DIJETA U DOBA KORONE! DAN 137! Bez muke se pesma ne ispoja, bez muke se sablja ne sakova! A gde je muka tu mora biti i znoj! (VIDEO)
Podeli vest
Dragi moji gurmani I gurmanke, debelići I debelice I svi vi koji me pratite jer vam je zanimljivo iako ste mršavi I lepo građeni, od samog početka radne nedelje nastavljam da “bijem” tešku bitku kako bih povratio kondiciju koju sam zbog bolesti izgubio. Nakon vikenda koji sam iskoristio za brzi hod, trčanje i ostale vežbe na otvorenom u ponedeljak nastavljamo istim tempom, uz nekoliko saveta koje želim da podelim sa vama kako bismo imali još bolje efekte
Već sam vam objasnio koje sve vežbe je neophodno da radimo na otvorenom i da uz to imamo masku, kako bismo uz taj minimalan manjak kiseonika još brže stekli kondiciju. Na sve to, kao šlag na tortu, uvodimo još jednu novinu, za koju znam da će vam teško pasti, ali je izuzetno bitna I efektna.
Dragi moji gurmani I gurmanke, debelići I debelice I svi vi koji me pratite jer vam je zanimljivo iako ste mršavi I lepo građeni, nastavljam da “bijem” tešku bitku kako bih kondiciju koju sam zbog bolesti izgubio. Poslužilo me je to što mi je vikend bio slobodan I što je bilo izuzetno lepo vreme pa sam mogao da se posvetim fizičkoj aktivnosti na otvorenom
02.08.2020
21:25
Naime, na ovim visokim temperaturama ćemo se truditi da oblačimo garderobu dugih rukava, kao da je jesen, ne bismo li se što više oznojili. Znoj je izuzetno dobar, pogotovo za detoksikaciju organizma I izbacivanje svega onog lošeg što je u nama. Ako se plašite da posle sedite na poslu tako znojavi, rešenje je jasno, ili se istuširajte ako imate gde ili ponesite suvu preobuku u vidu neke majce u kojoj vam je komotno da funkcionišete. Jasno mi je da niste oduševljeni predlogom, ali ništa u životu ne može da se postigne dok se dobro ne oznojite. Pogotovo kada je reč o liniji I fizičkom izgledu. Verujte mi da je ovo mnogo bolji savet nego da se oblepljujete onim “celofanima” I trakama, u kojima koža ne može uopšte da diše.
Obavezno poslušajte ovaj savet i nema stajanja, idemo dalje, jače i odlučnije nego ikada. Moramo da zapnemo kako bismo nadoknadili propušteno. Pridržavajte se režima I što više trenirajte. Bitku sa masnim naslagama, suvišnim kilogramima I gojaznošću ćemo sigurno pobediti, samo ne smemo da odustanemo. To nikada nije bila I nikada neće biti opcija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dragi moji gurmani I gurmanke, debelići I debelice I svi vi koji me pratite jer vam je zanimljivo iako ste mršavi I lepo građeni, nastavljam da “bijem” tešku bitku kako bih kondiciju koju sam zbog bolesti izgubio. Poslužilo me je to što mi je vikend bio slobodan I što je bilo izuzetno lepo vreme pa sam mogao da se posvetim fizičkoj aktivnosti na otvorenom
Sjedinjene Američke Države pristale su na iranski predlog u 10 tačaka, tvrdi Teheran, dok je američki predsednik Donald Tramp u objavi naveo da je Vašington dobio taj plan i da on može da bude pouzdana osnova za pregovore.
Suđenje devetorici blokadera počelo je danas u 10 sati u Višem sudu u Beogradu (Palata pravde), a šačica zgubidana okupila se da im pruži podršku za strašna zlodela protiv sopstvene mdržave.
Tajkunski Danas koji ne bira sredstva i način da udara na vlast nađe zemlje, pa i na državu Srbiju, na naslovnoj strani objavio je tekst sa priznanjem koje je malo ko očekivao od ovakvog, antisrpski nastrojenog, medija.
Drugo veče zaredom zaposleni na tajkunskoj N1 održali su protest ispred zgrade ovog medija koji je dobio nove vlasnike i direktora, a njih su, kako se i očekivalo, podržali neki od najpoznatijih blokadera, očajni jer su, kako su uvereni, izgubili svoje glasilo za podršku u rušenju Srbije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Nakon što je obavešten da je došlo do nesreće na gradilištu na Novom Beogradu, javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu izašao je na lice mesta kako bi obavio uviđaj.
Policija u Beogradu, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsila je Bugarku, osumnjičenu da je 6. aprila u Beogradu, u autobusu na liniji boj 79, iz torbe žene, ukrala novčanik sa 120 evra i 54.000 dinara,
Mirelu M. (51) ubio je u Obrenovcu unuk njenog vanbračnog partnera, a istraga zločina je otkrila stravičnu uportnost maloletnog B.P. (16) da izvrši ovaj zločin.
Globalne cene nafte naglo su pale, dok su akcije na berzama porasle nakon što su Sjedinjene Američke Države i Iran postigli uslovni dvonedeljni sporazum o prekidu vatre koji predviđa ponovno otvaranje ključnog plovnog puta kroz Ormuski moreuz.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je svanuo veliki dan za svetski mir koji je, kako je naveo, i Iran želeo jer mu je "bilo dosta" kao i svima ostalima.
Amerika je ušla u sukob sa pozicije sile koja je očekivala brz slom Irana, a iz njega izlazi pod salvom optužbi da nije ostvarila nijedan ključni cilj.
Glumica Brankica Sebastijanović pojavila se sinoć na premijeri filma "Gospodari oluje" u Beogradu, a publika je konačno mogla da je vidi na nekom javnom događaju posle mnogo godina.
Sinoć je u beogradskoj MTS dvorani održana dugo iščekivana premijera filma "Gospodari oluje", a svu pažnju prisutnih ukrao je najintrigantniji par domaće javne scene, Lazar Ristovski (73) i njegova partnerka Anica Lazić (34).
Film "Gospodar oluje", u režiji i po scenariju Zorana Lisinca i Domagoja Mazurana, premijerno je sinoć prikazan u Mts dvorani, dok redovna bioskopska distribucija počinje 9. aprila.
Pravilna ishrana bogata specifičnim nutrijentima može igrati ključnu ulogu u očuvanju i mogućoj regeneraciji hrskavice, kao i u dugoročnom zdravlju zglobova.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Pevačica Nataša Alimpić rekla je jednom prilikom da se viđala sa 46 godina starijim kolegom Harisom Džinovićem, a sada preti da će javno objaviti "materijal".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar