Pojavio se snimak poslednjeg dana snimanja "Selo gori, a baba se češlja": Glumci se grle i plaču, a od onoga što su jedni drugima rekli srce se cepa
Podeli vest
Serija "Selo gori, a baba se češlja", čiji je tvorac glumac, reditelj i producent Radoš Bajić, jedna je od najgledanijih serija svih vremena ne samo u Srbiji, već i šire.
U Beogradu je počelo snimanje dugo očekivanog novog nastavka serijala "Žikina dinastija" u režiji Milana Konjevića, a po scenariju naše nagrađivane spisateljice i profesorke Fakulteta dramskih umetnosti Milene Marković.
Milan Vasić danas je u Beogradu premijerno predstavio spot za pesmu "Metohijo, moja avlijo".
16.09.2024
16:17
Radašin, Milašin, sin Dragan, Radojka, Zlatana, Đoda... samo su neki od likova čije se replike citiraju u svakodnevnom govoru ljudi s ovog područja, a glumci su toliko upečatljivo izneli svoje likove tokom četvorogodišnjeg snimanja da ih publika i dan-danas veže za njih.
Dramaturg Žarko Jokanović kaže da se raduje novoj predstavi u Teatru "Odeon" u režiji Marka Jovičića koja će sigurno biti podjednako posebna i dirljiva
16.09.2024
10:47
Društvenim mrežama sada kruži snimak koji pokazuje šta se dešavalo iza kamere poslednjeg dana snimanja. Na njemu se može videti koliko je glumcima bilo teško što je višegodišnjoj saradnji i druženju došao kraj.
Gotovo da nije bilo onog ko se nije rasplakao, a njihovi zagrljaji, reči i pozdravi mnoge su ganuli.
- Strašno mi je teško. I znam da nikada više neću raditi ovako jedan lep posao - rekla je glumica Olga Odanović, koja je tumačila lik Zlatane.
Foto: printscreen
Glumica Ljiljana Stjepanović je zaplakala.
- Ej, gledaj me u oči - govorio joj je Radoš Bajić dok ju je grlio.
Legendarni Milorad Mandić Manda, koji je u seriji tumačio lik Milašina, obratio se kolegama emotivnim rečima.
- Hvala svima što ste trpeli i nervoze i što ste zajedno sa mnom uživali četiri godine praveći ovu seriju. Da dâ Bog da se sretnemo ponovo, na ovom ili na nekom drugom poslu, sasvim je svejedno, biće mi milo da vas vidim - rekao je on dok je grlio Nenada Okanovića, koji je tumačio lik sina Dragana.
Foto: PrintScreen YouTube
Ekipi se obratio i autor serije i glumac Radoš Bajić.
- Bilo je veoma, veoma lako raditi sa takvim divnim ljudima, sa tako veličanstvenim, darovitim i talentovanim ljudima, čiji se dar i talenat ne može izmeriti. To je prosto čarobno. Veličanstveno. Zbilja završamo seriju, ali ćemo se mi sresti ponovo, to je sasvim sigurno. Mi nećemo prestati da sarađujemo - poručio je tada Bajić.
- Ponosna sam što sam bila član ovakve ekipe i što je Radoš imao poveranja da mi poveri ovakvu čarobnu ulogu. Zahvalna sam - rekla je čiji je lik tumačila Ljiljana Stjepanović, koja je u seriji "Selo gori, a baba se češlja" glumila Radašinovu suprugu Radojku.
Pogledajte dirljiv video koji se nalazi na kraju teksta:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Beogradu je počelo snimanje dugo očekivanog novog nastavka serijala "Žikina dinastija" u režiji Milana Konjevića, a po scenariju naše nagrađivane spisateljice i profesorke Fakulteta dramskih umetnosti Milene Marković.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Posle 18 godina, klupko oko prodaje NIS-a se odmotava, ali učesnici te sramne odluke upetljali su se u sopstvene laži, pa se više ne zna ni ko pije, ni ko plaća.
Ideolog blokadera i jedan od glavnih uzdanika rušilaca Srbije za takozvanu studentsku listu, profesor Milo Lompar, žestoko se ostrvio na predsednika opozicione Stranke slobode i pravde (SSP), tajkuna Dragana Đilasa.
Blokaderski nasilnik Miša Bačulov oglasio se na društveni mrežama, odmah nakon izlaška na slobodu jer mu je Apelacioni sud, tačnije veće u kojem sedi sudija blokader Miodrag Majić, ukinulo pritvor iako se tereti za teško krivično delo i postoji opasnost da će ga ponoviti.
Rat svih protiv svih u redovima blokadera i opozicije nastavljen je najnovijim medijskim nastupom opozicionara dr Branimira Nestorovića, čelnika pokreta Mi - snaga naroda, koji se ostrvio na pripadnike takozvanog studentskog pokreta, ali i na antisrpske medije N1 i Novu S i tajkuna Dragana Đilasa.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Studentski centar Novi Sad juče je objavio preliminarnu listu za smeštaj studenata starijih godina u studentskim domovima u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu, a konačna lista biće objavljena 15. decembra.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
U međimurskom naselju Sitniceu četvrtak je došlo do ubistva i pokušaja ubistva, kada je Josip Oršuš (40) iz vatrenog oružja usmrtio sestru (28) svoje partnerke, dok se njegova partnerka (29) bori za život.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje deset osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Izaslanici i savetnici američkog predsednika Donalda Trampa i ukrajinski zvaničnici saopštili su da će se u subotu sastati treći danzaredom, nakon što su postigli napredak u definisanju bezbednosnog okvira za posleratnu Ukrajinu.
Bezbednosni štit iznad nuklearnog reaktora u Černobilju, u Ukrajini, koji je u februaru pogođen dronom, više ne može da obavlja svoju primarnu funkciju blokiranja radijacije!
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Pevačica Vesna Zmijanac oglasila se putem svog Instagram profila i otkrila da joj treba vremena da se oporavi zbog čega je pomerila svoj naredni nastup.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar