"Gori" skupština: Milenko ponovo "ne vadi" - Marinika u čudu, ne zna šta ju je snašlo (VIDEO)
Narodni poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov danas je u Skupštini Republike Srbije bukvalno potopio Mariniku Tepić i njenog gazdu, tajkuna Dragana Đilasa, izazvavšvi salve smeha i reakcija ostalih poslanika.
17.06.2026
18:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mila
pre 7 godina
Ovo je još jedan pokazatelj dobre politike Aleksandra Vučića
bojan
pre 7 godina
Srbija je na putu uspeha.I non stop izlaze rezultati toga puta. Ovi opozicionari to nemogu da prevare.
Sara
pre 7 godina
Srbija ce ovim imati lepu buducnost.
gana
pre 7 godina
Ovo je Srbija koju ocekuje lepa buducnost.
Neca
pre 7 godina
Srbija je zemlja slobode i buducnosti.
Goca
pre 7 godina
Srbija jaca ekonomski vise nego ikad.
drjakovljevic
pre 7 godina
Činjenice niko ne može da porekne ili opovrgne, fabrike se otvaraju, ljudi se zapošljavaju, samo su jedne od mnogih pozitivnih stvari koje nam donose investitori iz Evrope, a ni iz Azije nam ne manjka investicija.
Anna
pre 7 godina
Nikako da shavte da jedino za sta se zalaze Srbija je mir.
Anna
pre 7 godina
Tako je, otvarajte nove fabrike i zadrzite srbe u Srbiji jer tu im je mesto.
Anna
pre 7 godina
To je gigant, 5000 hiljada radnika zaposliti je velika stvar.
roki
pre 7 godina
Opozicija je zavrsila svoju politicku predstavu za sva vremena,tako da ne moraju vise nicemu da se nadaju.
Darko Jesic
pre 7 godina
Opozicija se ni do 2044. godine neće približiti vlasti.
SANJA
pre 7 godina
Opozicija vise ne zna kud udara i to je zaista ponekad i smesno,a smesno je to sto misle da je ovaj jadan narod lud pa da ce opet glasati za njih.
laki
pre 7 godina
Neka ih nek se nadaju to im je jos samo i ostalo od politickog zivota....
Mala
pre 7 godina
Ne plasimo se ni opozicije ,ni nikog zato sto posteno radimo svoj posao.
Darko Jesic
pre 7 godina
Ova i ovakva opozicija nikad neće dobiti izbore.
Ana
pre 7 godina
Opozicija je daloko od vlasti 100 svetlosnih godina.
Luka
pre 7 godina
Поред оволиког раста инвестиција ,смањеног Јавног дуга и раста БДП тешко је поверовати у битније промене на политичкој сцени.
Darko
pre 7 godina
Opozicija je samu sebe otpisala za sva vremena!
Vasa
pre 7 godina
Sa svojim sramnim postupcima opozicija nema šta da traži na političkoj sceni Srbije.
ČITATELJKA
pre 7 godina
Ne može da predvidi ko će pobediti 2028.? Ali, ja mogu - pobediće Vučić! Iskreno se nadam da će pobediti!
ČITATELJKA
pre 7 godina
Ne može da predvidi ko će pobediti 2028.? Ali, ja mogu - pobediće Vučić! Iskreno se nadam da će pobediti!
miki
pre 7 godina
Tako je predsedniče!
sasa
pre 7 godina
A ni 2028.
miki
pre 7 godina
Tako je predsedniče!
Aki
pre 7 godina
Odavno je opozicija otisla u politicku proslost zbog svoje neodgovorne politike I nema im povratka vise nikada.
Milica Milicic
pre 7 godina
Uskoro jos fabrika u Srbiji, sto znaci jos radnih mesta.
gane
pre 7 godina
Opozicija je svojim ponasanjem pokazala kakvi su. Ko moze da glasa za nasilnike i lopove?
Milica Milicic
pre 7 godina
Opozicija nema sanse na izborima, a to je posledica loseg rada.
Srki 1990
pre 7 godina
Dr Vlada Marinković bi trebao da preuzme mesto predsednika SDP Srbije. Vreme je da umesto Ljajića dođu mlađi i energičniji ljudi.
Zoki
pre 7 godina
Jadan on a jadni i mi.
Gagi
pre 7 godina
Očigledno je da Predsednik Vučić vidi buduće događaje kada kaže, citiram; »Opozicija neće dobiti izbore ni 2020. ni 2024.«. A pošto Predsednik vidi buduće događaje, bilo bi dobro da nam kaže, da li i koliko poglavlja u pregovorima sa EU će Srbija otvoriti u decembru ove, 2018. godine, kao i kada bi Srbija mogla da postane članica EU. Pri tome Predsedniku mogu da pomognu i sledeće činjenice i to, da Crna Gora 10.12.2018. otvara zadnja dva poglavlja u pregovorima sa EU, kao i da je Srbija do sada od 35 poglavlja otvorila samo njih 14.
dragana
pre 7 godina
Opozicija je svoje pokazala i hvala Bogu pa nemaju vise nikakve sanse na srpskoj politickoj sceni.
jana
pre 7 godina
Pripadnici opozicije su otpisani zauvek i nema im povratka.
Vlans
pre 7 godina
Opet se svadja sam sa sobom.
Dejan
pre 7 godina
Jednoumlje nam ne treba Veliki pozdrav
Obi Van Kenobi
pre 7 godina
A gorivo svaki dan poskupljuje!!!
Natasa
pre 7 godina
Samo ostvareni rezultati su merilo uspesne politike.