričao je u drugom Kolegijumu Informera kako su ga blokaderi greškom kontaktirali i raspitivali se za koga će glasati.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se ne mogu primenjivati dvostruki aršini gde se međunarodno priznata teritorija Srbije uzima bez odluke Saveta bezbednosti UN, a da se tome izražava protivljenje kada je reč o Ukrajini.
Lider "Srpskih suverenista" Vukša Dragović, koji je razotkrio NVO hidru u Srbiji objavivši detaljan spisak nevladinih organizacija i načine njihovog finansiranja najavio je novi korak.
Predsednica skupštinskog Odbora za KiM Danijela Nikolić ocenila je danas da je politika isključivosti, terora, konflikta i politika bez kompromisa došla na naplatu premijeru privremenih prištinskih institucija Aljbinu Kurtiju, te da on neće moći da formira vladu i da Prištinu čekaju novi izbori.
Žena iz Splita, S. Š., godinama je uspevala da ubedi desetine ljudi da je doktorka, da radi u Ministarstvu odbrane Hrvatske i da ima veze kojima može da reši svaki problem, od zapošljavanja do sređivanja penzija i kredita, a kada su žrtve ostale bez desetina hiljada evra, razotkrivena je jedna od najbezočnijih prevara u regionu.
Halil Sulejmanović (62) iz Bosne i Hercegovine, uhapšen je 6. avgusta u italijanskom gradu Sasariju, nakon što je ukrao kamion natovaren voćem i povrćem i pokušao da pobegne policiji.
Preuzimanje kontrole nad kompletnim lancem proizvodnje i distribucije narkotika predstavlja jedan od trendova u delovanju kriminalnih grupa, ocenjuje kriminolog Ratomir Antonović, a to potvrđuje i slučaj ilegalne laboratorije kod Smedereva.
Zamenik ruskog premijera Marat Husnulin otkrio je kako je došlo do toga da predsednik Rusije Vladimir Putin otputuje u posetu Marijupolju u martu 2023. godine, u jeku borbi na ukrajinskom frontu.
Rusija je rasporedila tri prstena protivvazdušne odbrane kako bi ojačala zaštitu Moskve, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u intervjuu za Junajted njuz, prenosi Ukrinform.
Donald Tramp za sada bira jači ekonomski pritisak na Iran, umesto nove velike vojne ofanzive, dok pregovori Vašingtona i Teherana napreduju „polovično“.
Ukrajina mora da prihvati ruske uslove za rešavanje sukoba kako bi izbegla uništenje, izjavio je penzionisani potpukovnik američke vojske Danijel Dejvis.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Većina korisnika krivi procesor ili loše ažuriranje sistema kada Android telefon počne da koči, iako su za spor rad najčešće odgovorne svakodnevne aplikacije koje troše resurse u pozadini čak i kada mislite da su ugašene.
Nadica Zeljković, majka bivše voditeljke Kristine Kije Kockar, prokomentarisala je sukob sa Anabelom Atijas, ali i prekid prijateljstva ćerke sa pevačicom Katarinom Živković.
Pevačica Mala Cana oglasila se na društvenoj mreži Instagram i potresnom porukom obavestila rodbinu, prijatelje i kolege da priprema četrdesetodnevni pomen Andrije Bajića, koji je preminuo 7. jula.
Stajlinzi Jelene Karleuše gotovo svakodnevno pune rubrike šou-biza, a posebnu pažnju privlači njena raskošna kolekcija tašni, koja se može meriti sa garderoberima svetskih trendseterki.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.