• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

01.12.2023

07:47

Jović i Micić gledali košarku, Pokuševski dobio tri minuta... Srbi ponovo bez šanse u NBA ligi!

Tanjug/AP

NBA

Jović i Micić gledali košarku, Pokuševski dobio tri minuta... Srbi ponovo bez šanse u NBA ligi!

Podeli vest

Oklahoma savladala Lejkerse, Majami bolji od Indijane.

Ima Srbija ove sezone veliki broj predstavnika u NBA ligi, ali nažalost većina nema gotovo nikakavu ulogu u svojim tomovima. Tako je bilo u noći za nama budući da Vasilije Micić i Nikola Jović nisu upisali ni minut, a da je Aleksej Pokuševski odigrao tek tri u pobedi Oklahome. 

Tanderi su nastavili da nižu sjajne rezultate pošto su noćas na svom parketu deklasirali Los Anđeles Lejkerse sa 133:110! Kao i uvek, dominirao je Šai Gildžs Aleksander koji je zatrpao koš "jezeraša" sa 33 poena, a pratili su ga Vilijams i Holmgren sa 21, odnosno 18 koševa. 

Sa druge strane dominirali su Dejvis i Džejms. Centar Los Anđelesa ubacio je 31 poen, uz 14 skokova, a Džejms je dodao 21 uz 12 uhvaćenih lopti. Ipak, kao i u većem delu sezone udarni tandem franšize iz Kalifornije nije imao pomoć od svojih saigrača. 

Foto: Tanjug/AP

 

Srpski košarkaš Aleksej Pokuševski dobio je šansu tek u finišu utakmice i na parketu proveo tri minuta, ali bez ikakvog učinka. Nažalost, ni Vasilije Micić noćas nije dobio šansu budući da je čitav meč presedeo na klupi. 

Ništa bolje nije prošao ni Nikola Jović čiji je Majami slavio protiv Indijane sa 142:132. Srpski košarkaš ponovo nije dobio prostora da pokaže šta ume, a razlog za to je činjenica da je domaćin meč prelomio tek u finišu zahvaljujući raspoloženom Džimi Batleru. 

Američki as ubacio je 36 poena i uhvatio 11 skokova, 24 je dodao Žakez, a Ričardson 19. Sjajan je u taboru Indijane bio Halibarton sa 44 koša i 10 asistencija, ali to nije bilo dovoljno za podvig na Floridi. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set