Antisrpski mediji podgrevaju sukobe - treći svetski rat počeće u Srbiji i Republici Srpskoj, izazvaće ga Putin i Srbi?!? Prljava operacija britanskog Njuzvika i Šolakovog glasila!
Dok opozicija pali Srbiju organizujući proteste i blokade, u toku je Zajednička prljava operacija britanskog Njuzvika i Šolakovih antisrpskih medija.
U jeku političkih protesta širom Srbije od strane antirspke opozicije u našoj zemlji, dolazi do orkestriranih pokušaja diskreditacije države i njenog naroda kroz zajedničku operaciju stranih i domaćih medijskih centara. Britanski magazin Njuzvik i portal Nova pod kontrolom Dragana Šolaka plasiraju opasne laži koji Srbe i Rusiju prikazuju kao glavne aktere potencijalnog trećeg svetskog rata?!
U vesti Njuzvika, a koju je brže-bolje preneo Šolakov portal, iznose se sulude tvrdnje da bi upravo Srbija i Republika Srpska mogle postati epicentar svetskog sukoba, koji bi navodno inicirali ruski predsednik Vladimir Putin i Srbi.
Sramno je da se ovakve vesti plasiraju u trenutku kada opozicija organizuje proteste i blokade širom zemlje. Dok vlast poziva na očuvanje stabilnosti i jedinstva, glasila Dragana Šolaka i srpske opozicije dolivaju ulje na vatru.
Beskorisni antiruski narativi zapadnih elita o navodnoj eskalaciji Rusije u ukrajinskom sukobu mogu dovesti svet do nuklearnog rata, izjavio je profesor Univerziteta jugoistočne Norveške Glen Dizn na društvenoj mreži Iks.
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp izgleda ne haje mnogo za to što aktuelni šef Bele kuće Džo Bajden želi da izazove treći svetski rat pre nego što ode sa funkcije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je sinoć u Mrkonjić Gradu istorijski govor, poslednji sa funkcije šefa naše države, poslavši niz moćnih poruka Srbima, ali i čitavom svetu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predstavnici Srpske liste obraćaju se danas medijima nakon zverskog prebijanja Nenad Rašković iz sela Dren od strane Kurtijevih krvožednika gde su pozvali EULEKS i KFOR da hitno reaguju!
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je u prvom Kolegijumu da blokaderi nastavljaju sa vetiranjem - izbacujući sa blokaderske liste kandidate koje su sami predložili.
Pripadnici Sektora za vanredne situacije štite naselja i kuće u okolini Bujanovca i za sada nema opasnosti, rekao je načelnik Sektora za vanredne situacije Luka Čaušić.
Kada se dnevna vreva na Zlatiboru stiša, a poslednji zraci sunca polako nestanu iza planinskih vrhova, pogled se sa Tornika seli - pravo u nebo. Evo o čemu je reč.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da se nastavlja borba sa gašenjem požara u Srbiji, pre svega u Deliblatskoj peščari i na Stolovima kod Kraljeva, i istakao da za sada nisu ugroženi ljudski životi i naselja.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Živorada Č. (35) zbog sumnje da je sa Vorihom I. (31) vrbovao maloletnicu i primoravao je na prostituciju.
U čačanskom naselju Ljubić danas je uhapšen vozač automobila marke "bmw x5", nakon što je, prema prvim informacijama sa terena, pokušao da pobegne policiji.
Policija u Kruševcu, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlila je razbojništvo i uhapsila M. M. (23), M. O. (18) i A. K. (24) iz Crne Gore, zbog sumnje da su izvršili ovo krivično delo u saizvršilaštvu.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije - Službe za suzbijanje kriminala, Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala i policijski službenici Policijske uprave Požarevac, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, uhapsili su M. Đ. (27) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo prevara.
U velikoj i koordinisanoj akciji traganja i spasavanja u Velebitskom kanalu kod Senja došlo je do velikog obrta - jedna od četvoro nestalih mladih osoba, državljanka Portugalije, pronađena je živa i u dobrom stanju.
Japanska premijerka Sanae Takaiči zatražila je danas od Irana da se prolaz kroz Ormuski moreuz odvija bez dodatnih naknada, jer je on ključan za međunarodnu trgovinu i transport energenata.
Španske vlasti upozorile su danas na povećan rizik od izbijanja požara večeras, kada se očekuje da će stotine hiljada ljudi krenuti ka brdima i plažama kako bi posmatrali potpuno pomračenje Sunca, dok su zbog izuzetno suve vegetacije uvedene dodatne mere opreza.
Turski borbeni avion F-16 srušio se u Jalovi tokom trenažnog leta, a pilot je preživeo nakon što se katapultirao iz letelice, saopštilo je danas tursko ministarstvo odbrane.
Vlasnica je snimila trenutak kada pas Blekvi budi gluvu Mejsi i vodi je do kuhinje čim shvati da je vreme za obrok. Ovaj snimak je raznežio milione ljudi.
Vlasnici nekada najpopularnije društvene mreže na svetu Majspejs najavili su da bi ova platforma mogla da se vrati u život, na talasu nostalgije i zamora od algoritama, ali analitičari upozoravaju da šanse za uspeh na tržištu nisu velike.
Izbor između drvene i plastične daske za sečenje česta je dilema u gotovo svakoj kuhinji. Iako se plastične daske često koriste u profesionalnim kuhinjama, kuvar poznat kao šef Džoši smatra da je za svakodnevnu upotrebu kod kuće ipak bolja drvena daska.
Lula Bregović, ćerka muzičara Gorana Bregovića, zarađuje 20 evra radeći manikir u svom domu u Parizu, dok njen otac ne zna šta će sa bogatstvom koje je stekao tokom karijere.
Pevač Darko Lazić iskoristio je slobodno vreme da sa kolegom i prijateljem Sašom Kaporom ode na pecanje, gde je pokazao svoje umeće ulovivši veliku ribu.
Pevač Mile Kitić nedavno je otvoreno progovorio o navodnoj aferi sa majkom Mace Diskrecije, kao i o višegodišnjim spekulacijama da je upravo on biološki otac starlete. S druge strane, starleta zahteva DNK test.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.