• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

16.10.2024

05:20

Evo kako izgleda tabela posle kraha Srbije! Imamo li čemu da se nadamo?

Tanjug/AP

Fudbal

Evo kako izgleda tabela posle kraha Srbije! Imamo li čemu da se nadamo?

Podeli vest

Fudbaleri Srbije i pored poraza od Španije (3:0) u četvrtom kolu Lige nacija mogu da se nadaju plasmanu u četvrtfinale takmičenja.

"Orlovi" su posle debakla u Kordobi i dalje treći na tabeli grupe 4 sa četiri boda. Sedam bodova ima drugoplasirana Danska, dok je poslednja na tabeli Švajvarska sa samo jednim bodom.  Španija je pobedim nad našim timom stigla do 10. boda i tako obezbedila plasman u četvrtfinale.

Jasno je da će se za dugu poziciju boriti naša selekcija i Danska, čiji se direktan okršaj očekuje 18. novembra u Srbiji. Pre toga, tri dana ranije, Srbija gostuje Švajcarskoj u Cirihu, dok Danska u Kopenhagenu čeka Španiju.

Srbija i Danska bi mogle u poslednjem kolu u direktnom duelu da odlučuju o putniku među najboljih osam. Naruku nam ide i remi Švajcarske i Danske u četvrtom kolu (2:2). Mada, naš rival pored toga što ima tri boda više na tabeli ima i prednost boljeg međusobnog skora, pošto je slavila pre mesec dana sa 2:0. Sve zavisi od pulena selektora Stojkovića.

 

Standings provided by Sofascore

Podsećamo, pored lidera na tabeli i drugoplasirani ide u četvrtfinale takmičenja, trećeplasirani u doigravanje za ostanak u A diviziji, dok poslednjeplasirani tim ispada u B diviziju.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Srbija u crvenom: Ovi delovi zemlje na udaru opasne pojave
Društvo

Srbija u crvenom: Ovi delovi zemlje na udaru opasne pojave

Sa Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" upozorili su da će prognozirane minimalne dnevne temperature vazduha biti u kategoriji "opasne pojave" na teritoriji raškog, moravičkog, pirotskog, topličkog, pećkog, kosovskomitrovačkog, kosovskopomoravskog i kosovskog okruga 1. i 2. januara, a u pčinjskom i prizrenskom okrugu 2. januara.

24.12.2025

19:35

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

Umro legendarni roker
Showbiz

Umro legendarni roker

Mik Ejbrahams, legendarni muzičar i jedna od ključnih figura ranog zvuka britanskog roka, preminuo je u 82. godini života.

24.12.2025

14:18

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set