• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

25.08.2023

15:23

Novak ili Nadal? Badosi će zabraniti da se vrati u Španiju!

Instagram

Tenis

Novak ili Nadal? Badosi će zabraniti da se vrati u Španiju!

Španska teniserka Paula Badosa, devojka Stefanosa Cicipasa, izabrala je Novaka Đokovića pre Rafaela Nadala, pa nema sumnje da će se naći na udaru zemljaka.

Godinama traje polemika ko je najveći teniser svih vreme: Novak Đoković, Rafael Nadal ili Rodžer Federer. Naš teniser je tu dilemu rešio pre nekoliko meseci kada je na Rolan Garosu osvojio rekordni 23. grend slem, a Španaca ostavio iza sebe sa 22.

Badosu su sad pitali da izabere između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala. Malo je razmišljala, pa rekla "Đoković", uz osmeh.

Španci će joj ovo teško oprostiti.

 

 

 

Poslednji grend slem turnir u godini, čuveni Ju-Es open počinje u ponedeljak. Karlos Alkaraz  će braniti titulu u muškoj konkurenciji. 

Novak Đoković je osvojio masters u Sinsinatiju, pa će u Njujorku pokušati da dođe do 24. grend slem trofeja u karijeri, čime bi samo još više uvećao svoju prednost u odnosu na dvojac Rafael Nadal (22) - Rodžer Federer (20).  Nole je ove sezone već trijumfovao na Australijan openu i Rolan Garosu, dok je Alkaraz osvojio Vimbldon.

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hitno! Oglasio se MUP - Tiče se nevremena
Društvo

Hitno! Oglasio se MUP - Tiče se nevremena

Sektor za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije objavio je večeras da je okončana vanredna situacija proglašena zbog upozorenja na oluju sa gradom i jakim vetrom.

14.06.2026

22:22

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set