• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

01.12.2023

00:28

Junak Partizana o "prozivci" Lesora! Tu nema ničeg osim ljubavi! On je porodica, brat! (VIDEO)

Starsportphoto

Partizan

Junak Partizana o "prozivci" Lesora! Tu nema ničeg osim ljubavi! On je porodica, brat! (VIDEO)

Podeli vest

Košarkaši Partizana pobedili su Panatinaikos sa 92:87 (78:78) posle produžetka u meču 11. kola Evrolige!


Posle velike drame i dodatnih pet minuta čovek odluke bio je Kevin Panter.

- Super, stvarno sjajna pobeda, hvala Bogu preokrenuli smo utakmicu. Vratio sam se i osećao dobro, rekao sam sebi da moram da budem strpljiv, imao sam loptu u rukama, slušala me. Nemoguće je da izgubim samopouzdanje, ja sam lider tima. 

Pred novinarima je rekao da jedna greška ne može uticati na njegovo samopouzdanje:

- Ne mogu da izgubim samopouzdanje nakon jedne greške na utakmici, treniram jako, radim jako, bilo je tih momenata i ranije. Kao lider tima ne smem izgubiti samopouzdanje. Moram ostati miran i kada je haos na terenu - ističe bek Partizana.

U jednom trenutku mu je iza leđa prošao Matijas Lesor koji ga je tom prilikom blago udario po glavi.

- Mrzim te - rekao je Francuz u šali, a kapiten Partizana objasnio:

- Nema tu ničega sem ljubavi. Puno poštovanja za njega i njegovu porodicu. On mi je kao brat - objasnio je Panter.

Prokomentarisao je alej-up koji je stavio tačku na meč.

- To su četiri godine, igram sa njim četiri godine i to je normalno posle toliko vremena - zaključuje Panter.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!
Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!

Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.

17.03.2026

21:49 >> 21:53

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set