LJUBAV: Imaćete prilike za komunikaciju sa nekim ko vam se dopada. Lako možete razviti osećanja za nekoga samo kroz razgovor. POSAO: Problemi i promene onima koji imaju sopstveni biznis. ZDRAVLJE: Vrlo dobro.
BIK
LJUBAV: Uživanje u dobroj hrani je vama uvek bitno i inspirativno, a najviše onda kada uživate zajedno sa osobom koju volite. POSAO: Moguć je finansijski dobitak. ZDRAVLJE: Stabilnog ste zdravlja.
BLIZANCI
LJUBAV: Neće vam biti teško da nađete nekoga ko će vam se dopasti, ali verovatno će posredi biti površno simpatisanje. POSAO: Moguće promene u vezi sa poslom i procesom rada. ZDRAVLJE: Uganuća i povrede.
Foto: Shutterstock
RAK
LJUBAV: Bićete emotivno preosetljivi, zbog čega lako mogu nastati problemi. POSAO: Bez promena u ovoj sferi života. ZDRAVLJE: Stomačne tegobe, dijareja ili napad čira.
LAV
LJUBAV: Bićete vrlo društveni, komunikativni i radoznali u vezi sa drugima, što će njih opet inspirisati da budu zainteresovani za vas. POSAO: Povoljan dan za bilo kakvo društveno angažovani rad. ZDRAVLJE: Vrlo dobro.
DEVICA
LJUBAV: Mogu vam se dopasti dve osobe u isto vreme ili da jednostavno imate dve prilike za ljubav. POSAO: Lako se može desiti da promenite posao ili da nađete neki dodatni privremeni posao. ZDRAVLJE: Solidnog ste zdravlja.
Foto: Shutterstock
VAGA
LJUBAV: U vas se svi vrlo lako zaljubljuju u ovom periodu. Sigurno ćete primetiti brojne poglede i primiti poneki kompliment. POSAO: Mogući su tehnički problemi na poslu ili kadrovske promene. ZDRAVLJE: Migrena.
ŠKORPION
LJUBAV: Niste raspoloženi za dugoročne ili ozbiljne kombinacije. POSAO: Očekujte novčanu infuziju, a možete profitirati od različitih vrsta ulaganja i manipulacije novcem drugih ljudi. ZDRAVLJE: Osetljivo.
STRELAC
LJUBAV: Vrlo nestabilan period, pogotovo za one koji su u dužoj vezi ili braku. Moguća je privremena razdvojenost od partnera. POSAO: Uspeh za one koji se bave marketingom. ZDRAVLJE: Stabilnog ste zdravlja.
Foto: Shuterstock
JARAC
LJUBAV: Nalazite se u zaista vrlo izazovnom periodu za ljubav i lako možete napraviti pogrešan potez koji će udaljiti voljenu osobu. POSAO: Mogući problemi u partnerskom poslu. Raskid partnerstva. ZDRAVLJE: Solidno.
VODOLIJA
LJUBAV: Ljubavni život je u centru vaše pažnje, što nije uvek slučaj. To je verovatno posledica pozitivnog razvoja događaja u ovoj sferi. POSAO: Moguće je da ćete imati nekih administrativnih problema. ZDRAVLJE: Stabilno.
RIBE
LJUBAV: Bićete skloni flertu, ali nećete biti raspoloženi za duboke emocije. Uglavnom ćete druge držati na distanci. POSAO: Promene na višoj instanci, to jest dobićete novog nadređenog. ZDRAVLJE: Sklonost povredama.
Bliži se mlad Mesec u Devici (3. septembar), a retrogradni Merkur je krenuo napred, tako da će zvezde pojedinim znakovima Zodijaka više biti naklonjene za novac nego ostalima.
Svi znaju da Škorpije vole da se igraju prljavo u krevetu. Tajanstvena, intenzivna Škorpija može biti divlja, ali ona više voli celibat nego mlaki seks.
Svaki horoskopski znak poseduje određene karakteristike. Dok su Rakovi poznati po jakim emocijama, a Lavovi po svojoj potrebi za pažnjom, postoji jedan znak Zodijaka koga svi doživljavaju oštrim, strogim, pa čak i bezosećajnim.
Ove jeseni, tri znaka Zodijaka imaće posebnu sreću, uživajući u podršci zvezda i neočekivanim preokretima koji će im doneti ostvarenje dugoočekivanih želja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bliži se mlad Mesec u Devici (3. septembar), a retrogradni Merkur je krenuo napred, tako da će zvezde pojedinim znakovima Zodijaka više biti naklonjene za novac nego ostalima.
Hrvatski teror ne prestaje, pa su tako Srpkinju Nikolinu Bačkonju osudili na kaznu zatvora samo zato što je objavila fotografiju na društvenim mrežama svog sedmogodišnjeg deteta sa Badnjakom i podignuta tri prsta!
Kompilacija uličnog cirkusa je pokazala potpunu sramotu i rasulo blokaderskog pokreta – od lažiranja uličnih napada, preko ponižavanja rektora Đokića, pa sve do međusobnog vređanja.
Predsednica Odbora za Kosovo i Metohiju Skupštine Srbije Danijela Nikolić poručila je da je svaka rana na telu Nenada Raškovića, kojeg su juče pretukli pripadnici Kosovske policije u Drenu u Zubinom Potoku, optužnica protiv sistema koji je dozvolio takvu torturu i upitala sve međunarodne predstavnike na Kosovu šta još treba da se dogodi jednom Srbinu da bi nasilje nazvali pravim imenom.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević oštro je osudio prebijanje i zlostavljanje Nenada Raškovića iz sela Dren u opštini Zubin Potok, ocenivši da je reč o "delu ruku krvnika" i nastavku terora nad srpskim narodom na Kosovu i Metohiji.
Kada se dnevna vreva na Zlatiboru stiša, a poslednji zraci sunca polako nestanu iza planinskih vrhova, pogled se sa Tornika seli - pravo u nebo. Evo o čemu je reč.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da se nastavlja borba sa gašenjem požara u Srbiji, pre svega u Deliblatskoj peščari i na Stolovima kod Kraljeva, i istakao da za sada nisu ugroženi ljudski životi i naselja.
U ovom periodu u vazduhu su najzastupljeniji poleni korovskih biljaka, a polen ambrozije za sada se registruje u nižim koncentracijama, izjavila je danas Ana Ljubičić iz Agencije za zaštitu životne sredine.
Prema podacima objavljenim u 8 časova, najtoplije je u Beogradu, Somboru, Novom Sadu, Negotinu, Zrenjaninu i Sremskoj Mitrovici sa 24 stepena, a najsvežije je u Sjenici, gde je izmereno 15 stepeni Celzijusa.
Pre 3 godine Gradačac i čitav Balkan potresao je zločin kakav na ovim prostorima nikada ranije nije zabeležen. Nermin Sulejmanović (35), bodi-bilder i narko-diler odranije poznat policiji, brutalno je pretukao i ubio Nizamu Hećimović (38), a potom nastavio krvavi pir po gradu u kom je ubio još dve i ranio tri osobe, pre nego što je izvršio samoubistvo.
Nacionalna služba spasavanja na moru u Rijeci (MRCC Rijeka) pokrenula je obimnu i koordinisanu akciju potrage i spasavanja zbog nestanka 4 mlađe osobe, državljana Portugala, kojima se gubi svaki trag u Velebitskom kanalu kod Senja.
Direktor rumunske nuklearne elektrane Černavoda, Romeo Urjan izjavio je danas da će drugi reaktor te elektrane biti isključen u četvrtak u 07 časova zbog niskog vodostaja Dunava, kao i da neće moći da se ponovo pokrene u narednih deset dana, zbog kontinuiranog smanjenja nivoa vode Dunava.
Američki preduzetnik Ilon Mask našalio se na društvenoj mreži Iks povodom satirične objave da je kupio Veliku Britaniju, upitavši koliko bi takva kupovina koštala.
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas tokom posete raketnoj krstarici "Varjag", na kojoj je posmatrao završnu fazu vežbi Tihookeanske flote, da NATO povećava vojno prisustvo u Pacifiku i da time raste potencijal za sukob u regionu.
Ukrajina je pauzirala napade dronovima na naftne tankere koji koriste rusku crnomorsku luku Novorosijsk, nakon zahteva američkog potpredsednika Džej Di Vensa, saopštili su danas ukrajinski zvaničnici.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.