Policijske patrole su na auto-putu u Lavovu privele pijanog vozača kamiona i oduzele mu dokumenta, a on je kao odgovor izvadio granatu i zahtevao da mu vrate vozačku dozvolu.
Policijska patrola je sustigla vozilo i kod 34-godišnjeg vozača utvrdila prisustvo alkohola u krvi. Drager uređaj je pokazao 1,73 promila alkohola.
Nakon što su ga obavestili da mu oduzimaju vozačku dozvolu, vozač je počeo da preti policiji granatom i zahtevao da mu vrate dokumenta.
Patrola ga je odmah privela i pozvali istražni tim.
Policija navodi da se prethodno ispostavilo da je u pitanju bila granata za obuku, ali da je ipak poslata na ispitivanje.
Ministarstvo odbrane Kanade saopštilo je danas da je Ukrajini isporučilo prvu seriju oklopnih transportera LAV, ne navodeći o kojoj količini vojne opreme je reč.
Vlasti u Kijevu su pogrešile što nisu na vreme prihvatile pregovore, jer se situacija na frontu sada promenila i to u korist Rusije, ocenio je beloruski lider Aleksandar Lukašenko.
Vlasti u Kijevu su pogrešile što nisu na vreme prihvatile pregovore, jer se situacija na frontu sada promenila i to u korist Rusije, ocenio je beloruski lider Aleksandar Lukašenko.
Trenutne akcije koje ukrajinske snage sprovode prema Rusiji vode NATO oficiri, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin, čime je dodatno ukazao na direktno učešće zapadnih saveznika u konfliktu.
Rusko Ministarstvo odbrane saopštilo je da su ruske trupe zauzele selo Izmailovka u Donjeckoj Narodnoj Republici, prema najnovijim podacima o toku specijalne vojne operacije.
Ruske trupe beleže napredak duž cele linije fronta i da se tempo njihovog napredovanja povećava, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin u intervjuu novinaru Pavelu Zarubinu na svom Telegram kanalu.
Ruske snage su zauzele grad Selidovo, približavajući se ostvarenju cilja – zauzimanju strateški važnog grada Pokrovska, objavili su ruski i ukrajinski blogeri.
Izvršen je udar na 20 vojnih vozila, uključujući vozila sa stranim NATO instruktorima i cisternama za gorivo, u oblasti Sumi na severu Ukrajine, izjavio je za RIA Novosti koordinator proruskog otpora u Nikolajevu, Sergej Lebedev.
Predsednik Rusije Vladimir Putin izrazio je nadu da su na Zapadu čuli njegove poruke u vezi sa time da će odobrenje za dalekometne udare u dubinu teritorije Rusije značiti da NATO direktno ratuje s Rusijom. On je to izjavio u intervjuu sa novinarom Pavlom Zarubinom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ministarstvo odbrane Kanade saopštilo je danas da je Ukrajini isporučilo prvu seriju oklopnih transportera LAV, ne navodeći o kojoj količini vojne opreme je reč.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević do srži je raskrinkao finansijske mahinacije blokaderskog glumca i reditelja Dragana Bjelogrlića, koji je, kako je eksluzivno obelodanio naš medij, zgrnuo milione.
Mila Pajić, koja se nalazi u Hrvatskoj nakon što je u Srbiji optužena za rušenje državnog poretka, sada postaje zvezda tamošnjeg filma, gde će biti predstavljena kao žrtva režima u Srbiji.
Predsednik Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu i poručio da mu podrška i poverenje građana daju snagu da svakodnevno nastavi borbu za budućnost Srbije.
Redovni profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu Čedomir Antić izazvao je burne reakcije nakon gostovanja u jednom podkastu, gde je oštro kritikovao stanje na univerzitetima, "studentske" blokade i, kako tvrdi, politički i ideološki uticaj pojedinaca iz regiona na deo akademske scene u Srbiji.
Gotovo svi oni koji su u Crnoj Gori došli na vlast zahvaljujući borbi protiv Mila Ðukanovića i pomoću glasova srpskog naroda zajedno su juče sa njim slavili otcepljenje te zemlje od zajednice sa Srbijom, što je bio samo jedan od uslova za dalji udar na teritoriju naše zemlje i otimanje Kosova i Metohije (KiM).
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Trg kralja Milana u Nišu ponovo je i ove godine bio mesto na kojem su srednjoškolci iz niških srednjih stručnih škola i gimnazija plesali čuveni kadril.
Nakon što im je otac poginuo na građevini, majka Behzada se lavovski bori za troje dece u Sarajevu, a pomoć im stiže zbog starih vojničkih dana iz 1985.
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je u dosadašnjem toku istrage, koja se vodi protiv 10 lica zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili različita krivična dela u vezi sa krivičnim delom teško ubistvo izvršeno na štetu A.N., za čijim telom se i dalje traga, ovo tužilaštvo donelo je ukupno 70 naredbi za različita veštačenja.
Šest splavova je izgorelo u požaru koji je izbio na makiškoj strani Ade Ciganlije, dok su dva splava vatrogasci-spasioci uspeli da izvuku i spreče njihovo potpuno uništenje. Intervencija na terenu i dalje traje kako bi se osiguralo da se vatra ne proširi na okolne objekte.
G.S. vlasnik restorana "Džeri" na Novom Beogradu ranjen je danas u 11.30 časova, a kako saznajemo on je zadobio tri prostrelne rane i nije u životnoj opasnosti.
U poznatom restoranu "Dzeri" na Novom Beogradu, došlo je do pucnjave u kojoj je ranjen G.S, vlasnik lokala, a kako Informer nezvanično saznaje, on je sa prostrelnim ranama prevezen u Urgentni centar.
Radmila Savićević jedna je od najomiljenijih srpskih glumica, a mnogi njeni intervjui i mudre reči koje je tokom života izgovorila i danas se prepričavaju.
Glumac Zoran Rankić, poznat po ulozi Popare iz "Srećnih ljudi" u penziju je otišao tako što je ostavio oproštajnu poruku kolegama iz Beogradskog dramskog pozorišta, skočio kroz prozor i pobegao.
Srpski glumci Ljiljana Stjepanović, Ivan Bekjarev, Dragan Mićanović i Taško Načić imali su ozbiljnih neprijatnosti u privatnom životu zbog svojih uloga.
Poznata glumica Trejsi Šo (52), nekadašnja zvezda serije "Coronation Street", saopštila je u potresnom video obraćanju da ima rak dojke i da već sledeće nedelje kreće na agresivne hemoterapije.
Na crvenom tepihu Kanskog filmskog festivala, Bela Hadid izazvala je veliku pažnju u haljini sa dubokim, dramatičnim dekolteom koji se protezao do struka.
Na svojoj razvojnoj konferenciji I/O 2026, Gugl je predstavio dalji razvoj svog "AI Inboksa" u Gmailu, koji sada dobija mogućnosti konverzacione veštačke inteligencije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar