• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D.S.

28.08.2024

13:15

"Bori se junački, čekamo dobre vesti": Menadžer Bore Đorđevića otkrio zdravstveno stanje pevača!

Shutterstock, ATA Images

Estrada

"Bori se junački, čekamo dobre vesti": Menadžer Bore Đorđevića otkrio zdravstveno stanje pevača!

Bora Đorđević se i dalje nalazi u bolnici u Ljubljani.

Muzičar i frontmen grupe "Riblja Čorba", Bora Đorđević, već nekoliko dana nalazi se u lošem zdravstvenom stanju. 

Foto: ATAIMAGES

 

Hospitalizovan je u Ljubljani, gde inače i živi, a tamošnji lekari čine sve što je u njihovoj moći kako bi mu pomogli.

Sada se za Informer oglasio njegov menadžer, Bane Obradović, i otkrio u kakvom se stanju nalazi Đorđević. 

Foto: ATAIMAGES

 

- Bora Đorđevic se nalazi u Kliničko-bolničkom centru Ljubljana. Intubiran je zbog komplikacija uzrokovanih hronično-opstruktivnom bolešću pluća i lekari daju sve od sebe mu da se zdravstveno stanje popravi, posebno bubrezi i jetra. Dobija odgovarajuće terapije, Bora se bori junački. Pojavljuju se i neki napisi, posebno na društvenim mrežama, koji nisu dobri, zlonamerni su, što u ovim trenucima prema jednoj legendi koja se bori za život nije korektno i nije ljudski. Porodica se ne oglašava, jer sem ovoga što je izneseno nema više šta da se kaže, svi čekamo dobre vesti - rekao je on.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!
Live TV

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!

U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete gde je ovog puta "uhvaćen" blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu to mudruje blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, kako izgleda "težak" život samozvanog revolucionara Predraga Voštinića.

11.07.2026

10:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

"Škaljarac" ubijen hicem u grudi sa 204 metra: Optužnica otkriva sve detalje, Đurića likvidirali u Spužu, smislili "šemu" za skrivanje tragova
Region

"Škaljarac" ubijen hicem u grudi sa 204 metra: Optužnica otkriva sve detalje, Đurića likvidirali u Spužu, smislili "šemu" za skrivanje tragova

Srđan Popović pucao je iz snajperske puške i ubio navodnog pripadnika "škaljarskog klana" Dalibora Đurića sa razdaljine od 204 metra, a zatim preplivao reku Zetu i ostavio oružje da se spali u podmetnutom požaru, piše u optužnici Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) Crne Gore protiv tročlane ekipe optužene za zločin u krugu zatvora.

18.07.2026

08:16

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin