27.01.2024

20:47

Ludnica na "Monžuiku"! Viljareal ubio Barsu u 100. minutu! (VIDEO)

Fenomenalnu utakmicu odigrali su Barselona i Viljareal u okviru 22. kola Primere, a pobednik je odlučen u 100. minutu. Konačan rezultat utakmice u pravoj pravcatoj ludnici bio je 5:3 za goste.

Već u 3. minutu je Baena postigao gol za goste, ali je on poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Ono o čemu bruji Španija desilo se u 22. minutu. Naime, tada je Moreno postigao gol za vođstvo Viljareala.

Ipak, Montero je nakon konsultacije sa VAR-om odlučio da poništi gol, a niko od gostiju nije mogao da shvati zašto.

Igrač Barcelone je pao, ali zaista je teško videti da postoji bilo kakav kontakt za prekršaj u ovakvoj situaciji.

Gosti u 41. minutu postižu regularan gol, a ponovo je strelac bio Moreno i na odmor je Viljareal otišao sa vođstvom.

U 54. minutu gosti su poveli 2:0. Akomah je ovaj put postigao gol i malo ko je verovao da Barselona može do pozitivnog rezultata.

Ipak, samo šest minuta kasnije Gundogan nakon asistencije Levandovskog vraća kakvu takvu nadu svojoj ekipi.

Osam minuta kasnije bilo je 2:2. Ovaj put je Gundogan bio u ulozi asistenta, dok je gol postigao Pedri.

Potpuni preokret domaći tim pravi u 71. minutu i to tako što je Bejli postigao autogol.

Guedeš je u 84. minutu postigao gol za 3:3 i svi su mislili da će upravo to biti konačan rezultat ove utakmice, ali su se prevarili.

Sorlot je u 100. minutu postigao gol za novo vođstvo Villareala od 4:3. Ni tu nije bio kraj jer je Viljareal u 112. minutu postigao novi gol i tako ostvario pobedu od čak 5:3.