Slavni holivudski glumac Kris Pajn, nekada poznat po svojoj neodoljivoj harizmi i izraženom šarmu prema ženama, danas se pojavljuje u potpuno drugačijem svetlu.
Sa svojih 43 godine, Kris je uhvaćen na ulicama Los Anđelesa u opuštenoj atmosferi koja je malo koga navela da ga prepozna na prvi pogled. Bio je zapušten i delovao je kao socijalni slučaj.
Na izgledu bivšeg zavodnika primetne su promene koje su dodatno naglasile njegovu zrelost. Proseda brada i duža kosa, koja se sada nesputano spušta niz njegov vrat, daju mu jedan suptilno sofisticiran izgled. Prošlo je vreme kada je bio začetnik beskrajnih šala, a danas izgleda kao čovek koji je pronašao svoj mir.
U svetlu ovih promena, malo je ko prepoznao čoveka koji je nekada bio inkarnacija mladenačkog šarma i muževne privlačnosti.
Foto: profimedia
Ljubavni život Krisa Pajna
Od 2018. godine, Kris je u vezi sa 36-godišnjom britanskom glumicom Anabelom Volis. Ova veza se činila stabilno, s obzirom na to da par često izbegavao javna pojavljivanja zajedno. Međutim, posle četiri godine veze par je prekinuo zabavljanje. Kris, čini se, više ne teži publicitetu i reflektorima kao nekada, već je pronašao svoj sklad u skrivenim trenucima s voljenom osobom.
Foto: profimedia
Ranije u svojoj životnoj priči, Kris je bio poznat po svojim brojnim vezama s poznatim lepoticama kao što su glumice Sofija Butelo i Zoja Kravitc, te i sa fotografinjom Iris Bjork, kostimografkinjom Amandom Frensis Horne, kao i manekenkama Jasminom Walc i Dominik Pik. Međutim, izgleda da je pravu ljubav pronašao tek s Anabelom Volis, jer su njih dvoje zajedno gradili temelje dubokog emocionalnog povezivanja.
Kris Pajn danas više nije samo bivši okoreli zavodnik koji je krstario crvenim tepisima i osvajao srca mnogih. On je postao čovek sazrelog stava prema životu, pronašavši ljubav i mir izvan reflektora Holivuda, čime je još jednom dokazao da se istinska vrednost ne meri samo spoljnim sjajem, već dubokim unutrašnjim iskustvima.
Većina Srpkinja je bila doslovno očarana Miranom Aslanbejom, glavnim likom iz serije "Nemoguća ljubav", koja se kod nas prikazivala 2019. i 2020. godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Većina Srpkinja je bila doslovno očarana Miranom Aslanbejom, glavnim likom iz serije "Nemoguća ljubav", koja se kod nas prikazivala 2019. i 2020. godine.
Nakon što smo najavili objavljivanje ekskluzivnog audio-snimka GOSI službe sa blokaderskog plenuma, javnost sada može u celosti da se uveri u opšti raspad, bedu, licemerje i paniku koja vlada među njima.
I nasilnik i ekstremista Miša Bačulov, poznat po uništavanju javnih zgrada u Novom Sadu nasilnih protesta, ima svog kandidata za poslanika na blokaderskoj listi.
Novinar Uroš Piper žestoko je raskrinkao opasne namere blokaderskog novinara Aleksandra Dikića, koji je u svom sramnom tekstu bez trunke blama izneo uvijene pretnje smrću predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću!
Asocijacija novinara Srbije (ANS) najoštrije osuđuje incidente usmerene prema Draganu J. Vučićeviću i njegovoj porodici, kao i novinarki Nini Kuburović.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić žestoko je odgovorio na bezobzirne napade i jeftine laži tajkunske televizije N1, koja je na najprizemniji način pokušala da izmisli kako se predsednik nalazi na nekakvom "holideju" dok obilazi Srbiju i bori se za narode u svakom kutku naše zemlje.
Doc. dr Milan Lazarević, direktor Univerzitetskog kliničkog centra Niš, napravio je potez koji je uzdrmao javnost, podneo je ostavku na jednu od najmoćnijih funkcija u gradu, mesto predsednika Odbora za imenovanje u Skupštini grada Niša.
B.Ž. (54) iz jednog sela kod Ražnja mesec dana seksualno je uznemiravao devojčice od desetak godina da bi 7. avgusta bio uhapšen nakon što su roditelji maloletnica alarmirali policiju.
Mađarsko pravosuđe pokrenulo je novu istragu protiv plaćenog ubice Čabe Dera, i to zbog pretnji smrću koje je uputio advokatu koji ga je godinama zastupao.
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Zoranu Ć. (57), osumnjičenom da je 6. avgusta u stanu na Novom Beogradu na svirep način lišio života svoju majku Milku Ć.
Tokom velikih letnjih vrućina danas se oslanjamo na klima-uređaje i ventilatore kako bismo se rashladili. Naše bake su, znale kako da svoje domove učine prijatnijim i svežijim i bez savremene tehnologije.
Među onima koji su prednjačili u najprljavijoj kampanji protiv muzičke zvezde Jelene Karleuše našao se i hrvatski modni kreator Juraj Zigman, kog je upravo ona svojevremeno proslavila i pogurala na veliku scenu.
Marko Janjušević Janjuš uživa na moru sa ćerkom Krunom, a tamo je doživeo neočekivani susret sa bivšom devojkom, koja ga je iznenadila svojim priznanjem.
Nakon silnih haosa koji su se izdešavali u predhodnom periodu između Asmina Durdžića i Maje Marinković, došlo je do šokantnog preokreta koji je zapalio javnost.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.