Siner se osvetio Amerikancu! Hladnokrvni Italijan održao čas tenisa Šeltonu
Podeli vest
Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u četvrtfinale masters turnira u Šangaju.
Prvi teniser sveta je u dva seta savladao Amerikanca Bena Šeltona sa 6:4, 7:6 za 90 minuta igre. U narednoj rundi ga čeka teži posao, igraće sa boljim iz okršaja između Stefanosa Cicipasa i Danila Medvedeva.
Poznati američki teniski novinar Džon Verthajm je u tekstu u "Sports ilustrejtedu" istakao nelogičnosti oko doping slučaja Janika Sinera, kao i da ne može da veruje da je tim tensiera koji vredi 100 miliona dolara bio toliko nemaran.
Prvi reket sveta očekuje pozitivan rasplet posle žalbe Svetske antidoping agencije (WADA), koja traži njegovu suspenziju.
04.10.2024
21:52
Ovim trijumfom, Siner se revanširao Šeltonu za poraz na turniru u Šangaju 2023. godine takođe u osmini finala. Sjajna je godina iza Sinera, a ovo mu je bilo čak 14. četvrtfinale u 2024, a 75. pobeda na masters turnirima.
Novak Đoković može da bude zadovoljan posle žreba za masters u Šangaju, koji počinje 2. oktobra
30.09.2024
07:38
Smorzata FENOMENALE di Jannik Sinner 🇮🇹 per annullare una pesantissima palla break 🤯 pic.twitter.com/OUP7QGcmgs
— Giovanni Pelazzo (@giovannipelazzo) October 9, 2024
Na meču je viđen samo jedan brejk i to u devetom gemu prvog seta. Siner je oduzeo servis rivalu za vođstvo od 5:4, a potom bez izgubljenog poena stigao do vođstva od 1:0. Vredi pomenuti da je Šelton svoja prva četiri servis gema dobio sa nulom, a zatim u petom prepustio brejk. Janik je to kaznio i iskoristi svoju jedinu šansu na meču!
U nastavku meča je Šelton pružio bolju igru, ali ipak nije uspeo da poravna rezultat. Siner je igrao koliko mu je bilo potrebno da doije meč koji je okončao u taj-brejku, a čak tri puta je oduzeo poen prilikom servisa rival što mu je omogućilo veliku prednost i potom rutinski kraj.
Što se tiče narednog rivala, sa Cicipasom je odigrao devet mečeva i gubi 6:3, a gubio u međusobnim okršajima i od Medvedeva, ali 7:6. Mada, od sedam poslednjih mečeva sa Danilom dobio je šest, pa sigurno priželjkuje duel sa Rusom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poznati američki teniski novinar Džon Verthajm je u tekstu u "Sports ilustrejtedu" istakao nelogičnosti oko doping slučaja Janika Sinera, kao i da ne može da veruje da je tim tensiera koji vredi 100 miliona dolara bio toliko nemaran.
Oružane snage Ukrajine (OSU) rasporedile su višecjevne raketne sisteme HIMARS u stambenim kvartovima Harkova, odakle su, prema navodima ruskih izvora, izvršeni napadi na Belgorodsku oblast.
Predsednik Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj gostujući na Informer TV govorio je o održanoj blokaderskoj tribini na Pravnom fakultetu u Beogradu ali i opštem stanju među blokaderima i posledicama koje ostavlja njihovo delovanje.
Dok hrvatskih rukometaša u Zagrebu, nedavno se pretvorio u nacionalistički skandal zbog nastupa ustaškog pevača Marka Perkovića Tompsona i nove promocije mržnje prema Srbima.
Pavla Grbovića, političara u pokušaju, Informer je zatekao, a gde bi drugde, nego u kafiću, prostoru koji mu je, bez sumnje, draži od radnog mesta u Skupštini Srbije.
Predsednik Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj gostujući na Informer TV govorio je o održanoj blokaderskoj tribini na Pravnom fakultetu u Beogradu ali i opštem stanju među blokaderima i posledicama koje ostavlja njihovo delovanje.
Ministar kulture Nikola Selaković izjavio je da kategorički ne priznaje krivicu u slučaju „Generalštab“ jer, kako je istakao, ne postoji nikakvo krivično delo i dodao da se taj postupak vodi sa ciljem da se udari direktno na predsednika Aleksandra Vučića.
U poslednje vreme sve je teže ignorisati činjenicu da napadi na Srpsku pravoslavnu crkvu nisu sporadični niti slučajni, već deo šire i planske kampanje određenih političkih i ideoloških krugova.
Jovan Radulović Jodžir potvrdio je da će napraviti tetovažu posvećenu Radojici Laziću, a na telu će mu nacrtan biti maslačak koji se raspršuje sa natpisom "Radojice, dođi sebi".
Voditeljka Exatlona Srbija Kristina Vasić uspešno je preskočila mrežu za padel i time je dobila opkladu sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, pa će od njega dobiti 1.000 dinara.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Na putničkim terminalima graničnih prelaza ovog jutra nema zadržavanja, dok se na teretnom terminalu graničnog prelaza Batrovci čeka i do tri sata, rekli su iz Uprave granične policije.
Na Borovoj glavi snimljena je zastrašujuća scena - zamalo je došlo do teške saobraćajne nezgode kada je jedan vozač rizičnim preticanjem ugrozio učesnike u saobraćaju.
Aleksandra Š. ubijena je u petak ispred kuće u kojoj je živela, a policija je ubrzo uhapsila Duška G. (56), osumnjičenog da je izvršio brutalno ubistvo. Istog dana privedena su i dvojica muškaraca za koje se sumnja da su mu pomagali pre i posle zločina.
Pre dve godine, 08.februara 2024.godine, Nusret Destanović iz Tutina je nestao, a potom pronađen mrtav u bunaru na Pešterskoj visoravni u selu Međugor.
Kolaps energetskog sistema u Ukrajini trenutnih razmera nikada se ranije nije dogodio u istoriji, a poslednji udari su, po svemu sudeći, promenili samu dinamiku specijalne vojne operacije. Na to ukazuje publicista Jurij Podoljaka, ocenjujući da je zemlja prvi put dovedena u stanje u kojem je kompletna elektroenergetska mreža faktički paralizovana, uključujući i nuklearne elektrane.
U Milanu su zabeleženi ozbiljni sukobi između demonstranata i policije tokom masovnih protesta protiv održavanja Zimskih olimpijskih igara u Italiji, u kojima je učestvovalo oko deset hiljada ljudi.
Velika Britanija razmatra mogućnost da silom zaplenjuje ruske tankere na otvorenom moru, piše britanski list Gardijan, pozivajući se na izvore iz britanskog Ministarstva odbrane.
Sjedinjene Američke Države postavile su rok od četiri meseca Rusiji i Ukrajini da postignu napredak ka okončanju sukoba, a krajnji datum je jun 2026. godine, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u razgovoru za AP Njuz.
Španski i svetski mediji mesecima bruje o navodnom raskidu bivšeg fudbalera Barselone Žerara Pike (39) i njegove 12 godina mlađe partnerke Klare Čie Marti, zbog koje je pre nekoliko godina ostavio Šakiru.
Na snimku, koji se munjevito proširio internetom, u kadru su 23 godine mlađa Bojana Radić i njen partner, popularni glumac Vahidin Prelić, dok opis videa glasi:
"Tata kad mu kažem da mi je dečko njegovo godište". J
Filmovi nosioci 12 nominacija za Oskara i nagrađeni na svetskim festivalima biće premijerno prikazani publici u Beogradu u okviru dvodnevnog događaja FEST Intro, 25. i 26. februara 2026. u Sava centru.
Želja za snažnijim i ispunjenijim seksom vodi ka jednom jednostavnom triku koji može potpuno promeniti doživljaj u krevetu, i svaku ženu i muškarca dovesti do orgazma.
Hrvatske portale preplavili su sramni i senzacionalistički naslovi nakon što se na koncertu pevačice Svetlane Cece Ražnatović pojavio bivši fudbalski funkcioner Zdravko Mamić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar