(VIDEO) DEA ĐURĐEVIĆ TEŠKO POVREĐENA! Autobus joj OTKINUO RUKU, lekari sve pokušavaju da ne ostane BEZ RUKE!

printscreen

07:30 Hronika 18

Informer/Alo | 07. 02. 2019.

(VIDEO) DEA ĐURĐEVIĆ TEŠKO POVREĐENA! Autobus joj OTKINUO RUKU, lekari sve pokušavaju da ne ostane BEZ RUKE!

Kod bolnice "Dr Dragiša Mišović" rano jutros došlo je do sudara dva autobusa i tri automobila u kom je teško povređena voditeljka TV Pink Dea Đurđević

Kako saznajemo, do udesa je došlo tako što je Dea, koja je krenula na posao na TV Pink, imala lakši sudar sa drugim automobilom . U trenuku kada je iz vozila izašla kako bi se sa vozačem dogovorila šta da rade, na nju je naleteo autobus i otkinuo joj ruku! 

Iako se prema prvim informacijama mislilo se da su joj ruku amputirali lekari na mestu nesreće, to se nije dogodilo, već je bez nje ostala u momentu kada je udario autobus.

Dea je hitno prevezena na VMA, a otkinutu ruku su lekari "stavili na led" i na sve načine pokušavaju da voditeljka ne ostane bez nje.

printscreen

Saobraćajna nesreća dogodila se oko šest časova na uglu ulica Ljutice Bogdana i Heroja Milana Tepića u Beogradu.

Najpre su se sudarila dva automobila. Potom je u njih udario autobus, pa još nekoliko vozila. Intervenisale su i tri ekipe Hitne pomoći koje su zbrinule povređene.

printscreen

Prema rečima očevidaca i učesnika u nesreći, razlog udesa je proklizavanje autobusa.

Autobusi na linijama 59, 42 i 78 saobraćaju alternativnom trasom.

U ovom trenutku još je zastoj u blizini KBC-a "Dragiša Mišović".

Kako su potvrdili u Hitnoj pomoći nesreća se dogodila oko 6 i 15 i ima više povređenih osoba.

- U 6 i 17 dobili smo poziv da je došlo do sudara dva autobusa i više automobila. Dve osobe su povređene. Žena stara oko 30 godina je teže povređena, dok je muškarac star oko 50 godina lakše povređen - rekli su iz iz Hitne pomoći.



Goca

07.02.2019. 08:08

Boze pomozi, da bude sve uredu. U Beogradu se mnogo brzo vozi po ulicama, ogranicite brzinu da bude vise vremena za brzu reakciju vozaca. Dea mnogo srece prilikom operacije i samo hrabro!!!!!!


gago

07.02.2019. 08:54

@Goca - U Beogradu postoji ogranicenje brzine ali jedan mali broj vozaca to ne postuje .


Goca

07.02.2019. 11:49

@gago - Mislila sam na autobuse, koliko puta su projurili pored mene pa sam pretrnula od straha!


zdjurdjevic

07.02.2019. 08:11

Strašno". Jedna od retkih prijatnih lica na Pinku. Želim joj što brži i uspešan oporavak.


Tomica

07.02.2019. 08:32

Boze sacuvaj! Brz oporavak joj zelim i da lekari uspeju sa operacijom!!! Sa srecom!



Bobini 2018

07.02.2019. 09:44

Ludilo,Beigradskog asfalta,i ovoga puta je,samo potvrdjeno.Disciplinovani Narodi,prevaspitavaju svoje stanovnike,usmeravajuci ih na koriscenje ZAJEDNICKOG SOCIJALNOG PREVOZA.U Beogradu,na stotine automobila prevoze po-JEDNOG PUTNIKA!!!I ova saobracajna nesreca,dokaz je,SAOBRACAJNOG LUDILA-pogotovo u "kriznim"momentima,tzv."spicevima" Dea-od srca Ti zelim,uspeh u operativnom pravcu,i brz oporavak.


Djordje

07.02.2019. 09:56

Zelim joj brz oporavak. Na osnovu fotografija bih rekao da je pokusala da izadje iz vozila i da je proturila ruku kroz vrata kada je autobus udario i da su joj vrata odsekla ruku


Samosvsna građanska

07.02.2019. 10:29

Dragoj poštovanoj Dei želim da lekari uspešno učine ono što je neophodno da opet bude ista kao što je i do sada bila i fizički i mentalno. Iskren pozdrav.


Predrag

07.02.2019. 10:42

I, opet bahata voznja autobusa... Dosta puta sam imao prilike da budem svedok kako voze vozaci kradskog prevoza... Jednom reciju nikako... Svaka cast pojedincima, ali vecina se ponasaju bahato, a tako i voze! Otkaz, pa na ulicu...


zozonbg

07.02.2019. 10:50

Ne daj se Dea! Bice sve u redu. Ne daj se. Bas sam se rastuzio. Kako ce sada deda jedne Ive da gleda jutarnji bez vesele i naemejane Dee. Bice sve u redu. Dace Bog! Volimo te! :(


Kaya

07.02.2019. 10:59

Dea, drži se,samo. Ima Boga,veruj..Bice to kako treba,samo da si ziva ostala. Volimo te i molimo se za tebe...Momku,porodici,kolegama sa Pinka,podrška od srca... Place cela Srbija.. ?????‍❤️‍??‍❤️‍??‍❤️‍??‍❤️‍?



Danker

07.02.2019. 11:46

Pa kojom brzinom se krećao taj autobus kada joj je otkinuo ruku,mora biti ogromna brzina.nadajmo se najboljem


Dile

07.02.2019. 11:49

Kakvih bolesnika ima u našem okruženju, ovo je hitlerovski manir, pa radovati se nečijoj nesreći je suludo. Šta može očekivati ovaj čovekomrzac ako sutra pođe na svoje radno mesto.



SARA

07.02.2019. 12:48

TAKO JEDNO DIVNO STVORENJE NA PINK TELEVIZIJI. JAKO MI JE ZAO ALI BAHATOST VOZACA U BGD JE STRAVICAN. U PONEKIM TRAMVAJIMA MISÖIM SADA ISKACE IZ SINA TAKO VOZE BRZO.


Pomracenje uma

08.02.2019. 01:59

Toliko kaznjavanje, a ovakve stvari se dogadjaju je dokaz da kazne nisu resenje nego punjenje budzeta na grbaci naroda. Toliki propisi opet po grbaci naroda oko tehnickih pregleda a ovamo nam drzavni autobusi proklizavaju na 10 stepeni. Neka neko objasni ovoj modernoj evropskoj drzavi da se njen narod ne kopca na ledja. Podrska svim akterima.


Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na [email protected]