Fudbaleri Partizana večeras od 20.15 na praznom stadionu dočekuju Gent u prvom susretu dvomeča plej-ofa za Ligu konferencija, koji je od velike važnosti za klub iz Humske.
Ostajanje bez nove grupne faze nekog evropskog takmičenja, makar i u Ligi konferencija, bilo ravno katastrofi.
Ruku na srce, neki u Partizanu ne bi to tako shvatili, niti predstavili, ali oni čijim venama teče "crno-bela krv" bez sumnje bi teško podneli još jedno veliko razočarenje.
Foto: Starsportphoto
Treća šansa, a hoće li biti i treća sreća, moraćemo da sačekamo na odgovor nedelju dana i da se nadamo da će se desiti neko čudo, pa da ćemo videti izabranike Aleksandra Stanojevića neuporedivo bolje nego protiv Dinama iz Kijeva i Lugana.
Na sve to, utakmica će zbog kazne koju je UEFA izrekla srpskom viceprvaku ponovo biti odigrana bez prisustva navijača. Sama činjenica da jedan od dva najbolja kluba u Srbiji nikada nije slavio protiv nekog tima iz Belgije, govori o težini posla koja ga sada čeka.
Fudbaler Genta i nekadašnji reprezentativac Srbije Stefan Mitrović pred meč s Partizanom u kvalifikacijama za Ligu konferencija je rekao da mu neće biti dodantna motivacija to što je navijač Crvene zvezde.
Šef stručnog štaba Genta, Vouter Vranken (45), izjavio je pred dvomeč protiv Partizana u plej-of rundi za Ligu konferencija, da će njegova ekipa igrati protiv izuzetno dobrog tima koji se odlično brani i poseduje veoma kvalitetne pojedince.
Dojučerašnji fudbaler Milana, Pjer Kalulu (24), uživa u Seriji A dok njegov stariji brat Aldo u Partizanu ne pruža ni približno dobre partije, a na sve to je i sankcionisan zbog nedoličnog ponašanja.
Fudbaleri Partizana sutra uveče u plej-ofu za Ligu konferencija dočekuju Belgijance pred praznim tribinama (20.15, Arena premijum 1), a stub odbrane Genta biće Stefan Mitrović, nekadašnji reprezentativac Srbije i nesuđeno pojačanje kluba iz Humske.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaler Genta i nekadašnji reprezentativac Srbije Stefan Mitrović pred meč s Partizanom u kvalifikacijama za Ligu konferencija je rekao da mu neće biti dodantna motivacija to što je navijač Crvene zvezde.
Direktor američke Centralne obaveštajne agencije Džon Retklif tokom tajne posete Moskvi predložio je održavanje trojnog sastanka predsednika SAD Donalda Trampa, ruskog predsednika Vladimira Putina i Volodimira Zelenskog, objavio je Aksios pozivajući se na dva izvora upoznata sa razgovorima.
Isplivali su neoborivi dokazi koji u potpunosti razotkrivaju sramne dvostruke aršine, licemerje i političku podvalu sarajevskih krugova, rukovodstva SDP-a i dežurnih lažnih dušebrižnika iz takozvanog NVO sektora.
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI), čiji su predstavnici infiltrirani u blokaderske čet naloge i društvene mreže, došla je do šokantnog saznanja o pravom stanju stvari u blokaderskom pokretu.
Vukašin Lalović, jedan od sada već bivših vođa vrhovnog blokaderskog plenuma, stalni gost blokaderskih medijskih trovačnica, optužio je nove "lidere" blokadera da ništa nisu naučili iz poraza na lokalnim izborima kao i da neracionalno troše pare koji im doturaju strani donatori.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić žestoko je odgovorila izvestiocu Evropskog parlamenta Toninu Piculi, ogolivši kompletno licemerje zvaničnog Zagreba i zapadnih centara moći povodom jezivih izliva mržnje i ustaškog divljanja u Vukovaru.
Reper Gazda Paja pokazaće svoje veštine u najvećem sportskom rijalitiju Exatlonu, a njegova žena Vesna je takođe u sjajnoj formi, pa je suprugu komotno mogla da se pridruži u takmičenju.
Lanu Stanišić, Nemanju Radovanovića i Jovana Ikića veoma je iznenadila informacija da će Exatlon 2 trajati tri meseca, a njihova reakcija će se prepričavati.
Manastir Kalenić na obroncima Gledićkih planina jedan je od najraskošnijih srpskih manastira, a hiljade vernika svake godine odlaze u ovu svetinju po lekovitu vodu i mir.
Požar koji je zahvatio deo opštine Lebane je ugašen, požari na Stolovima i kod Lukova kod Vranja i dalje nisu lokalizovani, ali je situacija bolja nego prethodnih dana, dok je u Deliblatskoj peščari mirno.
U efikasnoj akciji koja je juče realizovana na teritorji prestonice, policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapsila otmičare tri turska državljanina i dva državljanina Avganistana. Tim povodom oglasio se i MUP.
Na području Gračaca, u lovu koji se odvijao u noi između petka i subote, teško je povređen 57-godišnji muškarac. Policija je dojavu o ranjavanju u blizini mesta Begluci primila oko 1 sat ujutru, a povređeni je hitno prevezen u bolnicu, saopštila je zadarska policija.
Šestogodišnje dete povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila u Beogradu, a prema navodima lekara Hitne pomoći, u pitanju su lakše povrede.
Danima pred stravičan zločin u Velikom Gradištu, B. K. je na društvenim mrežama objavljivao bizarne citate, a njegova poslednja objava neposredno pre krvavog pira juče ledi krv u žilama.
Iza funkcionisanja južnog koridora za tankere kod Omana stoji mogući tajni dogovor predsednika SAD Donalda Trampa i iranskog Korpusa garde islamske revolucije, tvrdi ruski ekonomista Mihail Hazin.
Ukrajina je zvanično zatražila međunarodnu blokadu ruskog satelitskog sistema "Rasvet", koji Moskva razvija kao odgovor na Starlink, strahujući da bi njegova puna upotreba mogla ruskoj vojsci da obezbedi znatno bolju vezu i mogućnost upravljanja dronovima duboko iznad ukrajinske teritorije.
Predsednik Finske Aleksander Stub odbacio je upozorenja iz Nemačke da bi Rusija mogla da napadne NATO do 2029. godine, poručivši da za takav scenario ne vidi ni dokaze ni činjenice i da Moskva nema razloga da krene na najmoćniji vojni savez na svetu.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
U studiji sprovedenoj na jednom paru istraživači su došli do zaključka da misionarska poza sa jastukom ispod karlice dovodi do najvećeg protoka krvi ka klitorisu.
Iako se često smatra da je osam sati sna idealno za svakoga, stvarna potreba za odmorom varira od osobe do osobe. Dok nekima ista količina sna nije neophodna da bi normalno funkcionisali, drugima je potrebno znatno više vremena u krevetu da bi se osećali odmorno i produktivno.
Pevačica Jovana Nikolić Mišković prisetila se davnog susreta sa slavnim holivudskim glumcem Bred Pitom, koji je igrao u filmu njenog oca reditelja Božidara Nikolića.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.