Slavni srpski košarkaš i trener Dejan Milojević preminuo je danas u Americi u 47. godini od posledica srčanog udara, a sada se sa velikim bolom oglasio i trener Majamija Erik Spolstra (53).
Protekle noći odigrano je devet mečeva u NBA ligi, ali je sport ostao u senci preranog odlaska slavnog srpskog košarkaša i trenera Dejana Milojevića.
On je radio kao pomoćni trener Stivu Keru u Golden Stejtu, bio je specijalizovan za centre, a u najjačoj košarkaškoj ligi sveta bio je i te kako cenjen.
We are deeply saddened to learn of the passing of Dejan Milojević. Our thoughts and prayers go out to the Milojević & @warriors families 💙💛🕊️ pic.twitter.com/Tpbfjnezd7
U šoku je zbog toga njegovog preranog odlaska i čuveni trener sa klupe Majamija Erik Spolstra.
- Svi u Majamiju šaljemo molitve Dejanovom familiji. Mislima smo uz njih. Strašne vesti su nas dočekale. Naš Nikola Jovič ga je poznavao, Darko Rajaković je bio blizak sa njim... Mislima smo uz sve njih - rekao je američki stručnjak.
Tokom noći se oglasio i Darko Rajaković, srpski trener koji sedi na klupi Toronta, i jedva zadržao suze dok je pričao o njemu.
Od Milojevića se oprostio i košarkaš Majamija Nikola Jović, kao i kapiten reprezentacije Srbije iz redova Atlante Bogdan Bogdanović i mnogi drugi.
Prerani odlazak Dejana Milojevića, potresao je sve one koji su ga poznavali, ali i ljubitelje košarke širom sveta. O njegovoj igračkoj i trenerskoj karijeri na najlepši način govorio je i Svetislav Pešić, selektor reprezentacije Srbije.
Bogdan Bogdanović, reprezentativac Srbije i košarkaš Atlante, utučen je posle smrti Dejana Milojevića, koji je preminuo u 47. godini od posledica srčanog udara.
Vest o smrti nekadašnjeg igrača i trenera Dejana Milojevića uznemirila je čitav košarkaški i sportski svet. Poruke oproštaja i tuge stižu sa svih strana, a među njima našla se i ona od Nevena Spahije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Prerani odlazak Dejana Milojevića, potresao je sve one koji su ga poznavali, ali i ljubitelje košarke širom sveta. O njegovoj igračkoj i trenerskoj karijeri na najlepši način govorio je i Svetislav Pešić, selektor reprezentacije Srbije.
Hrvatski premijer Andrej Plenković ispostavio je ultimatum Crnoj Gori na njenom putu u Evropsku uniju čime je Podgorici srušio Sneška i euforiju koja vlada u montenegrinskim medijma.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Mađarski MOL dobio je licencu od SAD da do 16. juna nastavi pregovore o kupovini ruskog većinskog udela u NIS-u. Iz kompanije navode da pregovori napreduju.
Arhimandrit Jefrem Vatopedski, jedan od najuticajnijih svetogorskih staraca, preživeo je progon, zatvaranje i veliku nepravdu, a sada prvi put u javnost
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je večeras hitno meteorološko saopštenje u kojem upozorava na premeštanje padavinske zone preko naše zemlje.
Hakerski napad na platformu Phobs ugrozio je podatke oko 100.000 turista na Jadranu. Prevaranti šalju lažne WhatsApp poruke i traže doplatu za smeštaj.
Meteorolozi u Grčkoj izdali su upozorenje zbog naglog skoka temperatura koje će u pojedinim delovima zemlje prelaziti i 40 stepeni Celzijusa, dok se more ubrzano zagreva.
Na parkingu supermarketa u Insbruku, glavnom gradu Tirola u Austriji, izbila je žestoka svađa koja je eskalirala do te mere da je 74-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine teže povređen.
Na obilaznom putu u Čačku došlo je do teške saobraćajne nesreće kada je vozilo Hitne pomoći udarilo u ženu koja je prelazila kolovoz, najverovatnije van pešačkog prelaza.
Ukrajinska vlada zamrzava spermu svojih vojnika kako bi njihove supruge mogle da je iskoriste za trudnoću nakon njihove smrti, navodi italijanski sociolog Alesandro Orsini u svom blogu.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski je bio besan nakon javnog odgovora ruskog predsednika Vladimira Putina na njegovo pismo, izveštava Tajms of Indija.
U Ankari je došlo je do talačke krize kada je otac M.D. nakon svađe sa suprugom, uz pretnju nžem, držao njihovu trogodišnju ćerku na prozoru stana, preteći da će je baciti.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Britanska manekenka Peni Lejn privukla je veliku pažnju na reviji kupaćih kostima u Majamiju, gde je na pisti predstavila dva različita i veoma efektna izdanja.
Bivša stjuardesa Barbara Bačilijeri, koja je godinama radila u kabinskom osoblju, upozorila je na najčešće greške koje putnici prave tokom spavanja u avionu i objasnila zašto neke navike mogu biti nehigijenske, neprijatne, pa čak i opasne.
Kompanija Meta počela je širom sveta da uvodi novu pretplatničku uslugu za Instagram, čime određene funkcije po prvi put postaju dostupne isključivo korisnicima koji plaćaju mesečnu članarinu.
Maslinovo ulje već vekovima zauzima posebno mesto u ishrani, ali poslednjih godina sve više pažnje privlači i zbog svojih benefita za negu kože i kose.
Glumica Jelisaveta Orašanin i bivši košarkaš Miloš Teodosić na sve načine pokušali su da spasu brak, a pre dve godine posećivali su i bračnog savetnika.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar