Pevačica Marija Šerifović i njen kolega Relja Popović govorili su o predstojećem nastupu koji će zapaliti region.
Marija Šerifović i Relja Popović biće učesnici događaja u kojem će ukrstiti glasove. Naime, oboje će izvoditi pesme "protivnika" na svoj način, pa ćemo tako imati priliku da čujemo nesvakidašnje obrade pesama.
Marija je rekla da joj je jasno zašto su organizatori izabrali baš njih dvoje.
Foto: Informer
- Oboje se bavimo muzikom, a razlike su u žanru. Meni je jasno zašto su nas spojili, meni bi bilo dosadno da gledam nešto što je žanrovski isto. Sigurna sam da će ovo biti dobro i da će to biti zanimljiva noć - rekla je ona.
Relja je otkrio da je već radi na obradi Marijinih numera.
- Počele su pripreme naravno, događaj je za mesec dana. Napravio sam baš ludilo od jedne pesme.
Šerifovićeva je prokomentarisala to što su organizatori spojili nespojivo, odnosno pevački zahtevne pesme i rep pesme.
Foto: E-stock
- Nema veze ko bolje peva, ne možemo da poredimo naša dva žanra. Čak me ne bi čulo da se on bolje snađe u mojim pesmama nego ja u njegovim.Deluje mi da neće biti neki preveliki zadatak, zato što Reljina muzika nije suvi rep. Videću, možda ću zapevati i neku pesmu sa njegovog novog albuma.
Relja je rekao da nema omiljenu pesmu, koji god da je umetnik u pitanju:
Foto: E-stock
- Nemam ni svoju omiljenu pesmu, a kamoli njenu - kazao je on, a Marija se nadovezala:
- Mislim da su nam omiljene upravo te pesme koje ćemo izvoditi, ali ne možemo da kažemo koje su to pesme, jer ćete onda znati šta pevamo. Moguć je i neki duet u budućnosti, što da ne. Dokle god postoji dobra energija i dobra pesma.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio kompaniju sportske opreme "Sportex" u Arilju, gde je obišao pogone i razgovarao sa zaposlenima i vlasnikom firme Draganom Simovićem.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je da je jedini princip koji dosledno primenjuje crnogorski premijer Milojko Spajić - princip slepe poslušnosti.
Direktor kancelarije za Kosovo i Metohiju (KiM) Petar Petković hitno se oglasio povodom brutalnog prebijanja Srbina Nenada Raškovića iz sela Dren u Zubinom Potoku.
Ministar unutrašnjih poslova u Vladi Republike Srbije i lider SPS-a Ivica Dačić podelio je na društvenim mrežama fotografiju i poruku koje su izazvale salve reakcija.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije najavio je da će u toku večeri i noći u većem delu zemlje biti pretežno vedro, a samo na severu Vojvodine, uz lokalni razvoj oblačnosti, moguća je retka pojava kratkotrajne kiše ili pljuska.
Sutra, 12. avgusta, na nebu iznad Srbije dolazi do šok prizora koji se neće ponoviti decenijama, jer će doći do delimično pomračenja Sunca koje će biti vidljivo golim okom uz pravu zaštitu.
U ovom trenutku se preko Panonske nizije premešta oslabljeni hladni front, koji će u narednim danima doneti pad temperature, dok će padavine biti lokalnog karaktera.
Porodična kuća mladića koji se nalazi na izdržavanju zatvorske kazne, u jednom selu kod Obrenovca, našla se na meti nepoznatih napadača koji su oko 2 sata iza ponoći na objekat bacili topovski udar.
Likvidacije izvršene snajperskim naoružanjem u Srbiji i regionu predstavljaju potpis profesionalaca i najčešće su povezane sa obračunima visokopozicioniranih članova organizovanih kriminalnih klanova.
Uprava policije, u saradnji sa Državnim tužilaštvom, proverava više od 50 stranih državljana, među kojima su dominantno državljani Ukrajine, kao i Moldavije i Slovačke, a koji su juče zatečeni u jednoj većoj kući u podgoričkom naselju Mareza, gde je pronađena i veća količina sofisticirane digitalne opreme, uređaja i novca.
Perete kosu uveče i budite se sa spljoštenom, naelektrisanom frizurom koja se već do podneva masti? Možda problem nije u šamponu ni u tvrdoj vodi, već u tome kada perete kosu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.