
Printscreen You Tube
ŽELJKA ŠAŠIĆA SKROZ SLOMILA BOLEST! Pevač oboleo oko Nove godine, simptomi uopšte nisu bili naivni!
Pevač Željko Šašić u Novu 2023. ušao je sa simptomima prehlade, da bi se vrlo brzo otkrilo da je u pitanju korona.
On je po drugi put za dve godine oboleo od koronavirusa i, kako stvari stoje, u pitanju je ovaj poslednji, novi soj, na koji se u proteklih nekoliko nedelja mnogi žale.



- Željko se nije osećao dobro već u noći dočeka Nove godine, ali ništa nije hteo da radi na svoju ruku. Javio se doktoru i ispostavilo se da je korona u pitanju - počinje izvor, i dodaje:
- Iako je imao ovaj virus pre dve godine, simptomi ni ovaj put nisu bili naivni. Punih sedam dana je ležao u krevetu, borio se s temperaturom i kašljem, a onda mu je bilo bolje - navodi izvor za Alo.
e-stock
Ove navode je potvrdio Željko Šašić otkrivši da se danas bolje oseća.


- Tačno je da sam imao koronu, ali sada sam dobro i na odmoru sam - počinje Željko, i dodaje:
- Razboleo sam se odmah posle dočeka i imao sam visoku temperaturi i suvi kašalj. Sada sam u Dubaiju i sve je u redu - rekao je Šašić za Alo!
BONUS VIDEO:
Pošaljite nam vest, fotografiju ili snimak na 0648482459
Pratite nas na društvenim mrežama
PROČITAJTE JOŠ
-
Informer | Sreda, 11. 01. 2023.