Ljudi zgroženi! Fudbalerke se pošibale usred utakmice (VIDEO)
Podeli vest
Neverovatne scene viđene su na fudbalskom terenu u Južnoj Africi i to na utakmici fudbalerki.
Da, dobro ste pročitali. Igračice Rojal AM i Lindelani lejdisa (2:1) pošibale su se nasred terena tokom meča koji je odigran u gradu Kvamašu. Nije neobično da na terenu tokom utakmice vidimo pesničenje fudbalera kada krv proključa. Ali, mnogi su trljali oči kada su videli snimak iz Južne Afrike, jer nisu mogli da veruju da se radi o tuči fudbalerki.
Fenerbahče je posle istorijske sednice Skupštine kluba doneo odluku da nastavi takmičenje u tamošnjem šampionatu posle skandaloznih scena na utakmici protiv Trabzona (3:2), čiji navijači su umalo linčovali Dušana Tadića i ostale igrače kluba iz Istanbula.
Ne smiruju se strasti posle užasnog napada huligana Trabzona na fudbalere Fenerbahčea (3:2.)
19.03.2024
14:33
Počelo je bezazleno, gurkanjem, a onda su proradile pesnice. Igračice su udarale jedna drugu u glavu rukama, nogama, nije bilo važno da li već leže na travi, pa su batine popile i one koje su bile nemoćne i nokautirane. Na kraju su na teren utrčali svi sa klupe i na jedvite jade smirili situaciju, dok je sudija podelio čak pet crvenih kartona.
Jedan od policajaca fizički napao reportera, svedoci tvrde - sve zbog jedne cigare.
20.01.2024
21:03
Women Football Players today in SA League on National TV. South African women hate each other 😭😭😭🤣🤣🤣🤣 pic.twitter.com/byyJOFcE2e
— Mlungisi Ntshangase (@Mlu__N7) April 21, 2024
Oglasio se i Fudbalski savez Južne Afrike koji je zgrožen slikama koje su obišle planetu.
"Razočarani smo nasiljem fudbalerki. Trebalo je da to bude derbi, ali je sad doveden u pitanje integritet ženskog fudbala. Igračice obe ekipe biće biće saslušane pred disciplinskim organima".
Golman Argentine Emilijano Martinez bio je najratoborniji kada je Brazilska policija krenula pendrecima na navijače "gaučosa" pred utakmicu na "Marakani" (1:0).
Fudbaleri Argentine pobedili su najvećeg rivala ekipu Brazila, minimalnim rezultatom 1:0 u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu pogotkom Nikolasa Otamendija.
Golman Rada, Luka Martinović bio je žrtva napada navijača Zemuna tokom utakmice Prve lige Srbije. Usled mnogih bezbednosnih propusta, klub sa Banjice izdao je saopštenje vezano za nemili događaj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fenerbahče je posle istorijske sednice Skupštine kluba doneo odluku da nastavi takmičenje u tamošnjem šampionatu posle skandaloznih scena na utakmici protiv Trabzona (3:2), čiji navijači su umalo linčovali Dušana Tadića i ostale igrače kluba iz Istanbula.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Ministar pravde Nenad Vujić oglasio se povodom postupanja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića, istakavši kako to predstavlja otvoreno kršenje Zakona i Poslovnika o radu VST i nedopustiv čin institucionalne samovolje.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak gde se predsednik Burkine Faso Ibrahim Traore na poseban način pozdravio sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u odnosu na druge važne ličnosti, koji je privukao veliku pažnju javnosti.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Supruga holivudske legende Brusa Vilisa, Ema Heming Vilis, objavila je potresan tekst o tome kako njihova porodica dočekuje praznike nakon teške dijagnoze glumca.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar