Maja Nikolić je uvek bila u dugim vezama, ali svaka se završila iz istog razloga.
Pevačica Maja Nikolić danas je došla na otvaranje jednog salona nameštaja u srpskoj prestonici, a kao i uvek, bila je više nego raspoložena za razgovor o bilo kojoj temi, pa i o privatnom životu.
Maja nam je na samom početku otkrila tajnu svoje linije na kojoj bi joj pozavidele mnoge devojke.
Foto: A.S.
- Meni je doručak od 7-11 na Adi, vozim rolere po 30-40 kilometara i zbog toga imam 44 kilograma, kao devojčica na početku karijere - rekla je ona, a na pitanje da li ima utisak da su 33 godine njene profesionalne pevačke karijere brzo proletele odgovorila je:
- Ne razmišljam o tome, to je bilo davno, festivali već odavno nisu aktuelni, to predivno vreme koje ja najviše volim nije aktuelno... Ja bih volela da se vrati to vreme sa pet pevača u bivšoj Jugoslaviji. Nekako osećam da će se do kraja sledeće godine kvalitet vratiti na velika vrata, jer mislim da je svima muka od hiperprodukcije, kiča, neukusa, šunda i raznih pevača koji su najmanje pevači.
Foto: A.S.
Nikolićeva je otkrila da kada je u pitanju domaća scena sluša stariju muziku, ali da uglavnom voli strane pesme i strane izvođače.
- I dan-danas slušam Tošeta Proeskog, Maju Odžaklijevsku, Vlada Georgijeva, ali uglavnom slušam stranu muziku. Završila sam džez akademiju, tako da su mi u srcu džez, bluz, evergrin... Od pevačica Ejmi Vajnhaus, Adel... Ne znam koga bih izdvojila da mi se ne sviđa, jer čim mi se ne dopada pesma, ja zaboravim ime izvođača i to ne pratim.
Pevačica je govorila o spotu za pesmu "Štikle na sto" koji je bio cenzurisan na popularnoj platformi Jutjub.
Foto: A.S.
- Cenzurisali su mi spot, jer je maneken u spotu imao kožnu jaknu, bio je nag ispod i imao je tetovažu sokola na grudima. Jutjub je na 15-20 mesta napisao "censored" (cenzurisano). Falilo mi je dakle pola spota, a konačno sam napravila megahit. Zbog "Štikli na sto" sam svuda po gradu, na svim mestima u Srbiji, ne postoj nijedno kulturno mesto gde nisam ja. Ali Zašto? Zbog Stoje. Ona mi je sestra po duši, godinama se družimo, ja se uvek savetujem sa njom i sve moje tužne stvari i nedoumice sa njom rešavam. Pričamo o svemu. I najtežim periodima je bila uz mene - rekla je ona i otkrila sa posebnu zahvalnost duguje modnom fotografu i reditelju Dejanu Milićeviću:
- Čast mi je da imam prijatelja kao što je Dejan, jer da nije njega, ta pesma bi ostala bez spota.
Foto: A.S.
Maja je na pitanje koje se tiče njenog emotivnog partnera ostala tajanstvena, ali i nagovestila sa nikada nije "singl".
- To je klizavo pitanje, a ja sam inače žena koja nikada nije bila sama, volim duge veze. Sve veze su mi bile duge. Nikada se nisam udavala da bih se razvela, ali ako dođe do razlike u karakterima, onda moraš da se razvedeš - rekla je ona i dodala da ne misli sa je teško danas održati vezu:
Foto: A.S.
- Nije danas teško održati vezu, ako samo ako umeš da opraštaš i ako se pravi kompromis. I ako partner nije ljubomoran i obratno - kada žene nisu ljubomorne. To je stvar samopouzdanja. Suština braka je da voliš nečije mane.
Nikolićeva je rekla sa je upravo ljubomora bila problem sa kojim se celog života borila i zbog koje se razvela.
- Oba puta sam se razvela i rastavila od svih muškaraca zbog ljubomore koja prelazi u bolest. Nikada nisam uspela da nađem nekog ko nije ljubomoran, koliko god da je bio uspešan. Lepe žene nemaju mnogo sreće u ljubavi, jer muškarci žele od pevačice da naprave domaćicu, nažalost. Oni pravi muškarci, sa pravim manirima, koji su sigurni u sebe, takvi su u braku, a mene oženjeni muškarci ne zanimaju - rekla je ona, a na pitanje da li je i sama ljubomorna odgovorila je:
- Nisam ljubomorna. Nemam tu karakternu crtu, apsolutno. Ja sam toliko sigurna u sebe, znam da svaki moj muškarac blista uz mene. I da je prazadovoljan. Poslednji put mi je partner rekao: "Ti nekoga možeš da ubiješ samo od previše ljubavi i previše davanja".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je javnosti najnoviji, sveobuhvatni paket državnih mera koje su direktno usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje svih građana naše zemlje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je odgovorio na pitanje tajkunske novinarke Žane Bulajić sa N1, tokom obraćanja javnosti, na kojem je predstavio nove pakete državnih mera usmerenih na unapređenje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje građana Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanje novinarke Žane Bulajić sa tajkunske N1, o tome odakle će biti obezbeđena sredstva za najavljene mere i da li će novac biti izdvojen iz budžetske rezerve.
Skupina koja sebe naziva studentima u blokadi je još jednom pokazala da kada ne maltretiraju i ne napadaju građane Srbije kojima ne daju da mirno žive, onda napadaju i maltretiraju jedni druge.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da studentska lista prvo treba da izađe zvanično sa imenima ljudi koji ih predstavljaju i dodao da će građani na izborima odlučiti o budućnosti Srbije.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.
Republika Srbija je 2012. godine prvi put izdvojila sredstva iz budžeta za lečenje retkih bolesti, u iznosu od 130 miliona dinara. Pre te godine nije postojalo budžetsko finansiranje za ovu namenu.
Republički hidrometeorološki zavod izdao je hitno upozorenje na ekstremno visoke temperature koje će nas pratiti i sutra, kada nas očekuju temperature i do 40 stepeni!
Ministarstvo odbrane saopštilo je danas da je u centrima za obuku Vojske Srbije u Somboru, Valjevu i Leskovcu u toku period intenzivnog osposobljavanja vojnika koji su služenje vojnog roka započeli početkom ovog meseca.
U istoriji pravosuđa postoje trenuci kada svedoci, teorije i spekulacije padaju u vodu pred jednim jedinim, neoborivim materijalnim dokazom. Tehnologija, forenzika i digitalni tragovi danas kroje sudbinu optuženih, a neki od najpoznatijih procesa u Srbiji i svetu prelomljeni su upravo u sekundi kada je na sto iznet dokaz koji je promenio sve.
Putevi opojnih droga se ukrštaju u Srbiji jer se nalazi na geografskoj sponi Evrope u Azije, kaže za Informer Marko Nicović, advokat i član svetske Asocijacije šefova policija.
Prava drama odigrala se večeras u samom centru Novog Sada, kada je izbio požar u Kosovskoj ulici. Prema prvim informacijama, vatrena stihija je zahvatila jedan napušteni objekat, a gust dim je brzo počeo da se širi okolnim ulicama.
Sve je izvesnije da se situacija oko Ukrajine dramatično usijava, a kijevski mediji otvoreno upozoravaju da Belorusija i Rusija možda planiraju "nešto užasno" uz pomoć Kine.
Predsednik Francuske Emanuel Makron danas se ponovo pojavio noseći naočare za sunce dok je čekao na stepenicama Jelisejske palate omanskog sultana Hajtama bin Tarika.
Zemlje kolektivnog Zapada, kršeći Povelju Ujedinjenih nacija, koriste metode ucena i pritisaka, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Plaža Glifoneri, koja se nalazi oko 7 kilometara od Limenasa na ostrvu Tasos, predstavlja odličan izbor za sve koji žele da uživaju u mirnom ambijentu i prirodnoj hladovini.
Ako zadobijete opekotine od sunca, važno je da što pre pružite koži odgovarajuću negu. Osim što treba da rashladite kožu i unosite dovoljno tečnosti, oporavak mogu da olakšaju i pojedini prirodni sastojci.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.