Od "crv" haljne do hodajuće zlatne koke! Modne kreacije koje su zaprepastile Kan! (FOTO)
Podeli vest
Ove godine održava se 77. po redu Kanski filmski festival. Na crvenom tepihu prodefilovale su brojne zvezde, neke od njih su nas oduševile svojim stilom, dok su neke potpuno šokirale.
Na crvenom tepihu Kanskog filmskog festivala poznate ličnosti su nas očaravale svojim stilom, dok su nas neke potpuno šokirale i ostavile bez teksta.
Helen Miren je u petak prošetala crvenim tepihom Kanskog festivala. Slavna glumica prisustvovala je događaju ispred Palais des Festivala za svetsku premijeru francuske animirane drame "La Plus Précieuse des Marchandises".
Kani Kusruti, zvezda filma "All We Imagine as Light" provukla je pažnju neobičnom torbom na crvenom tepihu Kanskog filmkog festivala.
24.05.2024
14:30
Pojedine slavne dame su odstupile od modnih standarda i naterale nas da se zapitamo šta im bi da ovo obuku.
Arijadna Gutjerez
Arijadna Gutjerez je 24.maja nosila dugu haljinu sa crnim baršunastim korsetom koja je oko struka sa prednje i zadnje strane imala sklupturalne bele cvetove. Svi su sa čuđenjem komentarisali ovu neobičnu haljinu jer je taj neobičan dodatak pokvario utisak.
Holivudska diva Demi Mur, pojavila se u beloj elegantnoj haljini i oduvala sve prisutne svojom pojavom. Tokom večeri, izbio je i jedan mali "incident", a Demi je maestralno zapušila usta dobacivaču iz publike.
Izgled je upotpunila dijamantskim nakitom, belim kožnim rukavicama i crnim visokim potpeticama.
Koko Roša
Kanadska manekenka Koko Roša je kraljica ekstravagantnih kreacija. Ona je posle stajlinga gde je od glave do pete bila prekrivena zlatnim perjem ovog puta ponela haljinu u obliku kale.
Kreacija je bila takva da je praktično izgledalo kao da manekenka izranja iz ogromnog cveta, a to je zahvaljujući pažljivom dizajnu od naboranih latica koje na rubovima imaju zelenu boju sa svetlucavim detaljima koji podsećaju na rosu.
Viki Krips
Glumica Viki Krips je šokirala kada se na crvenom tepihu pojavila u kompletu koji je praktično bio providan. Na sebi nije imala brushalter, a kroz šljokičave providne pantalone video se donji veš. Ceo taj autfit je zaokružila maramom na glavi. Mnogi prisutni nisu krili čuđenje.
Hajdi Klum
Poznata manekenka Hajdi Klum je modne znalce je neprijatno iznenadila kada se pojavila u roze haljini od tila koja je popularno nazvana "crv" haljina. Mnogi su od slavne Nemice očekivali bolji stajling.
Jedna devojka je na premijeri filma na festivalu u Kanu nosila jedinstvenu crnu haljinu koja je imala dodatak - dugačak beli plašt na kome je bio naslikan lik Isusa Hrista. Ovo je definitvno jedno od izdanja koje će se pamtiti.
Ruska manekenka se na crvenom tepihu Kanskog filmskog festivala pojavila u kreaciji koja se sastoji od korseta ukrašenog perjem, pantalonama sa svetlucavim detaljima, a ono što je sve šokiralo jeste obruč koji je ponela okolo.
Ovaj neobični autfit je iznenadio prisutne. Svakako da je ruska lepotica bila među najzapaženijima upravo zbog svoje originalnosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Helen Miren je u petak prošetala crvenim tepihom Kanskog festivala. Slavna glumica prisustvovala je događaju ispred Palais des Festivala za svetsku premijeru francuske animirane drame "La Plus Précieuse des Marchandises".
Jedinice Opitnog centra za napredne bespilotne tehnologije Ministarstva odbrane Rusije „Rubikon“ uništile su vozilo Oružanih snaga Ukrajine sa ljudstvom unutra.
Premijer Slovačke, Robert Fico, stao je u odbranu potpredsednika Vlade Tibora Gašpara, koji je otvoreno govorio o mogućnosti da njihova zemlja razmotri izlazak iz EU i NATO-a.
Čedomir Antić, profesor Filozofskog fakulteta izneo je brutalnu istinu o protestima koje organizuje jedna grupa ekstremista, čiji je cilj da na ulici preotmu vlast.
Generalni inspektor crnogorske Agencije za nacionalnu bezbednost Artan Kurti podneo je neopozivu ostavku na poziciju na koju je nedavno vraćen sudskom odlukom, a kao razlog je naveo da sebe ne pronalazi kao deo sistema bezbednosti koji je, kako kaže, u značajnoj meri ugrožen i urušen, preneli su podgorički mediji.
Gost "Info jutra" na Informer TV bio je predsednik Udruženja lobista Srbije Nenad Vuković, koji je komentarisao ponovni dolazak Donalda Trampa u Belu kuću kao i šta to znači za ceo svet.
Prema dopisu koji je Ministarstvo prosvete, drugo polugodište u osnovnim i srednjim školama počinje danas, a Slavica Đukić Dejanović pozvala je zaposlene kako bi zajedničkim snagama učinili sve da nastava bude redovna.
Predlog Zakona o utvrđivanju garantne šeme i subvencionisanju dela kamate, kao mera podrške mladima prilikom kupovine prve nekretnine, ušao je u skupštinsku proceduru, a da li će mladi iskoristiti ovu pogodnost i aplicirati za kredit, pitali smo građane.
Srpska pravoslavna crkva danas proslavlja Sabor svetog Jovana Krstitelja – Jovanjdan. Ovo je jedna od čestih slava (četvrta u Srbiji) zapisana crvenim slovima u crkvenom kalendaru. Proslavlja se nakon Krstovdana i Bogojavljanja.
Osam osoba je stradalo, a sedam teže povređeno u požaru koji je izbio jutros oko 3.30 sati u staračkom domu u Velikom Borku u beogradskoj opštini Barajevo, a za koji se sumnja da podmetnut.
Osam osoba je stradalo, a sedam povređeno u požaru koji je izbio jutros oko 3.30 sati u staračkom domu u Velikom Borku u beogradskoj opštini Barajevo. Postoje indicije da je požar podmetnut.
Osam osoba je nastradalo dok je više njih je povređeno u požaru koji je izbio jutros oko 3. 30 sati u staračkom domu u Velikom Borku u opštini Barajevo.
Donald Tramp u 18 časova po srednjoevropskom vremenu polaže zakletvu kao 47. predsednik SAD. Ovo su najvažnije stvari koje trebate da znate o inauguraciji.
U okviru sporazuma o prekidu vatre između Izraela i Hamasa, rano jutros oslobođeno je 90 palestinskih zatvorenika iz izraelskih zatvora, saopštila je palestinska militantna grupa.
Ruska vojska napreduje u ukrajinskom gradu Torecku u Donjeckoj oblasti, gde je navodno počela da koristi taktiku poznatu kao „kamikaza kamile“. Ova taktika podrazumeva vojnike koji prevoze ključne zalihe kroz oblasti pod neprijateljskom vatrom. Moskva ih tretira kao „potrošnu robu“, zbog čega su često na meti ukrajinskih snaga.
Južnokorejska policija je jutros otpočela novi pokušaj pretresa predsedničke kancelarije u okviru istrage o ratnom stanju koje je 3. decembra uveo opozvani predsednik Južne Koreje Jun Suk Jeol.
Palestinski tinejdžer ubijen je danas tokom racije izraelskih snaga u gradu Sebastija, severozapadno od Nablusa na okupiranoj Zapadnoj obali, saopštilo je Palestinsko društvo Crvenog polumeseca.
Jedan od najupečatljivijih filmova domaće kinematografije je svakako "Nebeska ulica" reditelja Ljubiše Samardžića, snimljen neposredno nakon NATO agresije na Srbiju.
Brojni filmovi holivudske produkcije snimljeni su ponovo u modernijoj produkciji, a Srbija može da se pohvali da ne zaostaje mnogo za američkim standardima.
Rijaliti učesnik, Borislav Terzić Terza je sinoć razgovarao sa Darkom Tanasijevićem i tom prilikom se dotakao Sofije Janićijević, ali i Milice Veličković.
Era Ojdanić šokirao je javnost kada je priznao da je njegova izabranica 43 godine mlađa, a na optužbe da spopada mlade devojke folker odgovara da one nasrću na njega, te da mora da se brani.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar