Rijaliti učesnica Jelena Marinković otkrila je detalje svog stanja nakon što je Žana Omnia Đorđević nasrnula na nju na žurki u Šimanovcima.
Rijaliti program "Elita 7" završen je 13. jula, a sinoć, 15. jula, tim povodom se održala žurka u Šimanovcima.
Tom prilikom, dok je Jelena Marinković razgovarala sa voditeljkom Ivanom Šopić, kako bi sumirala utiske svog učešća, Žana Omnia Đorđević je nasrnula na nju. Marinkovićeva je, kada se smirila, otišla u Urgentni centar, a sada je podelila detalje svog stanja.
- Evo me u krevetu, nisam baš okej, malo sam ugruvana - rekla je na samom početku, a onda je otkrila i detalje iz Urgentnog centra:
- Bila sam u Ugrentnom jutros do šest, zato što sam snimala sve i glavu i grudni koš, jer sam baš udarena. Malo sam ugruvana, stavili su mi kragnu sinoć, ali sam skinula, vrat me je najviše boleo jer me je vukla za kosu. Ne osećam se baš najbolje, odložila sam gostovanje, nisam u stanju - rekla je ona.
Jelena je otkrila i da će tužiti Žanu.
Foto: ATAIMAGES
- Ništa, ja sam uzela te povredne liste, danas bi trebalo da se čujem sa advokatom, tužiću je odmah bez obzira da li su teže ili lakše telesne povrede. Rečeno je da je ona meni vratila, ja kada sam je gurnula, imala je jednu ogrebotinu tako da to ne može da se poredi. Nju samo čekam, samo sam je čekala. Pitaju me što se nisam branila?! Ne pada mi na pamet, nisam očekivala budalu da će to da uradi, nisam se branila jer sam se bojala - rekla je Jelena, a onda se osvrnula i na Ivanove provokacije nakon incidenta:
Foto: Tanja Andric
- Nisam se ja ni svađala sa njim jer sam videla da je popio i znam zašto je prišao, kao brine, a došao je da me provocira. Znam šta mogu da očekujem. Pitao me je gde je dečko? Ja nemam dečka, Uroš je otišao sa žurke, želeo je samo da ispoštuje ono što je njegova obaveza, a za Ivana je sve očekivano - zaključila je Jelena za Pink.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Razlog zašto su blokaderi napravili brutalnu čistku na svojoj izbornoj listi i vetirali blokaderskog glumca Dragana Gagija Jovanovića konačno je izašao na videlo. Redakcija Informera došla je do ekskluzivnih fotografija koje razotkrivaju sve licemerje i dvojne aršine ove opozicione grupe.
Dežurni opozicioni analitičar i lažni istraživač javnog mnjenja Đorđe Vukadinović zakukao je na tajkunskoj televiziji Nova S, pa čak izgovorio i "neka nam je Bog u pomoći" u trenutku dok je govorio o snazi, odnosno kompaktnosti aktuelne vlasti, s jedne strane, i o potpunom rasulu u redovima blokadera, s druge.
U svojoj sramnoj kolumni na tajkunsom portalu "Danas", Marko Vidojković je Republiku Srpsku Krajinu skandalozno nazvao "proto-ćacilendom", svesno udarajući na mučenički narod!
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obići će sutra radove na rekonstrukciji i prenameni „Starog železničkog mosta“ u pešački most, u okviru projekta "Beograd na vodi".
Nakon obavljenog uviđaja u porodičnoj kući ubijenog penzionera (71) u naselju Jelas u Slavonskom Brodu, pripadnici policije podneli su krivičnu prijavu za teško ubistvo protiv njegove partnerke (36).
Pripadnici granične policije presekli su lanac krijumčarenja droge na graničnom prelazu Šćepan Polje, gde su zaplenili oko 20 kilograma marihuane i stavili lisice na ruke M. S. (27) iz Zete.
Pentagon traži od američke odbrambene industrije da brzo poveća proizvodnju i isporuku oružja, a posebno municije koja je u velikoj meri istrošena zbog rata sa Iranom.
Ruske trupe su tokom protekle noći napale Odesu balističkim raketama i dronovima a u napadu je povređeno šest osoba, izjavio je danas šef Gradske vojne uprave u Odesi Sergij Lisak.
Arktik postaje jedno od najvažnijih strateških područja savremenog vojnog nadmetanja, a Sjedinjene Države ubrzano razvijaju sposobnosti za kontrolu severnog prilaza sopstvenoj teritoriji.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Šta zapravo muškarci najviše cene kod žene tokom intimnih odnosa? Devet muškaraca je za magazin Cosmopolitan otkrilo šta za njih znači kada kažu da je žena dobra u krevetu, a neki odgovori mogli bi da iznenade.
U svetu ljubavi dela često govore više od reči. Ta tvrdnja važi i za poljupce - različite vrste poljubaca imaju mala skrivena značenja, koja vam mogu mnogo toga reći.
Ovaj čudesni starinski namaz od pečenih paprika, sira i penušavog maslaca pravi je pogodak. Spoj mirisa dimljene paprike, kremastog maslaca i sira daje savršen domaći delikates koji se topi na svežem hlebu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.