• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
A. Stošić

Novinar

17.09.2025

11:51

Navalio k'o da žensko nije video - Rus smuvao Srpkinju, oni su prvi ljubavni par u Eliti

Nora Šabanović

Rijaliti

Navalio k'o da žensko nije video - Rus smuvao Srpkinju, oni su prvi ljubavni par u Eliti

Takmičari "Elite 9" Murat Asylguzhin i Sunčica Bajić smuvali su se nakon sinoćne žurke, a bogati Rus nije mogao da obuzda strasti.

Deveta sezona "Elite" počela je pre četiri dana, a atmosfera postaje sve uzbudljivija. Pored brojnih poznatih lica, gledaoci će ove sezone imati priliku da upoznaju i nove učesnike koji se prvi put susreću sa ovakvim formatom rijalitija.

Sinoć je u "Eliti 9" održana prva žurka ove sezone, a Murat Asylguzhin i Sunčica Bajić su se smuvali i zvanično postali prvi ljubavni par u ovoj sezoni.

Oni su se izdvojili od ostalih učesnika i seli ispred apartmana, gde su započeli nežne dodire, a zatim se i poljubili.

Pre ulaska u rijaliti Murat je otkrio da mu je cilj da pronađe životnu saputnicu.

 

 

- Imam 25 godina. Rođen sam u Rusiji, ali živim u Madridu. Imam mnogo prijatelja u Srbiji, jer učim srpski jezik. Slobodan sam i ovde tražim suprugu. Videćemo... Imam brdo para, znam da vole novac. Drugi put sam u Srbiji, mnogo mi se sviđa Beograd - rekao je Murat za domaće medije.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje
Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje

Od stravičnog dvostrukog ubistva i samoubistva u Čačku prošlo je osam meseci, a ovaj slučaj i dalje budi jezu i otvara pitanje misterije kuće u kojoj se sve dogodilo. Tog 6. decembra 2025. godine pronađena su tri tela, a ubrzo se ispostavilo da je sin ubio oca i majku tako što im je prerezao vrat nožem, a potom sebe ubo u grudi i isekao vene, što je dovelo do toga da iskrvari nasmrt.

15.08.2026

23:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin