Pop diva poslednjih je dana u centru medijske pažnje nakon intervjua koji je dala Informeru, a sada je nastavila sa iznošenjem nepoznatih detalja vezanih za njen turbulentan odnos sa Duškom Tošićem.
28.12.2023
11:28
JK je oduvek isticala da su one njen centar sveta, a nedavno je u ekskluzivnom intervjuu za Informer otkrila da su, baš poput nje u tim godinama, izuzetno skromne.
Pevačica se na temu mezimica ne oglašava često, a sada je otkrila svoj recept za srećno odrastanje.
Putem svog Instagam naloga, na kojem je prati više od dva miliona ljudi, Jelena je otkrila šta smatra da je najvažnije, kako bi deca pravilno i zdravo odrastala.
Pop diva oglasila se putem svog Instagram naloga na temu internet nasilja, a tom prilikom otkrila je da se na njenoj listi blokiranih naloga nalaze Marko Janjušević Janjuš i Sloba Radanović.
Muzička senzacija, koja svojom karijerom, modnim izražajem i stavovima izaziva nezapamćenu pažnju, bila je gošća Informera, kada se osvrnula na brojne aktuelnosti, godinu na odlasku, planovima za narednu, ali i majku i ćerke.
26.12.2023
11:30
Foto: printscreen instagram
- Mislim da je za odrastanje svakog deteta izuzetno važno da nikada ne vidi njegovu majku kako plače - navela je.
Brak Jelene Karleuše i Duška Tošića poljuljan je aferom usred koje se pop diva našla kada su njene nage slike osvanule na naslovnim stranama svih medija, a ona sada, po prvi put, za Informer govori o skandalu kakav Srbija ne pamti!
"Godinama slušam priče da su u to vreme postojale sage "Arkan i Ceca" i "Karleuša i Ćanda". Arkan je bio Arkan, a Ćanda je bio ništa! Bio je klinac sa 27 godina kada je poginuo. Nije imao nikakvu kriminalnu karijeru..." priča Jelena Karleuša u podkastu na Informer televiziji.
Pop diva Jelena Karleuša prisetila se sukoba sa Željkom Ražnatovićem Arkanom, ali i šamara koji je suprug pevačice Cece udario voditelju Milovanu Iliću Minimaksu.
Jelena Karleuša ekskluzivno za Informer progovorila je o svom obrazovanju, burnim danima koje je provela u OŠ "Ivan Gundulić", ali i vršnjačkom nasilju kroz koje je prolazila u Zemunskoj gimnaziji.
Jelena Karleuša bila je gošća Dragana J. Vučićevića u Informerovom podkastu, u kojem je ekskluzivno progovorila o svom odrastanju. Pop diva je, između ostalog, otkrila da je svog oca uhvatila u prevari, što je bio okidač za razvod njenih roditelja.
Jelena Karleuša bila je gost Dragana J. Vučićevića u Informer podkastu! Slavna pevačica je sa glavnim i odgovornim urednikom najuticajnijih dnevnih novina u Srbiji progovorila o detinjstvu, počecima karijere, romansi sa Zoranom Davidovićem Ćandom, braku sa Bojanom Karićem, ljubavi sa Duškom Tošićem, Željku Ražnatoviću Arkanu, ali i Ceci! Ekskluzivni razgovor biće emitovan u subotu 16. decembra u 13h!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruska vojska u Ukrajini sve više primenjuje taktiku "mikrojedinica" koje čine dva do deset vojnika, a koje se infiltriraju kroz linije fronta i traže slabe tačke u ukrajinskoj odbrani.
Đorđe Vukadinović, urednik portala Nova politička misao Srbije, pokušao je da na tom portalu predstavi navodno istraživanje kao pokazatelj stava naroda, ali ga je oštro demantovao Nebojša Bakarec, narodni poslanik.
Javnosti se, odmah posle saopštenja Svetog Arhijerejskog Sinoda od 18. februara ove godine, svojim komentarom, brže bolje obratio prof. dr Vladimir Zakić, profesor računovodstva i revizije na Poljoprivrednom fakultetu u Beogradu.
Generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Republike Srbije Dušan Kozarev najoštrije je juče kritikovao bivšeg diplomatu Nebojšu Vujovića zbog njegovih optužbi na račun predsednika Aleksandra Vučića i ministra spoljnih poslova Marka Đurića.
Takmičarka Milica Ohman ispala je dan pred polufinale Exatlona, ostavivši snažan utisak na publiku, ali i na one koji su je pratili od samog početka takmičenja.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Posle hladnog jutra, tokom dana očekuje se pretežno sunčano vreme, ponegde uz prolaznu umerenu oblačnost, navodi se prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda. Temerature od minus 4 do 16 stepeni.
Ruskinja Anja (32), koja se pre četiri godine iz Rusije preselila u Srbiju sa mužem i mačkom, nedavno je kupila kuću u selu blizu Sombora za 20.000 evra, a sada planiraju i da je renoviraju.
Vaso R. (43) u utorak je prvostepenom presudom osuđen na dve godine i tri meseca zbog prebijanja Srpkinje Dejane Ć. (22) u kafiću u Beranama u kojem je ona radila. Kako se saznaje, Vaso ju je napao zbog sukoba koji je imao sa njenim tadašnjim poslodavcem Milivojem Mićom B.
Muškarac (40) lakše je povređen u saobraćajnoj nezgodi koja se protekle noći dogodila na obilaznici oko Beograda kod Surčina, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Sindikat Ver.di danas je pokrenuo upozoravajuće štrajkove u javnom prevozu širom Nemačke, zbog čega su autobusi, tramvaji i vozovi ostali u depou, a putnici morali da potraže alternativni prevoz.
Ruska vojska u Ukrajini sve više primenjuje taktiku "mikrojedinica" koje čine dva do deset vojnika, a koje se infiltriraju kroz linije fronta i traže slabe tačke u ukrajinskoj odbrani.
Sergej Bidni, strelac 159. odvojene motorizovane brigade Oružanih snaga Ukrajine koji se predao Rusima, ispričao je kako su narednik i saborci pobegli sa položaja čim su ruske snage započele napad.
Na talasima ruske radio stanice UVB-76, poznate kao "Stanica sudnjeg dana", ponovo su se čuli neobični signali. U četvrtak su emitovane reči "majnostjag" i "kovari" u 12.32 i 13.55 po moskovskom vremenu
Projekcijom filma "Orvel 2+2=5" sinoć je u MTS dvorani otvoreno osmo izdanje Međunarodnog festivala dokumentarnog filma "DOK #8", na kojem će biti prikazani filmovi "Mileva Ajnštajn", "Spavač: Izgubljeni Karavađo", "Pompeja: Ispod oblaka" i mnogi drugi.
U Specijalu o Katarini Velikoj na TV Informer gost je bio istoričar filma Božidar Zečević, koji je objasnio da Katarina Velika ima srpske krvi jer potiče iz grada koji se zvao Srbiste u kojem su živeli Lužički Srbi.
Manekenka Klaudija Šifer skuplja insekte, a glumac Džoni Dep voli da se igra sa barbikama. Ovo su samo neki od ekscentričnih hobija holivudskih zvezda.
U specijalu posvećenom seriji "Katarina Velika" na TV Informer, scenaristkinja Aleksandra Kostadinović i književnik Ranko Gojković govorili su o ljubavnicima Katarine Veliike i tome da li je baš sve istina ili su stvari malo preuveličane.
Warner Bros. Pictures od 5. marta u srpske bioskope donosi "Nevestu", mračnu reinterpretaciju mita o Frankenštajnu sa Kristijanom Bejlom i Džesi Bakli u glavnim ulogama.
Nova anketa otkrila je koje fantazije žene najradije vide u pornografskim i erotskim sadržajima, a rezultati pružaju zanimljiv uvid u njihove želje i interesovanja.
Smrznute lignje su dostupne tokom cele godine i praktične su, posebno u vreme posta. Ipak, mnogi ih izbegavaju jer često ispadnu tvrde, iako uz nekoliko jednostavnih trikova mogu biti hrskave spolja, a mekane i sočne iznutra.
Supruga pilota podelila je jednostavan, ali genijalan trik za sve koji se muče sa pakovanjem ručnog prtljaga. Zahvaljujući njenom savetu, možete poneti i treću torbicu, a da pritom ne platite dodatnu naknadu niti doživite neprijatnosti na ukrcavanju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar