Tajne bombastičnog izgleda Melanije Tramp! Prva dama se pridržava 3 stroga pravila - zategnuta kao praćka (FOTO)
Podeli vest
Melanija Tramp je pre neki dan sve oduševila izgledom na inauguraciji supruga Donalda Trampa. Plenila je elegantnom vitkom figurom u crnom kostimu sa neobičnim šeširom, iza koga je skrivala pogled i izgledala je - fenomenalno.
Na inauguraciji koja je održana pre par dana, Melanija Tramp je oduševila svetsku javnost stajlingom i opet dokazala da je jedna od najstilizovanijih žena na planeti. Prva dama se pridržava nekoliko pravila kojima duguje dobar izgled.
Donald i Melanija Tramp proslavili su juče 20 godina braka. Predsednik Amerike oglasio se tim povodom na Instagramu i uz fotografiju sa svadbe čestitao jubilej supruzi, sa kojom se venčao u episkopalnoj crkvi na Floridi, pa slavio uz brojne goste na svom imanju Mar-a-Lago.
23.01.2025
17:40
Bez alkohola, cigareta i sirove ribe
Iako nerado govori o tome kako održava liniju i mladolik izgled, za razliku od većine bivših manekenki ili glumica čijem se izgledu divimo, ona i ne pokušava to da pripiše dobrim genima, nego priznaje da sledi prilično strog plan ishrane i vežbanja. Tu je i pomoć kvalitetnih krema i prirodnih proizvoda, koje je usvojila još dok se u mladosti bavila manekenstvom. Bez sumnje, tome je sigurno pridonela i činjenica da je izbegavala alkohol i cigarete, kao i noćni život.
Melanija Tramp postala je po drugi put prva dama Amerike, iako danas uživa u luksuzu malo ko zna kako joj izgleda dom u Sloveniji u kome je odrasla.
01.05.2025
09:15
Melanija i Donald Tramp
Za američki magazin "Ola" na španskom jeziku prošle godine ispričala je kako se većine pravila dosledno drži i kad je na putovanjima, bez obzira na to da li putuje privatno, poslovno ili kao prva dama, zbog čega tim koji organizuje njena putovanja neretko ima baš puno posla. Na primer, Melanija ne jede sirovu ribu, pa su tokom državničke posete Japanu 2019. njihovi domaćini za njih morali da osmisle poseban meni bez sušija.
Bomba vitamina i minerala
Prva dama SAD dan počinje smutijem koji obično sadrži spanać, šargarepu, borovnice, sok od jabuke i nemasni jogurt. Kombinaciju povremeno osveži celerom, sokom od paradajza ili limuna ili nekoliko kapi maslinovog ulja, a ako oseti glad, u sve to dodaje čija semenke, koje doprinose osećaju sitosti. Svi sastojci su organski. Tokom zime u napitak obavezno dodaje i neke vitamine i minerale, poput vitamina D.
Foto: Tanjug/AP
Melanija i Donald Tramp
Bomba vitamina i minerala i zdravih ugljenih hidrata iz voća daje joj energiju, dok jogurt osigurava dozu proteina neophodnih za rast novih ćelija i obnovu tkiva, te regulaciju niza mehanizama u organizmu. Spanać čini okosnicu njene ishrane zbog luteina, antioksidansa kojim ovo lisnato povrće obiluje, a koji čuva zdravlje očiju, ali i sprečava starenje kože poboljšavajući hidrataciju i elastičnost kože, čime usporava stvaranje bora, a poboljšava i pamćenje.
Uvek sveže voće
Za razliku od većine žena, koje ne jedu voće svaki dan, jedna od najvažnijih prehrambenih navika ove 55-godišnjakinje je i konzumacija sedam komada svežeg voća dnevno. Posebno voli jabuke i breskve. Jabuke su korisne za kontrolu šećera i holesterola, kao odlična podrška probavi. Kao i jabuke, breskve imaju vrlo malo kalorija, pa su odlična užina ako pazite na liniju. Takođe, bogate su vitaminom C i A, a sadrže vitamine K, E i B kompleksa, kao i minerale poput kalijuma, gvožđa i magnezijuma. Korisne su jer jačaju imunosistem i doprinose pravilnom funkcionisanju različitih sistema u telu.
Foto: Tanjug/AP
Melanija Tramp
Ali to nije jedino voće koje Melanija voli. Još 2014. na svom Fejsbuk profilu podelila je fotografiju tanjira s alternativnim doručkom, s ananasom, bananom, malinama i borovnicama, sa potpisom "zdrav doručak prepun boja".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako naša GOSI služba javlja, blokaderi-kapuljaši zajedno sa ekipom antisrpske "N1", odlučili su da posete Orašac i okolinu kako bi pričali sa narodоm. Ipak, realnost ih je brutalno demantovala.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je svojevrstan izazov blokaderima koji su duže od godinu dana na najstrašniji način rušili Srbiju, a potom na jednom od svojih poslednjih skupova u Novom Sadu na sva usta počeli da govore o zakonima o lustraciji i poreklu imovine.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić reagovala je zbog sramnog performansa koji su blokaderi večeras izveli u Čačku gađajući jajima karikaturu lidera Srbije Aleksandra Vučića nacrtanu na kartonu.
Blokaderi zgubidani iz Šapca pompezno su preko društvenih mreža pozivali na "masovnu blokadu" raskrisnice u tom gradu kod Gimnazije, ali nisu očekivali da će danas, na Krstovdan, doživeti debakl kakav je teško opisati.
Da li izbor Kristofera Hila na mesto savetnika "Pupin inicijative" otkriva da ova organizacija, zadužena za jačanje uticaja Srbije u Vašingtonu, ima drugačije planove?
Amela Melegi i Dušica Topić, učesnice koje su napustile najveći sportski rijaliti na svetu Exatlon, u specijalnoj Informerovoj emisiji govorile su o susretima sa egzotičnim životinjama u Dominikanskoj Republici.
Bivša učesnica Exatlona Srbija Amela Melegi u specijalnoj emisiji na televiziji Informer otkrila je da očekuje da dođe do pucanja prijateljskih odnosa unutar Crvenog tima.
Nažalost, Amela Melegi je zbog povrede bila prinuđena da napusti Exatlon, a kako portal Informer saznaje ona je pokidala prednje ukrštene ligamente kolena, zbog čega joj preti operacija.
Učesnica Sanja Kalinović često je na meti svojih saboraca koji je gotovo svakodnevo izbegavaju, što je zapalo za oko kako gledaocima, tako i prodršci ostalih takmičara.
Tokom gostovanja u Specijalnoj emisiji o Exatlonu prijateljica Sanje Kalinović šokirala je sve prisutne, uključujući i devojku Nemanje Radovanovića, izjavom da će se Sanja možda zaljubiti u Nemanju!
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju veliki hrišćanski praznik - Bogojavljenja, a mnogi ne znaju da se sutra govori "Bog se javi".
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Sinoć oko ponoći, u strogom centru Beograda, u blizini Trga Republike, došlo je do ozbiljnog incidenta kada je jedan muškarac nasilno upravljao vozilom, po svemu sudeći pod uticajem alkohola i psihoaktivnih supstanci.
Na društvenim mrežama pojavile su se lažne objave u kojima se fotografije poznate turske glumice Tube Bujukustun zloupotrebljavaju u propagandne svrhe, uz tvrdnje da je reč o „mladoj ženi koju je Iran ubio“.
Dve osobe su poginule, dok se pet vodi kao nestalo u eksploziji koja se dogodila danas u fabrici za proizvodnju čeličnih ploča kompanije "Bao Gang United Steel" u gradu Baotou, u Autonomnoj oblasti Unutrašnja Mongolija na severu Kine.
Ambasadori 27 zemalja Evropske unije sastaće se danas hitno u Briselu kako bi razmotrili odgovor na najavu američkog predsednika Donalda Trampa da će uvesti carine na robu iz više evropskih zemalja zbog spora oko Grenlanda, prenosi Rojters pozivajući se na diplomatske izvore.
Izrael je uložio prigovor na izbor svetskih lidera koje je Bela kuća predložila za takozvani „Odbor za mir“ u Gazi koji bi trebalo privremeno da nadgleda upravljanje i obnovu Pojasa.
Džejms Kameron, danas 71-godišnji reditelj poznat po hitovima poput "Terminatora" i "Avatara" frustrirano je reagovao na ponovljeno pitanje o kraju filma "Titanik".
Ćerka legendarnog glumca Tihomir Arsić, Vera Arsić, odlučila je da nastavi porodičnu tradiciju i krene putem glume, profesije po kojoj njenog oca pamti čitava Srbija.
Bivša rijaliti učesnica Jovana Novakov Šmizla otkrila je da je u drugom stanju i da nosi devojčicu. Ipak, kako je istakla, više nije u emotivnoj vezi sa ocem deteta.
Glumac Saša Joksimović otvoreno je govorio o borbi sa alkoholizmom koju je vodio pre pet godina, priznajući da ga je porok skupo koštao, kako na poslovnom, tako i na porodičnom planu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar