• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

19.06.2019

11:25

PREOKRET! De Liht odbio Barselonu, PSŽ sve bliži potpisu!

Fudbal

PREOKRET! De Liht odbio Barselonu, PSŽ sve bliži potpisu!

Podeli vest

Kapiten fudbalera Ajaksa Matijs de Liht odbio je ponudu Barselone i "otvorio vrata" Pari Sen Žermenu

Španski radio Kadena Ser preneo je da je de Liht odbacio transfer na Nou Kamp, iako je prvi čovek Barselone Ðozep Marija Bertomeu bio u Amsterdamu da ga ubedi da krene putem saigrača Frenkija de Jonga.

De Liht je tražio garancije da će biti standardan u Barseloni, ali su odbijanju ponude doprineli i mnogo jači finansijski uslovi koje je dobio od PSŽ-a.

PUSTI TROFEJ, DAJ DA ZAVRŠIMO POJAČANJE! Ronaldo posle finala nagovarao Holanđanina da dođe u Juventus!

Parižani su glavni favoriti za potpis najtalentovanijeg štopera sveta, a situaciju sa strane prate Juventus i Bajern.

Ajaks je već pristao da za 75 miliona evra pusti de Lihta, ali je samo pitanje koju sredinu će kapiten da izabere.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set