Bruno Kaboklo: Ostanak u Partizanu? Pitajte vi to mog agenta!
Podeli vest
Brazilski košarkaš Bruno Kaboklo (28) nije mogao da da precizan odgovor na pitanje kakva je njegova budućnost u Partizanu i da li je istina da će napustiti klub iz Humske.
Centar crno-belih našao se u centru skandala u poslednjih mesec dana, pošto je usred finalne serije Košarkaške lige Srbije odlučio da napusti ekipu i ode u Ameriku zbog privatnih obaveza. Nakon toga Partizan je saopštio da će košarkaš snositi posledice zbog toga, a da se na njega računa za narednu sezonu.
Golman fudbalske reprezentacije Srbije, Đorđe Petrović (24), dobio je ćerkicu dok je bio sa državnim timom na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, a sada je isplivao snimak sa proslave na kojem se jasno vidi kolika je ljubav čuvara mreže Čelsija prema Partizanu.
Srpski košarkaš, Danilo Anđušić (33), nalazi se na izlaznim vratima Partizana, a kako trenutno stoje stvari nekadašnji reprezentativac Srbije će potpisati za ekipu Dubaija.
Na kraju, oglasio se i sam Kaboklo, nakon pobede njegove reprezentacije protiv Crne Gore u kvalifikacijama za Olimpijske igre. Kako kaže, sada je sve u rukama njegovog agenta i on se bavi celim slučajem.
- Moj agent se bavi celom situacijom. On je u razgovoru sa Partizanom oko svega. Izvinjavam se što ne mogu da pričam o toj temi, morate da pitate mog agenta - rekao je Kaboklo, a prenosi "Basket News".
Američki plejmejker koji ima i pasoš Hrvatske, Džejlin Smit (29), indirektno je najavio da ni on neće biti deo ekipe Partizana naredne sezone, iako je bilo priča o mogućnosti da produži ugovor.
Navodno, centar crno-belih već nekoliko dana pregovara sa Makabijem, a dogovor je vrlo blizu realizacije.
01.07.2024
19:27
U međuvremenu, pojavila se informacija da je za njega zainteresovan Makabi iz Tel Aviva. Bruno, bar tako deluje, ne bi imao ništa protiv potpisa za "Ponos Izraela".
- Makabi je dobar tim. Ne znam da li je tačno da me žele, ali to je svakako posao mog agenta. Videćemo - dodao je Kaboklo.
Košarkaški klub Partizan zainteresovan je za nigerijskog krilnog centra Čimu Monekea (28), ali angažovanje jednog od najatraktivnijih igrača u Evropi neće ići baš tako lako, pošto španska Baskonija traži ogromno obeštećenje za njega!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Golman fudbalske reprezentacije Srbije, Đorđe Petrović (24), dobio je ćerkicu dok je bio sa državnim timom na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, a sada je isplivao snimak sa proslave na kojem se jasno vidi kolika je ljubav čuvara mreže Čelsija prema Partizanu.
Ruski predsednik Vladimir Putin planira da iranskom rukovodstvu prenese zabrinutost arapskih lidera zbog napada Teherana na naftnu i energetsku infrastrukturu u regionu, saopštio je Kremlj.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je rekonstruisani Nacionalni dispečerski centar Elektromreže Srbije (EMS) u Beogradu, nakon čega se obratio medijima.
Propali košarkaš i blokader sa dna kace, Vladimir Štimac, na najskandalozniji način se ostrvio na policajce naše zemlje, nazvavši ih bagrom i kriminalcima.
Tajkunska voditeljka sa antisrpske televizije N1, Danica Vućenić, očigledno je rešila da zarati sa novim vlasnicima "Junajted medije", u čijem se sastavu nalazi i njena medijska kuća, pokazavši da ne može da prežali tajkuna Dragana Šolaka, iako je ovu kompaniju prodao za 1,507 milijardi evra i novac strpao u džep.
Blokader iz Bogatića koji se predstavlja kao poljoprivrednik i koji već danima učestvuje u blokadama puteva širom Srbije maltretirajući narod koji želi normalno da funkcionoše, izveo je zastrašujući performans ispred policijske stanice u tom mestu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novu fotografiju na svom zvaničnom profilu na Instagramu, koja je u trenu "zapalila" mreže i izazvala salve reakcija.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević reagovao je na objavu blokaderke Ljiljane Bralović na Fejsbuku u kojoj je sramna karikatura na kojoj Zlatko Kokanović ubija predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Članovi nekadašnjeg Crvenog tima iz Exatlona, istetovirali su istu tetovažu srca koja će ih zauvek podsećati na takmičenje i neraskidivo prijateljstvo.
Pevačica Nadežda Biljić specijalno za Jovana Radulovića Jodžira, na Exatlon žurci, otpevala je pesmu "Živi svoj život sine" i "naterala" mu suze na oči.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević naručio je pesmu "Luda po tebe" za Elicu Erski, simpatičnu Bugarku i nekadašnju osvajačicu olimpijske bronzane medalje.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Vaskršnji post uveliko je počeo, a osim pravila od uzdržavanja od hrane, on podrazumeva i čišćenje duha od grešnih misli i dela, što može predstavljati pravo iskušenje koje se prevazilazi pomoću molitve.
Škotska kraft pivara BrewDog pokreće stečajni postupak za svoju pivaru u Berlinu, kao i za tri preostala bara u Berlinu i Hamburgu, a ova odluka direktno utiče na oko 100 zaposlenih u Nemačkoj.
Avion Er Srbije kojim će iz Šarm el Šeika u Beograd biti vraćeno 67 srpskih državljana evakuisanih iz Izraela, stigao je u to egipatsko letivalište oko 21 čas po lokalnom vremenu, odnosno 20 časova po srpskom vremenu.
Prodaja polovnih automobila u Srbiji dobila je novog favorita - "seat leona" koji beleži nagli rast potražnje zbog štedljivosti i niskih troškova održavanja. Cena ovog četvorotočkaša kreće se od 4.000 do 5.000 evra.
Muškarac A.K. koji je izazvao tešku nesreću u Sjenici kretao se velikom brzinom. Tom prilikom je naleteo na rizlu koja ga je "odbacila" na trotoar gde je ubio majku, ćerku.
Policija u Subotici uhapsila je turskog državljanina T.I. (36) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Nekadašnji načelnik UBPOK, Boro Banjac kaže za Informer da se likvidacije u kriminalnim krugovima izvode po sličnom modelu, a među njima je i ubistvo vođe "Crvenih đavola" iz Kragujevca - Novaka K. (35), koji je ubijen pred ženom i decom.
Francuska raspoređuje snage na Bliski istok kako bi se suprotstavila iranskim dronovima, saopštio je predsednik Emanuel Makron u televizijskom obraćanju naciji danas.
Iran je direktno zapretio evropskim državama ratom, stavljajući na nišan američke baze u Rumuniji i Bugarskoj, kao i teritorije Ukrajine i Moldavije, koje su sada u dometu iranskog raketnog arsenala.
Tanker za transport tečnog prirodnog gasa "Arktik Metagaz", koji plovi pod ruskom zastavom, zahvaćen je požarom u Sredozemnom moru, dok sudbina članova posade za sada nije poznata.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" istoričar Božidar Zečević otkrio je kako je ruski diplomata grof Bestužev pomogao srpskim oficirima da pređu u Rusiju i imao ključnu ulogu u tome da Crna Gora dobije značajnu finansijsku pomoć iz Sankt Peterburga.
Emisija "Specijal o Katarini Velikoj" istražuje ulogu Srba u širenju ruskog carstva, od vojne granice na Balkanu do naseljavanja Nove Rusije, a gost Olivere Miletović, istoričar Božidar Zečević, otkriva kako su Srbi oblikovali prve ruske kolonije u 18. veku.
Filmovi poput "Žena mačka" (2004), "Čudesna žena" (2017) i "Crni Panter: Vakanda zauvek" (2022) samo su neki od filmova u kojima su žene prikazane kao neustrašive superjunakinje.
Igrani film "Žetva", inspirisan istinitim događajima opisanim u romanu "Srpsko srce Johanovo" Veselina Dželetovića, u koprodukciji Bandur film-a i TS Media, imaće svoju svečanu premijeru 17. marta u MTS dvorani u Beogradu, nakon čega će krenuti u domaću i međunarodnu bioskopsku distribuciju.
Osmi studijski album sestara Gobović pod nazivom "Trag večnosti", objavljen u izdanju PGP RTS, predstavlja snažan umetnički projekat posvećen srpskim velikanima i heroinama koji su svojim delima, hrabrošću i duhovnom snagom ostavili neizbrisiv trag u srpskoj istoriji.
Koliko puta vam se desilo da iz rerne izvadite bled, suv i bezličan krompir koji nije hrskav? Ključ se krije u jednom jednostavnom dodatku koji već imate u kuhinji.
Neočekivana pojava krvi iz nosa, usta, stolice ili urina u mnogim slučajevima ima bezazlen uzrok, ali stručnjaci upozoravaju da ponekad može biti i znak ozbiljne bolesti, uključujući maligne tumore.
Pevačica "Zvezde Granda" Sara Nikolić doživela je transformaciju tokom takmičenja, a sada je njena mentorka Ana Bekuta otkrila koliko je smršala za to vreme.
Snimak na kom pevačica Aleksandra Radović perfidno podseća koleginicu Cecu Ražnatović na njen boravak iza rešetaka ovih dana viralan je na društvenim mrežama.
Srpsku influenserku Saru Damnjanović, poznatiju kao Sara TKD na društvenim mrežama zapratio je i Erik Tramp, sin predsednika Sjedinjenih Američkih Država.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar