21.04.2021

22:35

MILIONERI RUTINSKI! Hofenhajm pobedio Menhengladbah nakon PREOKRETA

Završeno je 30. kolo Bundeslige

Borusija Dortmund je pobedila na svom stadionu Union Berlin rezultatom 2:0 (1:0).

U 27. minutu, dosuđen je penal za Milionere nakon prekršaja golmana Union Berlina nad Rojsom.

Haland je promašio, pa šutirao iz odbitka, lopta se kotrljala, a Rojs je uspeo da je sprovede u praznu mrežu.

Konačan rezultat je postavio Rafael Gerero u 88. minutu posle kontre Borusije na asistenciju Brandta.

Nakon ove utakmice, Borusija je peta sa 52 boda, dok je Union Berlin na 8. mestu sa 43 osvojena boda.

Hofenhajm je na svom terenu pobedio Borusiju Menhengladbah rezultatom 3:2 (0:2).

Prvi gol za goste, postigao je Plea u 25. minutu, da bi Lazaro duplirao prednost u nadoknadi prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu - potpuni preokret.

Kramarić je u 49. minutu smanjio prednost, Bebu je izjednačio u 60. minutu, da bi pobedu domaćem timu doneo Kramarić drugim golom u 65. minutu.

Nakon ove utakmice, Hofenhajm je na 11. mestu sa 35 bodova, dok je Borusija Menhengladbah na 7. mestu sa 43 boda.

Volfsburg je kao gost slavio protiv Štutgarta rezultatom 3:1.

Šlager je doveo goste u prednost u 13. minutu, Vergost je u 29. duplirao prednost, a Gerhart je u 65. minutu rešio pitanje pobednika.

Jedini gol za Štutgart, postigao je Kastro u 92. minutu.

Volfsburg je treći tim nemačke lige sa 57 bodova, dok je Štutgart na 10. mestu sa 39 bodova.

Majnc je pobedio Verder kao gost minimalnim rezultatom, a strelac je bio Salai u 16. minutu.

Majnc je tako osvojio bitne bodove u borbi za opstanak. Trenutno su na 13. mestu sa 31 osvojenim bodom, dok je Verder na 14. mestu sa bodom manje.

Utakmica između Herte i Frajburga je odložena.