Od sutra, pa do 28. decembra doći če do izmene režima rada autobuske linije 67.
Tokom radova na tehničkom regulisanju u Bulevaru Mihajla Pupina doći će do zauzeća kolovoza krajnje leve saobraćajne trake i razdelnog ostrva u Bulevaru Mihajla Pupina - u smeru ka opštini Novi Beograd, na potezu od ulaza u Palatu Srbija do ulice Antifašističke borbe, pri čemu će biti onemogućeno skretanje ulevo iz Bulevara Mihajla Pupina u ulicu Antifašističke borbe, rekli su iz JKP Gradsko saobraćajno preduzeće "Beograd".
Vozila javnog gradskog prevoza koja saobraćaju na liniji 67, u smeru ka Novom Beogradu će se kretati Bulevarom Mihajla Pupina, Milentija Popovića, Bulevarom Zorana Đinđića, Antifašističke borbe i dalje redovno.
Tokom trajanja radova privremeno će biti ukinuta autobuska stajališta "Šest Kaplara", "Palata Srbija" i "Blok 26" u smeru ka periferiji za liniju 67.
Na izmenjenom delu trase vozila će koristiti postojeća stajališta javnog prevoza.
Ugovor za projektovanje i izgradnju saobraćajnog sistema za Liniju 1 fazu 1 beogradskog metroa, kao i Finansijski protokol između Vlade Srbije i Vlade Francuske o saradnji u oblasti finansiranja faze 1 projekta beogradskog metroa, potpisani su danas u Vladi Republike Srbije.
Od sutra, 15. jula, pa do 24. jula, doći će do promene u radu linija javnog gradskog prevoza na Voždovcu zbog izvođenja radova na rekonstrukciji vodovodne mreže u Husovoj ulici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ugovor za projektovanje i izgradnju saobraćajnog sistema za Liniju 1 fazu 1 beogradskog metroa, kao i Finansijski protokol između Vlade Srbije i Vlade Francuske o saradnji u oblasti finansiranja faze 1 projekta beogradskog metroa, potpisani su danas u Vladi Republike Srbije.
Tokom noći između 16. i 17. jula širom Krima prijavljeni su požari i napadi bespilotnim letelicama, dok su, prema navodima pojedinih kanala za praćenje situacije, u Crnom moru pogođeni i ruski tankeri iz takozvane "flote iz senke".
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić oglasila se na društvenoj mreži Iks nakon što je šef naše države Aleksandar Vučić ponovo pozvao političke protivnike na dijalog uoči predstojećih izbora.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević čestitao je danas predsedniku SPS Ivici Dačiću 36 godina od osnivanja Socijalističke partije Srbije (SPS).
Poslanik i član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Bakarec objavio je novu kolumnu s naslovom "Lažna agencija "Pulsr" i "Stenford" su samo "smokvin list" za lažno istraživanje CRTE".
Poznati korisnik Iksa Vukša Dragović, poznat po raskrinkavanju blokadera, nevladinog sektora i tokova novca u strukturama korišćenim za sprovođenje obojene revolucije u Srbiji prethodnih godinu i po dana, objavio je šokantne detalje o kvaziistraživanju javnog mnjenja u režiji opoziciono-blokaderske organizacije CRTA.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete gde je ovog puta "uhvaćen" blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu to mudruje blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, kako izgleda "težak" život samozvanog revolucionara Predraga Voštinića.
Maloletnik V. C. (16) povređen je sinoć nešto posle 21 sat kada su tri nepoznate osobe izašle iz automobila, ubacile ga u vozilo, a potom pretile da će da ga izbodu.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić poručio je, povodom dvogodišnjice tragične pogibije policajca Nikole Krsmanovića, da Srbija večno pamti svog heroja koji je položio život na oltar otadžbine.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pripadnici Uprave kriminalističke policije uhapsili su petočlanu kriminalnu grupu koja je u jednoj laboratoriji u Batajnici proizvodila opojnu drogu marihuana u veštačkim uslovima.
Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Zemun doneli su rešenje o zadržavanju G.Z.(41) zbog sumnje da je izvršila krivično delo nasilje u porodici.
Grčka se suočava sa pojačanim pritiscima partnera iz NATO-a i Evropske unije (EU) da Ukrajini isporuči rakete iz protivvazdušnih (PVO) sistema "patriot"
Jedanaest osoba, među kojima i deca, poginulo je u požaru u sirotištu u blizini glavnog grada Alžira, a uzrok požara bila je električna varnica iz klima-uređaja
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
U popularnoj srpskoj seriji "Selo gori, a baba se češlja", koja je osvojila srca gledalaca širom Balkana, mnogi nisu ni primetili da su originalne uloge bile napisane za potpuno drugačije glumce.
Kontroverzni američki pevač R. Keli formalno je zatražio od predsednika Donalda Trampa da preinači njegovu kaznu od 30 godina zatvora, pokazuju najnoviji sudski spisi koje je ove nedelje objavila Kancelarija advokata za pomilovanje.
Tiramisu sa kajsijama je apsolutni pobednik vrelih dana. On donosi savršen balans bogatog, kremastog italijanskog klasika i sočnog, kiselkasto-slatkog sezonskog voća u neverovatno laganoj varijanti.
Voditelj Milan Milošević u emisiji "Demanti" prisetio se anegdote kada je kao novinar u štampi pisao o intimnim odnosima poznatog pevača i jedne starlete.
Pevačica Anastasija Ražnatović tokom trudnoće imala je veliku podršku partnera Nemanje Gudelja, a ima i onih pevačica koji su se vrlo brzo razišli nakon prinove.
Pevačica Anastasija Ražnatović dobila je sina, a sada se putem Instagrama oglasila doktorka koja ju je porađala i zahvalila se na lepoj saradnji čitave porodice Gudelj.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.