21.04.2021

22:42 >> 22:51

SVA SREĆA PA NEMA KONKURENCIJe! "Superligaš" Inter ponovo KIKSNUO!

Fudbaleri Intera remizirali su sa Specijom u okviru 32. kola Serije A

"Superligaš" Milan je poražen, a gradski rival Inter odigrao je nerešeno u 32. kolu Serije A! Sva sreća po Neroazure pa je konkurencija ove sezone katastrofalna i dva vezana remija im neće ugroziti šampionsko mesto - 1:1!

Specija je povela preko Farijasa u 12. minutu, a Ivan Perišić je u 39. poravnao rezultat. Uspeo je Lukaku da preokrene rezultat u samom finišu meča, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda.
Juventus je na svom terenu savladao Parmu sa 3:1 (1:1) uz sjajnu partiju Aleksa Sandra koji je sa dva gola predvodio Staru Damu.

Parmu je u vođstvo doveo Brugman u 25. minutu sureta, ali je Sandro u finišu prvog dela igre izjednačio. Tek što je počelo drugo poluvreme Sandro je preokrenuo, a De Liht je u 68. osigurao trijumf Pirlovoj ekipi.

Bolonja koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović remizirala je sa Torinom 1:1. Strelci su bili Barou i Mandragora u 25. odnosno 58. minutu.