(FOTO) Zelenović besan zbog boljih cena - Požalio se, jer nisu pojeftinili šampanjac i kavijar
Podeli vest
Predsednik stranke Zajedno i opozicioni poslanik Nebojša Zelenović pokušao je da ismeje to što će čak 20 namirnica drastično pojeftiniti na rafovima u Srbiji očigledno nezadovoljna izborom tih namirnica.
On je na društvenoj mreži Iks napisao „predlog“ ishrane po danima u nedelji i tako na najjadniji način priznao da mu smetaju mere države koje omogućavaju našem narodu da živi bolje.
Nakon što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio pojeftinjenje velikog broja namirnica u srpskim trgovinama, novinari medija koji se nalaze u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka pohitali su da se sprdaju sa činjenicom da će građani živeti bolje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da u vladajućoj koaliciji postoji raspoloženje da se izađe u susret zahtevima opozicije za održavanjem izbora i da će razgovori o tome početi nakon sastanka u okviru dijaloga Beograda i Prištine u Briselu 14. septembra i Generalne skupštine Ujedinjenih nacija od 19. do 26. septembra.
08.09.2023
13:40
''Ponedeljak - prženi krompir, utorak - pire, sreda - pečeni krompir, četvrtak - prženi krompir, petak - pire, subota - restovan krompir, nedelja - pomfrit, parizer i sok od jabuke. Nemoj tigre, mnogo je'', napisao je Zelenović.
Roditelji dece obolele od retkih bolesti ogorčeni su pokušajem predstavnika dela opozicije da blokiraju rad Skupštine baš u trenutku usvajanja rebalansa budžeta, kojim je, između ostalog, predviđen i novac za lečenje teško obolelih mališana.
Predsednik Ekološkog ustanka, poslanik poznat po bizarnim nastupima i performansima u Skupštini Srbije Aleksandar Jovanović Ćuta otvoreno je opleo po kolegama iz opozicionih redova.
07.09.2023
12:02
Utorak - pire
Sreda - pečeni krompir
Četvrtak - prženi krompir
Petak - pire
Subota - restovan krompir
Nedelja - pomfrit, parizer i sok od jabuke
Nemoj tigre mnogo je!
— Nebojša Zelenović (@n_zelenovic) September 8, 2023
Kako se čini po njegovoj objavi, opozicioni poslanik je besan zbog jeftinog krompira, te kuka što nisu pojeftinili kavijar i šampanjac u kojima on voli da uživa pošto samo luksuz, izgleda, priznaje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio pojeftinjenje velikog broja namirnica u srpskim trgovinama, novinari medija koji se nalaze u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka pohitali su da se sprdaju sa činjenicom da će građani živeti bolje.
Rusija dostavlja Iranu informacije o ciljevima napada na američke snage na Bliskom istoku, što je prvi pokazatelj da još jedan veliki američki protivnik učestvuje, indirektno, u ratu, ocenjuje Vašington post.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.
Aleksandar Šešelj, zamenik predsednika SRS i Borko Kašanski, glavni urednik Srpskog telegrafa gostujući u Info jutru komentarisali su situaciju na političkoj sceni Srbije.
Ministar finansija Siniša Mali obišao je radove na izgradnji Nacionalnog paviljona Srbije na Ekspo kompleksu u Surčinu i tom prilikom rekao da je ovaj paviljon centralni objekat Ekspa.
Inspektori Državnog inspektorata (DIRH) sproveli su 305 inspekcijskih nadzora u okviru zimskih sezonskih akcija i otkrili 51 prekršaj, od kojih je najčešći nepravilnost u isticanju cena i načinu oglašavanja.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski javno se zahvalila predsedniku Aleksandru Vučiću na podršci usvajanju Zakona roditelj-negovatelj.
Majka ubijenog Milana Kneževića ogorčena je nakon što je Apelacioni sud potvrdio kaznu Đorđu Prpiću, koji je februara 2024. nožem ubio njenog sina, i ističe da ostaje nada u žalbu tužilaštva Vrhovnom sudu.
G. D. zadobila je stravične povrede kada su je napali vlasnički psi u dvorištu kuće na Voždovcu, a sada je prvi put za medije pričala njena ćerka Milica D. i otkrila sve detalje.
Biznismen Aco Đukanović rekao je sudu da raspolaže milionskim kapitalom, a ocena Osnovnog suda u Nikšiću je da upravo zbog toga mora da mu se odredi pritvor.
Čak ni potpuni napad Sjedinjenih Američkih Država na Iran verovatno ne bi doveo do rušenja ukorenjenog vojnog i klerikalnog establišmenta Islamske Republike, navodi se u tajnom izveštaju Nacionalnog obaveštajnog saveta (NIC), prenosi Vašington post.
Poljski premijer Donald Tusk objavio je poruku na mreži X u kojoj komentariše rat na Bliskom istoku i rast cena nafte i mogućnost da SAD ublaži, odnosno ukine, sankcije ruskoj nafti.
Fridrih II Veliki koji se često pominje u seriji "Katarina Velika" bio je treći kralj Pruske. Otac ga je u detinjstvu terao da gleda pogubljenje svog prijatelja.
Nothing Phone 4a stiže sa impresivnim 1,5K OLED ekranom, moćnim kamerama i prepoznatljivim transparentnim dizajnom. Osnovni model sa 8 GB RAM-a i 128 GB memorije koštaće oko 380 €, dok će 4a Pro startovati od 475 €.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar