NEMOĆ KIJEVA! PONOVO POGOĐENI SISTEMI PATRIOT? KADIROV ZAPRETIO ZBOG NAPADA NA MOSKVU! PRIGOŽIN RUŠI KREMLJ? Teroristički napad! Sprečen napad kijevskih diveztanata!
Rat u Ukrajini, 461. dan.
30.05.2023
23:01 >> 15:53
Tanjug/AP
Vesti
U slučaju vanredne situacije u Zaporoškoj nuklearki može se dogoditi katastrofa veća nego u Černobilju 1986. godine ili u Fukušimi 2011. godine, rekli su zaposleni u nuklearki u izjavi za TV "Skaj njuz".
"Nivo radioaktivnog zračenja.....i što je najvažnije, hiljade kvadratnih kilometara zemljišta i mora će biti zagađeno. To će biti gore od Fukušime i Černobilja", rekao je jedan od zaposlenih, dok se drugi požalio na manjak broja zaposlenih.
Zapad bi mogao da preispita svoju pomoć Ukrajini, ako sukob preraste u dugotrajan rat, izjavio je danas francuski predsednik Emanuel Makron na Međunarodnoj bezbednosnoj konferenciji Globsec u Bratislavi i istakapo da se velike nade polažu u potencijalnu ukrajinsku kontraofanzivu.
-Spremamo se za mogućnost da ovaj sukob postane dugotrajan. Moramo pripremiti naše javno mnjenje za dugoročnu podršku Ukrajini u slučaju sukoba visokog i srednjeg intenziteta, rekao je Makron, prenosi TASS.
Provokativna dejstva Berlina da zatvori četiri ruska generalna konzulata neće ostati bez odgovora, Berlin treba da shvati da je nemačka strana u potpunosti odgovorna za degradaciju odnosa među zemljama, navodi se u saopštenju ruskog Ministarstva spoljnih poslova.
NATO neće dozvoliti da Rusija odlučuje kada Ukrajina može da se pridruži severnoatlantskom savezu, saopštili su danas zvaničnici Norveške koja je domaćin samita ministara spoljnih poslova zemalja članica NATO.
-Na Ukrajini i NATO saveznicima je da odluče kada će Ukrajina postati članica NATO. Nije na zvaničnoj Moskvi da odlučuje o tom pitanju, izjavila je na konferenciji za novinare norveška ministarka spoljnih poslova Aniken Huitfeld, preneo je Rojters.
-Rusija je nuklearna supersila, ima džinovske rezerve oružja - i da se smejemo činjenici da je izvela tenkove iz 1960-ih, kada svaki tenk teži 50-60 tona. Ako ide, biće uništen nezavisno od toga da li je modern ili ne, rekao je poljski predsednik Andžej Duda.
-Takođe je primetio da će Rusija nastaviti da napreduje, a razlika u stanovništvu je više od 100 miliona Rusa protiv manje od 40 miliona Ukrajinaca - daje prednost Rusiji.
U slučaju vanredne situacije u Zaporoškoj nuklearki može se dogoditi katastrofa veća nego u Černobilju 1986. godine ili u Fukušimi 2011. godine, rekli su zaposleni u nuklearki u izjavi za TV "Skaj njuz".
-Nivo radioaktivnog zračenja.....i što je najvažnije, hiljade kvadratnih kilometara zemljišta i mora će biti zagađeno. To će biti gore od Fukušime i Černobilja, rekao je jedan od zaposlenih, dok se drugi požalio na manjak broja zaposlenih.
Podsetimo, savetnik šefa "Rosatoma" Renat Karčaa rekao je da Kijev praktično finansira sabotažu time što zaposlenima plaća da ne dođu na posao.
Foto: Printscreen Telegram
Ukrajina se sprema za kontraofanzivu tokom leta. SAD su u kontaktu s Kijevom od početka planiranja ofanzivnih dejstava, pripremaju nove isporuke naoružanja, saopšteno je iz Bele kuće.
- Želimo da Ukrajina ima sve što joj je potrebno da se zaštiti dok se priprema za ofanzivu na leto. Nameravamo da nastavimo predaju vojnih sredstava, planiramo isporuke odbrambenih sistema u Ukrajinu tokom leta, uključujući i blisku budućnost - rekao je predstavnik Bele kuće Džon Kirbi u intervjuu za Si-En-En.
Portparol Vlade Nemačke Štefan Hebeštrajt izjavio je da, prema međunarodnom pravu, Kijev može da izvodi vojna dejstva na teritoriji Rusije, kao što su napadi dronova koji su se dogodili u Moskvi.
- Međunarodno pravo takve napade smatra legitimnim - rekao je Hebeštrajt.
On je podsetio na to da je nemački kancelar Olaf Šolc već nekoliko puta rekao da se nemačko naoružanje koristi samo da bi se zaštitila ukrajinska teritorija.
Foto: Printscreen Twiter
Izjavu ministra spoljnih poslova Velike Britanije Džejmsa Kleverlija koji je rekao da Ukrajina ima pravo da „projektuje silu“ van svojih granica podstiče Ukrajinu da vrši terorističke napade na Rusiju, navodi se u komentaru ruske ambasade u Londonu.
- Ratne izjave šefa britanske 'diplomatije’ ne mogu se smatrati samo kao podsticanje kijevskog režima na nove terorističke napade na civilne objekte i stanovnike naše zemlje - piše u komentaru.
Vrhovni sud DNR osudio je na doživotnu zatvorsku kaznu pripadnika nacionalističkog bataljona „Azov“ (teroristička organizacija zabranjena u Rusiji) Maksima Kondraševa“, koji je 2. marta prošle godine pucao u autobus u blizini fabrike „Azovstalj“ u Marijupolju i ubio četvoro civila, navedeno je u saopštenju Glavnog vojnog tužilaštva i Istražnog komiteta Rusije.
Ministarstvo unutrašnjih poslova Rusije objavilo je poternice za bivšim ministrima odbrane Ukrajine Stepanom Poltorakom i Valerijom Geletejom, kao i za bivšim načelnikom Generalštaba Oružanih snaga Ukrajine Viktorom Muženkom, koji su u Rusiji optuženi za genocid nad civilnim ruskojezičnim stanovništvom Donbasu.
Foto: Printscreen Telegram
Ukrajina počinje da realizuje „puzeću“ kontraofanzivu, aktivirali su se artiljerija i diverzantske grupe, izjavio je savetnik vršioca dužnosti Donjecke Narodne Republike Jan Gagin.
- Postoji pretpostavka da Ukrajina već počinje da realizuje puzeću kontraofanzivu. Oživljavanje fronta s te strane, inteziviranje rada diverzantsko-obaveštajnih grupa, intezivan rad artiljerije s te strane – sve su to pretpostavke za takvu kontraofanzivu - rekao je Gagin za ruski Prvi kanal.
Uklanjanje mina iz fabrike „Azovstalj“ u Marijupolju trebalo bi da bude završen do leta 2024. godine, saopštio je vršilac dužnosti lidera Donjecke Narodne Republike Denis Pušilin.
- Počeli smo da uklanjamo mine s teritorije 'Azovstalja' i do leta sledeće godine planiramo da završimo taj posao - rekao je Pušilin i precizirao da je površina fabrike oko 10 kvadratnih kilometara.
U centru Donjecka odjeknulo je najmanje sedam eksplozija, aktivirana je protivvazduhoplovna odbrana.
Prema navodima bezbednosnih struktura Donjecke Narodne Republike, snage PVO su iznad Budenovskog rejona Donjecka oborile jednu ukrajinsku raketu.
Predstavništvo DNR u Zajedničkom centru za kontrolu i koordinaciju pitanja u vezi s ratnim zločinima Ukrajine saopštilo je da su ukrajinske snage ispalile tri rakete iz višecevnih raketnih bacača na Kalinjinski rejon Donjecka.
Vrhovni sud Donjecke Narodne Republike osudio je na po 25 godina strogog zatvora dvojicu pripadnika ukrajinskog nacionalističkog bataljona „Azov“ (u Rusiji zabranjen kao teroristička organizacija) zbog ubistva dvoje civila u Marijupolju, saopštila je pres-služba Glavnog vojnog tužilaštva i Istražnog komiteta Rusije.
Kako je saopšteno, sredinom marta prošle godine Aleksandar Pedak i Evgenije Visocki su zajedno s drugim vojnicima napali obezbeđenje fabrike „Azovstalj“, koja je u to vreme bila pod kontrolom oružanih formacija Ukrajine. Primetili su dvojicu muškaraca u civilnoj odeći i pucali na njih.
Visockog i Pedaka su zarobili ruski vojnici 18. maja 2022. godine i Marijupolju. Tokom istrage je utvrđeno da su izvršili zločin da bi zaplašili lokalno stanovništvo.
U Brjanskoj oblasti Rusije tokom proteklog dana zabeleženo je 10 incidenatga s bespilotnim letelicama, rekao je za Sputnjik predstavnik hitnih službi.
- Prema prvim informacijama, u Brjanskoj oblasti je tokom proteklog dana registrovano 10 incidenata s bespilotnim letelicama - rekao je sagovornik Sputnjika.
Prema njegovim rečima, nekoliko dronova palo je u blizini sela Kuršanoviči u Klimovskom rejonu, nekoliko je oboreno, a nekoliko onesposobljeno sredstvima za radio-elektronsku borbu.
- Svi incidenti su bez posledica - dodao je predstavnik hitnih službi.
Najmanje pet osoba je poginulo, a 19 je ranjeno u ukrajinskom granatiranju farme živine u selu Karpati, saopšteno je na Telegram kanalu Predstavništva Luganske Narodne Republike u Zajedničkom centru za kontrolu i koordinaciju pitanja u vezi s ratnim zločinima Ukrajine.
U napadu je oštećena i farma. U toku je prikupljanje dodatnih informacija.
Foto: Reuters/Printscreen/Telegram/Rybar
▪️ Ruske trupe izvele su ograničene kopnene napade severoistočno od Kupjanska i severozapadno od Svatova.
▪️ Ruski mediji su izvestili da su ruske snage izvele kopneni udar južno od Kremene.
▪️ Ruske trupe napredovale su usred kontinuiraniһ kopneniһ napada na liniju Avdejevka-Donjeck.
▪️ Ruske snage nisu izvele potvrđene kopnene napade u južnom pravcu.
▪️ Ruske vlasti kreiraju programe podrške domaćim veteranima koji imaju za cilj reklamiranje pogodnosti služenja vojnog roka u Rusiji.
Vojnicima koji se bore na strani Oružanih snaga Ukrajine nedostaje nagon za samoodržanje, ispričao je za Sputnjik snajperista ruske vojne grupacije „Jug“.
- Bilo je slučajeva kada je protivnik izlazio bez oružja, bez pancira i opreme i prosto hodao. To je izgledalo vrlo očajnički... ili oni uzimaju nešto određeno - naveo je vojnik.
O slučajevima narkomanije među mobilisanima u Oružanim snagama Ukrajine ranije su govorili ukrajinski vojni zarobljenici.
Krajem januara načelnik Jedinica za radijacionu, hemijsku i biološku zaštitu Oružannih snaga Rusije Igor Kirilov je naveo da je Ministarstvo odbrane Rsije dobilo brojna svedočenja i činjenice o tome da ukrajnska vojska koristi psihoaktivne supstance
Ruska avijacija je izvela napad bombama i raketama na položaje Prve specijalne brigade Ukrajine, saopštio je za Sputnjik predstavnik grupacije ruske vojske „Zapad“ Sergej Zibinski.
„Avijacija je izvela napade raketama i bombama na privremene punktove Prve specijalne brigade i na područja na kojima su koncentrisani vojska, naoružanje i vojna tehnika 14. i 92. posebne mehanizovane brigade i odreda teritorijalne odbrane“, rekao je oficir.
Prema njegovim rečima, u pravcku Kupjanska artiljerija je vatrom iz haubica „Akacija“ i „Msta-S“ na području naselja Starica i Višnjevo uništila dve minobacačke jedinice protivnika. Na području naselja Lozova i Zapadna pogođene su haubice D-20 i D-30.

Foto: Printscreen Twitter
Četiri osobe su poginule, a 16 povređeno u ukrajinskom granatiranju živinarske farme u selu Karpati u samoproglašenoj Luganskoj Narodnoj Republici (LNR), saopštilo je danas predstavništvo LNR u Zajedničkom centru za kontrolu i koordinaciju režima prekida vatre.
Kako je navedeno, u napadu je oštećena zgrada farme, prenosi agencija RIA Novosti. Zvanična Moskva je u septembru prošle godine proglasila pripajanje Rusiji Luganske i još tri ukrajinske oblasti.
Jedna osoba je poginula u ukrajinskom granatiranju centra za privremeni smeštaj preseljenih stanovnika Belgorodske oblasti, izjavio je gubernator regiona Vjačeslav Gladkov.
- Oružane snage Ukrajine iz topovske artiljerije granatirale su centar za privremeni smeštaj u kom su se nalazili civili — starci i deca. Poginuo je čuvar ove ustanove. Još dvoje ljudi je ranjeno. Oni su u teškom stanju i nalaze se na odeljenju intenzivne nege - napisao je gubernator.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak rada tenkovi 1. Slavjanske brigade kod Avdejevke.
Vojnici 1. Slavjanske brigade DNR sa zarobljenim T-64BV precizno su pogodili utvrđeni rejon neprijatelja. Korekcija je izvršena uz pomoć bespilotnih letelica.
Direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) Rafael Grosi zatražio je danas od Ukrajine i Rusije da prihvate pet principa zaštite Nuklearne elektrane Zaporožje.
On je rekao da ni nakon višemesečnih napora nije uspeo da obezbedi dogovor dve strane o zaštiti ovog objekta i smanjenju rizika od katastrofalnog nuklearnog udesa koji bi mogao da bude izazvan vojnim aktivnostima kao što je granatiranje, prenosi Rojters.
Foto: Reuters
U Grosijevih pet principa spada obaveza da se napadi ne vrše na lokaciju i sa lokacije nuklearne elektrane, da se NE ne koristi za raspoređivanje teškog naoružanja kao što su višecevni raketni bacači i projektili, artiljerijski sistemi i municija i tenkovi, kao ni za stacioniranje trupa.
Na brifingu u Savetu bezbednosti UN, Grosi je zatražio da stanice za napajanje električnom energijom izvan lokacije NE ostanu dostupne i bezbedne, kao i svi drugi vitalni sistemi koji se moraju zaštititi od napada ili sabotaža.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
pre 2 godine
U kom vi svetu živite, da vas razočaram - biče UNIŠTENA Amerika, a mi će mo uživatu u ubistvu "smeća" Bajdena /ako doživi/ nasladjivati se, piti "zaječarsko" pivo , jesti čvarke i domaću pljeskavicu - uživati u životu! A ako nas napadnete, ne težim tome - jebaćemo vam majku! Hajde "heroji" i govnari, nema vas nigde, hajde FUKARO, USRANA tzv. vojsko , "holivudski heroji" /jebo vas Tom Kruz/ dodjite na NEGDAN pravim vojnicima .... nema vas nigde KUKAVICE, SMRADOVI, SERONJE ali srpski narod zna da je POBEDIO mnogo jače sile, a vi ste "beznačajni"!
Navršilo se 27 godina od sukoba snaga bezbednosti Savezne Republike Jugoslavije sa pripadnicima takozvane OVK u selu Račak, u opštini Štimlje. Ovaj događaj iskorišćen je kao povod za NATO bombardovanje Jugoslavije, dva meseca kasnije, na osnovu izveštaja Verifikacione misije OEBS-a.
15.01.2026
21:50
Nastavlja se rat među blokaderima i borba za fotelje, a sada su pale maske i zgubidanima u Kuli.
15.01.2026
20:42
Lider Srba u Crnoj Gori i predsednik Demokratske narodne partije Milan Knežević danas je poručio da će sam da se prijavi policiji i ministarki prosvete Anđeli Jakšić Stojanović, jer je na proslavi rođenja kumovog sina zapevao Kaćušu.
15.01.2026
19:00
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra sa ministrom za Evropu i spoljne poslove Francuske Žan-Noelom Baroom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
15.01.2026
20:06
Od ponedeljka, 17. januara novu emisiju „Troglas“, autorski format posvećen političkim, kulturološkim i društvenim temama koje oblikuju savremeno društvo u zemlji i svetu možete gledati na Dokumentarna TV.
15.01.2026
20:04
Radojica Lazić, takmičar Crvenog tima u Exatlonu stihovima Bobana Rajovića pokušao je da isprovocira reakciju Sanje Kalinović.
15.01.2026
20:09
Večeras od 21 čas samo na Informer televiziji očekuje vas deveta epizoda Exatlona, koja donosi napetu psihološku borbu i novi sukob Crvenih i Plavih.
15.01.2026
15:48
Pevačica Goga Sekulić čiji se hit "Gaćice" orio na Dominikani prati Exatlon i navija za Jovana Radulovića Jodžira, za koga kaže da je neviđeni kralj.
15.01.2026
14:17
Takmičar Crvenog tima Aleksa Erski ispričao je kako izgledaju narodne borbe u Bugarskoj i zbog čega mu to iskustvo pomaže u Exatlonu.
15.01.2026
12:47
Svi koji su propustili napetu osmu epizodu Exatlona mogu da je pogledaju u repriznom terminu danas od 13 časova na Informer TV.
15.01.2026
11:01
Danas je za Informer TV u emisiji Rat uživo – Odjeci govorio ekskluzivno ambasador Kube Pavel Orensi Dijaz Ernandes.
11.01.2026
19:15
Večeras, u 18.40, uživo na Informer TV, emisija Rat uživo – Odjeci donosi ekskluzivni razgovor sa ambasadorom Kube Pavelom Orensiom Dijazom Enandesom.
11.01.2026
14:52 >> 15:00
Ne propustite novi epizodu emisije "Na merama"!
10.01.2026
10:48
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
09.01.2026
18:36
Peter Sijarto, šef mađarske diplomatije, istakao je da postoji realna šansa da MOL za jedan do tri dana postigne ključni dogovor sa kompanijom "Gaspromnjeft" o kupovini većinskog udela u NIS-u.
15.01.2026
21:40
Emulgovani proizvodi na bazi biljnih masti često svojim izgledom podsećaju na sireve, pa potrošači pogreše pri kupovini, bez da pročitaju šta piše na ambalaži.
15.01.2026
21:00
Čak 45 odsto dece u Srbiji uzrasta između devet i 11 godina kaže da koristi društvene mreže svaki dan, pokazalo je istraživanje "Deca Evrope na internetu", sprovedeno u 19 evropskih zemalja.
15.01.2026
17:00
Ministar kulture u Vladi Republike Srbije Nikola Selaković istakao je da problem našeg kulturnog nasleđa nisu svetinje, već već službe koje su trebale da ih štite.
15.01.2026
21:28
Prvi ovogodišnji izveštaj o gripu Instututa za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" ukazuje da je aktivnost virusa i dalje iznad epidemijskog praga, iako je trend opadajući u odnosu na prethodni izveštaj.
15.01.2026
20:15
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine. Arkan je ubijen sa tri hica u glavu u beogradskom hotelu "Interkontinental". Žarko Popović, bivši načelnik Odeljenja za krvne delikte, otkrio je u razgovoru za Blic TV manje poznate detalje likvidacije Arkana.
15.01.2026
21:54
Dejana Ć. (22) žrtva je brutalnog nasilja koje se dogodilo 25. oktobra prošle godine u jednom ugostiteljskom objektu u Beranama u kom je radila. Suđenje u toku, a Dejana se sa svojom sestrom oglasila za emisiju Crna hronika i ispričala je sa čime se suočava nakon što je gost kafića pretukao.
15.01.2026
21:45
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine, u beogradskom hotelu "Interkontinental", kada je pogođen sa tri hica u glavu. Tog dana, zajedno sa njim, ubijeni su i pukovnik Dragan Garić, bivši radnik Saveznog SUP-a, kao i major Milenko Mandić, pripadnik Srpske dobrovoljačke garde.
15.01.2026
21:06
Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.
15.01.2026
18:59
Iako se u prvi mah sumnjalo da je došlo do teškog zločina, Predrag Ž. (43) koji je pre nekoliko dana pronađen mrtav u kući svog prijatelja Srđana K. (41), u naselju Bečmen u Surčinu — ipak nije ubijen, potvrdila je obdukcija.
15.01.2026
18:10
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
15.01.2026
13:01
Žarko Laušević je u svojoj knjizi "Padre, idiote" detaljno opisao jedan svoj susret sa Željkom Ražnatovićem Arkanom.
15.01.2026
16:01
Glumica Sidni Svini se u trećoj sezoni serije "Euforija" pojavljuje u do sada najprovokativnijem izdanju.
15.01.2026
11:13
Glumac Miodrag Radovanović je još u detinjstvu dobio nadimak "Mrgud" nakon jedne nesuglasice sa školskim drugom.
15.01.2026
15:10
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
15.01.2026
14:02
Brz obrok koji je istovremeno ukusan i zasitan su njoke u bogatom krem sosu od pečuraka.
15.01.2026
22:20
Manekenka Bela Hadid privukla je sve poglede na premijeri nove serije "The Beauty", koja je održana u prestižnom Muzeju moderne umetnosti u Njujorku.
15.01.2026
21:40
Filipini i druge zemlje istražuju ili blokiraju AI četa Grok zbog rizika od seksualizovanog sadržaja i zaštite dece. X je uveo nove mere i ograničenja kako bi sprečio generisanje neprimerenih slika i uskladio se sa zakonima.
15.01.2026
21:00
Kada pripremate slavu uvek je zgodno znati recept za jela koja se brzo prave, a upravo su takve susam kuglice - savršeno predjelo za slavsku trpezu.
15.01.2026
19:40
Doktorka Melani Maklin upozorava da hemijski sastojci iz boja ne ostaju samo na vlasi, već preko kože glave mogu dospeti u organizam.
15.01.2026
18:20
Radomir Marinković Taki precrtao je ćerku Maju zbog njenog odnosa sa Filipom Đukićem u rijaliti programu Elita 9.
15.01.2026
21:22
Bokser Veljko Ražnatović oglasio se povodom godišnjice smrti oca, komandanta Srpske dobrovoljačke garde Željka Ražnatovića Arkana.
15.01.2026
20:51
Influenserka Luna Đogani ponovo je privukla veliku pažnju na društvenim mrežama, a razlog su njene bujne silikonske grudi, koje su bile u prvom planu.
15.01.2026
20:27
Kompozitor i muzičar Steva Simeunović prisetio se trenutka kada ga je na vratima stana, u spavaćici, dočekala glumica i pevačica Snežana Savić.
15.01.2026
19:34
Pevačica Tea Tairović je sa suprugom Ivanom otputovala na Maldive, gde uživaju u dugo odlaganom medenom mesecu.
15.01.2026
19:11
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar