03.11.2021

18:00 >> 22:56

TADIĆ SRUŠIO BORUSIJU, GRUJIĆ SE IGRAO SA MILANOM! Kiks PSŽ-a! Liverpul rutinski u derbiju, nestala Šerifova magija /VIDEO/

Reuters

Utakmicama koje su bile na programu u sredu kompletirano je četvrto kolo grupne faze Lige šampiona

Na osam utakmica, koliko je odigrano, viđeno je 28 golova, tačno tri i po u proseku po meču.

Pari Sen Žermen je u okviru grupe A prepustio lidersku poziciju na tabeli, pošto je remizirao sa Lajpcigom u Nemačkoj rezultatom 2:2. "Bikovi" su mogli već u 12. minutu da imaju dva gola prednosti, ali je Đanluiđi Donaruma odbranio penal Andreu Silvi, pa je ostalo 1:0 u tom trenutku. Kasnije je Žoržinjo Vajnaldum sa dva gola doneo preokret "svecima", ali je Dominik Soboslaj u nadoknadi meča sa bele tačke postavio konačan rezultat.

U drugoj utakmici iste grupe je Mančester siti kod kuće sa ubedljivih 4:1 pobedio Klub Briž.

Posle četiri kola u grupi A, Siti ima devet bodova, PSŽ je osvojio osam, Klub Briž četiri, a Lajpcig samo jedan.

Liverpul je u derbiju kola sa 2:0 pobedio Atletiko Madrid na "Enfildu" golovima Dioga Žote i Sadija Manea, dok su Milan i Porto na "San Siru" remizirali 1:1. U utakmici u gradu mode je najzapaženiji bio Marko Grujić koji je upisao asistenciju, uz nekoliko pokušaja kada se Ćiprijan Tatarušanu pretvarao u hobotnicu i nije dopustio Srbinu da se upiše i u listu strelaca.

Marko Grujić je dominirao protiv Milana

"Redsi" su sa 12 bodova obezbedili prvo mesto na tabeli već posle četiri kola, pošto je Porto drugoplasiran sa pet. Atletiko je za sada skupio četiri boda, a Milan ima jedan i nalazi se na začelju tabele grupe B.

Ajaks je posle preokreta slavio u Dortmundu protiv Borusije sa 3:1. "Milioneri" su poveli preko Marka Rojsa u prvom poluvremenu, ali je "kopljanike" pokrenuo kapiten Dušan Tadić pogotkom u 72. minutu. Posle toga su Sebastijan Ale i Dejvi Klasen samo dovršili posao koji je Srbin započeo.

Dušan Tadić slavi gol na "Signal Iduna Parku"

U drugoj utakmici iste grupe je Sporting sa ubedljivih 4:0 porazio Bešiktaš u Lisabonu.

U grupi C je situacija priličnoi jasna. Ajaks ima 12 bodova, Borusija i Sporting po šest, a Bešiktaš je jedan od dva tima u Ligi šampiona koji i dalje nemaju bod.

Real je golovima Karima Benzeme sa 2:1 pobedio Šahtjor u Madridu, a Inter je u Tiraspolju pobedio Šerif sa 3:1.

Dva kola pre kraja, situacija u grupi D je sledeća. Real ima devet bodova, Inter je osvojio sedam, Šerif šest, a Šahtjor je poslednji sa svega jednim poenom.

Kraj! Završene su sve utakmice!

90+3. minut - GOOOOOL! Dejvi Klasen stavlja tačku na meč u Dortmundu! Ajaks vodi 3:1 protiv Borusije.

90+3. minut - GOOOOL! Mančester siti vodi 4:1 protiv Klub Briža, a sada se u strelce upisao i Gabrijel Žesus.

90+2. minut - GOOOOOOL! Dominik Soboslaj donosi izjednačenje Lajpcigu protiv PSŽ-a, sa bele tačke.

90+2. minut - GOOOL! Šerif daje počasni pogodak protiv Intera! Pogodak za 1:3 postiže Adama Traore.

90. minut - Crveni karton! Bešiktaš ostaje sa igračem manje protiv Sportinga, jer je Džozef zaradio drugi žuti karton.

83. minut - GOOOOOOOOL! Ajaks preokreće protiv Dortmunda! Gol za 2:1 daje Sebastijan Ale.

82. minut - GOOOOL! Aleksis Sančez daje gol za 3:0 na gostovanju Interu protiv Šerifa, samo nekoliko desetina sekundi nakon što je ušao na teren.

73. minut - GOOOOOOOL! Siti vodi 3:1 protiv Klub Briža, a gol je ovog puta dao Rahim Sterling.

72. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! Dušan Tadić donosi izjednačenje (1:1) Ajaksu protiv Dortmunda!

66. minut - GOOOOOOOL! Inter vodi 2:0 u Moldaviji. Ovog puta je Milan Škrinijar zatresao mrežu Šerifa.

57. minut - Poništen gol! Luis Suarez je zatresao mrežu Liverpula, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. Ostaje 2:0 za "redse".

56. minut - GOOOOL! Poker Sportinga protiv Bešiktaša. Sada je pogodak postigao Pablo Sarabija.

54. minut - GOOOOOOL! Rijad Marez donosi prednost od 2:1 Mančester sitiju protiv Klub Briža.

54. minut - GOOOOOOOL! Inter vodi u Tiraspolju! Mrežu Šerifa je načeo Marcelo Brozović.

48. minut - Poništen gol! Žota je po drugi put zatresao mrežu Atletika, ali se našao u nedozvoljenoj poziciji.

Utakmice su nastavljene!

Poluvreme! Na ovih šest utakmica je viđeno 11 golova u prvom poluvremenu.

41. minut - GOOOOOL! Sporting vodi 3:0 protiv Bešiktaša. Sada je gol dao Paulinjo.

39. minut - GOOOOOOOL! Pari Sen Žermen preokreće na 2:1 protiv Lajpciga. Drugi gol na utakmici za Vajnalduma.

38. minut - GOOOOOOOOOL! Sporting vodi sa 2:0 protiv Bešiktaša, a gol je postigao ponovo Pedro Gonsalveš.

37. minut - GOOOOOOOOL! Borusija je povela protiv Ajaksa sa igračem manje, a strelac je Marko Rojs iz penala.

36. minut - Crveni karton! Felipe je isključen, pa Atletiko sad pored dva gola zaostatka ima i igrača manje protiv Liverpula.

31. minut - GOOOOOOOL! Sporting vodi protiv Bešiktaša. Strelac za portugalski tim bio je Pedro Gonsalveš sa bele tačke.

29. minut - Crveni karton! Mats Humels je isključen protiv Ajaksa, pa će Borusija Dortmund u narednih sat vremena imati igrača manje.

21. minut - GOOOOOOOOL! PSŽ dolazi do izjednačenja protiv Lajpciga preko Žoržinja Vajnalduma.

21. minut - GOOOOOOOOL! Liverpul vodi 2:0 protiv Atletika, a gol je dao Sadio Mane. Još jednu asistenciju je upisao Aleksander-Arnold.

17. minut - GOOOOOOOOOL! Klub Briž samo dva minuta posle gola Sitija dolazi do izjednačenja i to autogolom Džona Stounsa.

15. minut - GOOOOOOOL! Mančester siti vodi protiv Klub Briža, strelac je Fil Foden.

13. minut - GOOOOOOOOL! Liverpul vodi protiv Atletika! Diogo Žota glavom trese mrežu posle centaršuta Aleksandera-Arnolda.

12. minut - Donaruma brani penal! Andre Silvaje propustio priliku da dotuče PSŽ već na startu!

8. minut - GOOOOOOL! Lajpcig vodi protiv Pari Sen Žermena, a gol je dao Kristofer Nkunku.

Utakmice su počele!

20.50 - Što se tiče utakmica koje su na programu od 21 čas, od srpskih fudbalera od starta nastupa samo Dušan Tadić, dok je Aleksandar Kolarov ostao na klupi Intera.

Zavrešn je i meč na "Đuzepe Meaci". Porto i Milan su remizirali 1:1, a Marko Grujić je bio igrač utakmice.

Utakmica između Reala i Šahtjora je završena pobedom domaćeg tima od 2:1!

81. minut - Poništen gol! Zlatan Ibrahimović je zatresao mrežu Porta, ali je prethodno Teo Ernandez bio u ofsajdu.

79. minut - Luka Jović je zamenio Karima Benzemu.

75. minut - Utakmice se polako privode kraju, a promena rezultata nema već četvrt sata vremena.

61. minut - GOOOOOOOOL! Milan dolazi do izjednačenja! Kalulu je šutirao sa leve strane, a Mbemba je u pokušaju da izbaci loptu zatresao mrežu svog tima.

61. minut - GOOOOOOOL! Real vodi 2:1! Benzema je još jednom zatresao mrežu Šahtjora. Francuz je loptu smestio u gol posle sjajne timske akcije.

56. minut - Prečka! Evanilson je glavom zatresao okvir gola Milana. Ostaje 1:0 za Porto.

Poluvreme! Porto vodi na gostovanju Milanu, dok je u duelu Reala i Šahtjora nerešeno.

39. minut - GOOOOOOOOL! Šahtjor dočazi do izjednačenja u Madridu. Gol za 1:1 je postigao Fernando

33. minut - Grujić je sada šutirao i nogom, ali je Tatarušanu odlično intervenisao.

32. minut - Još jednom je sjajno šutirao Grujić glavom, ali je ponovo Tatarušanu izašao kao pobednik.

25. minut - Novi pokušaj Grujića glavom, ali je rumunski golman još jednom fantastičnom paradom odbio loptu u korner.

18. minut - Grujić je šutirao glavom, a Tatarušanu je krajnjim naporima skrenuo loptu u korner.

Trenutak kada je Grujić "tukao" glavom

14. minut - GOOOOOOL! Real vodi protiv Šahtjora sa 1:0! Karim Benzema je zatresao mrežu Ukrajinaca.

6. minut - GOOOOOL! Porto vodi na "San Siru". Luis Dijaz je načeo mrežu Milana nakon asistencije Marka Grujića. Oduzeo je loptu reprezentativac Srbije na polovini Milana, proigrao Dijaza koji je potom matirao Tatarušanua.

18.40 - Došlo je do promene u poslednjem trenutku! Marko Grujić ipak igra od starta.

18.25 - Do početka prve dve utakmice ostalo je još 20 minuta, a Luka Jović i Marko Grujić su ostali na klupama za rezerve.

18.00 - Dobrodošli na Informerov lajv blog utakmica četvrtog kola Lige šampiona.

Dok dva slovenska naroda ratuju, Amerika zgrće novac! Istina je prva žrtva ovih sukoba! (VIDEO)

Vladimir Putin ne želi da započne rat sa NATO - om! Moskva ne traži konfrontaciju sa američkim satelitima u istočnoj Evropi, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin. Više zapadnih zvaničnika pokušalo je da prikupi podršku za dodatnu pomoć Ukrajini tvrdeći da Moskva neće stati ako Kijev bude poražen na bojnom polju. Putin se osvrnuo na ove tvrdnje tokom posete vazduhoplovnoj bazi Toržok u Tverskoj oblasti i rekao da su besmislica! Na ovu temu u "Info jutru" govorili su Vladan Dinić, novinar i Nenad Vuković, predsednik Udurženja lobista Srbije.

29.03.2024

13:07

Da je Putin hteo da ubije Zelenskog, do sad bi ga ubio! Pretnje po život lidera Ukrajine su bez osnova! (VIDEO)

Ruski predsednik Vladimir Putin, nakon masakra u Moskvi, namerava da likvidira ukrajinskog lidera Volodimira Zelenskog, kao i šefove Službe bezbednosti Ukrajine (SBU) i vojnoobaveštajne službe (GUR) Vasilija Maljuka i Kirila Budanova, piše ruska "Pravda". Da li predsednik države može da bude legitimna meta? Na ovo pitanje u "Info jutru" odgovorili su Ljubinka Milinčić, glavna urednica Sputnjika i Željko Šain, dopisnik Politike iz Severne Makedonije.

29.03.2024

12:31

Zapad ne dozvoljava temu NATO agresije na Jugoslaviju! Plaše se da se suoče sa istinom u vezi sa njom!

Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija (SB UN) večeras još jednom nije prihvatio da raspravlja o NATO agresiji na Jugoslaviju pošto za predloženi dnevni red nije glasao dovoljan broj članica tog tela. Kao i na sednici SB UN 25. marta, i na večerašnjoj, ponovo zakazanoj na zahtev Rusije, Francuska je zatražila takozvano proceduralno glasanje o dnevnom redu. Za dnevni red, odnosno raspravu o NATO agresiji na Jugoslaviju 1999. godine, večeras je glasalo šest od 15 članica Saveta bezbednosti, dok je ostalih devet bilo uzdržano. Za usvajanje dnevnog reda bilo je potrebno devet glasova. Ovu odluku, u emisiji "Info veče" Informer TV, komentarisali su analitičari Veljko Jovanović i Luka Stajić, kao i Nebojša Obrknežev iz Ruske stranke.

28.03.2024

23:01

Iznajmljivali luksuzne automobile, pa ih prodavali: Pohapšena banda
Neverovatno

U Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg tužilaštva u Beogradu saslušani su Slaven B. (34) i Marko M. (26) zbog sumnje da su u toku 2023. godine, kao odgovorna lica u firmi “Sirb kar” doo iz Aranđelovca po prethodno uspostavljenom poslovnom odnosu sa firmom “Dimnikar” i po ovlašćenju direktora “Dimnikara” iznajmljivali vozila od firme “Primero rent-a-kar” pa ih kasnije neovlašćeno prodavali za gotovinu, bez računa i bilo kakvog evidentiranja u poslovnim knjigama preduzeća.

29.03.2024

13:33

Pedofil osuđen na 12 godina, pa pobegao: Obljubio bokserku (13)
U bekstvu

Milenko Tomić (62) iz Bijeljine, bivši predsednik Bokserskog saveza Republike Srpske i generalni sekretar Bokserskog saveza BiH, optužen da je obljubio trinaestogodišnju devojčicu kojoj je bio trener, osuđen je na 12 godina zatvora, međutim, sumnja da je pobegao iz BiH.

29.03.2024

12:27

Mamio decu bombonama: Napao policiju
Hapšenje

Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Novi Beograd su doneli rešenje o zadržavanju osumnjičenog M.L. (51) zbog krivičnog dela ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.

29.03.2024

11:47

Ipak smrtna kazna za teroriste iz Krokusa?!

Nakon krvavog terorističkog napada na Krocus siti hol u Rusiji, ponovo je počela široka javna rasprava o vraćanju institucije smrtne kazne. Veliki broj Rusa na društvenim mrežama traži njegovu primenu na teroristima nakon sudske istrage.