Bojim se da će biti još nasilja! Osuđen sam zbog lažnog naloga na društvenim mrežama! (VIDEO)
Podeli vest
Marijan Rističević, narodni poslanik, govorio je na temu incidenata koje je opozicija pravila tokom izbornog dana prošle nedelje. On je o ovome govorio u emisiji "Info jutro" Informer TV.
Rističević je prokomentarisao najavu Ivana Bjelića da će doći sa bombom u redakciju Informera.
Milenko Jovanov, narodni poslanik, bio je gost "Info jutra" Informer TV i tom prilikom govorio o rezultatima lokalnih izbora u Srbiji, ali i o reakciji opozicije na dotične.
Vladimir Kokanović, predsednik Saveza Srba u Sloveniji i Aleksandar Gajović, novinar, bili su gosti Informerovog "Info jutra". Pričali su na temu incidenata koje su pripadnici opozicije danas pravili.
02.06.2024
14:29
- Takvi ponekada ispune svoja obećanja. Verovatno je to rezultat nekih frustracija. Taj zakon sile mora da se spreči silom zakona. Gospodinu Lazoviću bi bio oduzet imunitet nakon ovakvih nastupa svuda u demokratskim zemljama. Kad neko obećava neke terorističke akte, to država mora da sankcioniše. Država mora da ima moć da sprovede zakone. Pozivam pravosudne organe da ovo sankcionišu. To je navodno demokratska opozicija. Zamislite demokratsku opoziciju koja zahteva da se neki mediji zabrane. Svaka petarda je na neki način eksplozivna naprava. Ko meni daje za pravo da nekažnjeno mašem suzavcem samo zato što sam poslanik? Napad na mene nije kvalifikovan kao napad na službeno lice, već drugačije. Svi napadači su oslobođeni, uz obrazloženje suda da sam ja menjao izjavu, a napadači na Borka Stefanovića su sankcionisani. Ja sam osuđen zbog jednog lažnog naloga na društvenim mrežama. Bojim se da će biti još nasilja. Ne znam gde je kraj - kaže Rističević.
Milan Petričković sa Fakulteta političkih nauka i novinar Drago Delić bili su gosti "Info jutra" Informer televizije. Tema na koju su govorili je bio upad Radomira Lazovića u kol-centar Srpske napredne stranke u Sportskom centru Banjica, ali i drugi incidenti u režiji opozicije koji su se desili ovog prepodneva.
Marina Raguš, potpredsednica Narodne skupštine i Žarko Rakić, novinar, bili su gosti "Info jutra" Informer TV. Govorili su na temu predstojećih izbora i famoznog "bojkota" istih od strane opozicije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Milenko Jovanov, narodni poslanik, bio je gost "Info jutra" Informer TV i tom prilikom govorio o rezultatima lokalnih izbora u Srbiji, ali i o reakciji opozicije na dotične.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Marko Parezanović, jedan od najuticajnijih načelnika u Bezbednosno-informativnoj agenciji (BIA), koji je obavljao poslove načelnika operative u agenciji, smenjen je sa te pozicije, a na njegovo mesto postavljen je Nikola Vasiljević, saznaje Republika.
Antisrpski mediji "N1" izveštava sa nepostojećeg skupa podrške predvodniku blokada Radivoju Jovoviću, inače članu Pokreta slobodnih građana (PSG) koji se nalazi u kućnom pritvoru nakon pokušaja da izvede nasilni poduhvat u Novom Sadu.
Povodom tekstova o vrhovnoj tužiteljki Zagorki Dolovac i njenom boravku u Hagu oglasio se kabinet Vrhovnoj javnog tužilaštva, čiji odgovor prenosimo u celosti.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Dvostruko ubistvo i samoubistvo u Čačku, koje je juče potreslo javnost, prema nezvaničnim informacijama dogodilo se pre nekoliko dana, ali još nema informacija o tačnom datumu!
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
Londonska policija jutros je na aerodromu Hitrou uhapsila muškarca osumnjičenog za napad, nakon što je biber sprejem prskao putnike, zbog čega je na aerodromu odmah proglašena uzbuna.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar