Potvrđeno je! Dimitrijević potpuno siguran da NATO ima plan! Šta to Zapad radi?!
Podeli vest
U specijalnoj emisiji Informera, glavni i odgovorni urednik Dragan J. Vučićević izneo je šokantne detalje plana NATO pakta da uvede ceo svet u Treći svetski rat. Njima smeta Rusija i planiraju da je isprovociraju.
Slobodan Dimitrijević iz Srpsko-ruskog bloka, gost specijalnog programa Informer TV kaže da je u potpunosti siguran da su ove informacije tačne i da takvi planovi NATO postoje.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da će Ukrajina na sednici Generalne skupštine UN u Njujorku sledeće nedelje upoznati svoje saveznike sa Planom pobede u ratu.
16.09.2024
20:09
- Potpuno sam siguran da ovo jeste u njihovim planovima. Rusi će imati dva miliona i 400 hiljada vojnika u kasarnama do kraja godine. Ruske vesti su danas bile prepune informacija. Ruski analitičar je izneo informacije da je Amerika spremna da vrši masovne udare na teritoriju Rusije - kaže Dimitrijević.
Na pitanje zašto se ovo dešava, Dimitrijević kaže:
Gosti "Otvorenog studija" televizije Informer bili su pukovnik profesor dr Mićo Živojinović i istoričar Nebojša Damjanović. Oni su analizirali verovatnoću novog svetskog rata, ovog puta nuklearnog, u skorijoj budućnosti.
Velika Britanija neće dozvoliti Ukrajini da koristi rakete dugog dometa "storm šedou" (Storm Shadow) protiv ciljeva u Rusiji bez saglasnosti Sjedinjenih Američkih Država, piše Tajms, pozivajući se na više izvora.
16.09.2024
19:00 >> 18:20
- Oni su sada u periodu izbora i njima treba velika pobeda. Pošto su svesni da do toga ne može doći, onda im je potrebno neko veliko iritiranje. Sad je poželjno da se na teritoriji Ukrajine iscenira ruski napad na teritoriji Ukrajine. Ovo sve o čemu govorimo, to nismo izmislili. Ova njihova debata od pre nekoliko dana je u Rusiji poprilično ozbiljno praćeno. Prilično su se navijački odnosili ka politici i nastupu Donalda Trampa. Kod nas je bila ta mudra neutralnost. Mi otvoreno iznosimo naše simpatije, ali navijali smo bez pene na ustima. Iznenadilo me je koliko su Rusi favorizovali Trampa na neki način. To što su Rusi prekočili Pariz nije slučajno. Recimo i ova poseta Makrona koja je bila na našim prostorima, smatram da u ovom trenutku nije slučajna. Evropa, posebno Francuska i Nemačka, ima svest da je itekako ugrožena i da može da bude na udaru. Duboka država se silno vara ako misli da će prva da pretrpi udar - smatra Dimitrijević.
Rusija je vojno nepobediva, dalja eskalacija u Ukrajini dovešće do nepopravljivih posledica po celo čovečanstvo, izjavio je kazahstanski predsednik Kasim-Žomart Tokajev na sastanku sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom u Astani.
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov nazvao je danas provokacijom poziv Kijeva predstavnicima UN i Crvenog krsta da posete delove ruske Kurske oblasti koje pod kontrolom drže Oružane snage Ukrajine nakon napada 6. avgusta.
Današnja vest iz Francuske, koju je objavio Le Monde, izazvala je zabrinutost povodom upozorenja koje je izneo ruski predsednik Vladimir Putin, a koje se tiče potencijalnog učešća NATO-a u sukobu u Ukrajini.
Predsednik Rusije Vladimir Putin svojim ukazom koji stupa na snagu 1. decembra 2024. godine, povećava brojnost vojnika u okviru Oružanih snaga Ruske Federacije za 180 hiljada – do 1,5 miliona ljudi. Uredba je objavljena na zvaničnom internet portalu pravnih informacija.
Ubrzo nakon početka rata u Ukrajini, atentator na Donalda Trampa, Rajan Rut, je na tadašnjem Tviteru poslao poruku Ilonu Masku, američkom milijarderu i kasnijem vlasniku ove društvene mreže da mu proda raketu kako bi gađao ruskog predsednika Vladimira Putina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruski raketni napad Orešnikom na Ukrajinu signal je NATO-u da odustane od vojne podrške Kijevu, izjavio je generalni sekretar NATO-a Mark Rute na konferenciji za novinare tokom posete Hrvatskoj, koju je uživo prenosila pres-služba Alijanse.
Ruski raketni sistem "orešnik", sa dometom od 5.500 km, sposoban je da dosegne veći deo Evrope, a demonstracija sposobnosti ovog oružja je prava poruka Rusije, izjavila je vojna analitičarka Viktorija Tejlor, prenosi Skaj njuz.
Rusija je na granicu sa NATO savezom postavila misteriozne letelice - dirižable, što izaziva strah da bi to mogao biti deo nove obaveštajne operacije ili priprema za eventualni napad.
Kako naša GOSI služba javlja, blokaderi-kapuljaši zajedno sa ekipom antisrpske "N1", odlučili su da posete Orašac i okolinu kako bi pričali sa narodоm. Ipak, realnost ih je brutalno demantovala.
Prof. dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) otkrio je detalje o prošlosti izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju, osvedočenom ustaši Toninu Piculi.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je trn u oku blokaderima jer raskrinkava njihove laži i na duhovit način ih postavlja na mesto, najnovijom objavom im je zadao još jednu "šamarčinu" i dirnuo ih u bolnu ranu.
Javnost je ogorčena nakon što je na društvenim mrežama osvanuo snimak na kom se vidi kako se predstavnici Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasima Ljajića i Stranka demokratske akcije (SDA) Sandžaka Sulejmana Ugljanina zajedno provode u Turskoj i pevaju da im je “Bosna majka junačka”!?!
Lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović, poznata po skandaloznim, uvredljivim izjavama na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, prisustvovala je današnjem sramnom mini-skupu u Čačku, odakle je zapretila članovima i simpatizerima Srpske napredne stranke (SNS).
Snimak koji prikazuje svu bruku i sramotu u režiji blokadera zgubidana i tajkunske, antisrpske televizije N1 nije za ljude sa slabim želucem, budući da je svakom normalnom čoveku mučno da gleda naizgled ozbiljne ljude i ljude u "ozbiljnim" godinama kako se na najstrašniji način rugaju pevačici Ani Bekuti.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Kapiten Plavih u Exatlonu Nemanja Radovanović istakao je da mu je izletela uvreda koju je uputio Neveni Petrović, ali i da ga je zabolelo što je neko iz Crvenog tima uputio uvredu njegovog saigračici.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju veliki hrišćanski praznik - Bogojavljenja, a mnogi ne znaju da se sutra govori "Bog se javi".
U Opštu bolnicu Novi Pazar primljen je A. I. (52) iz Tutina sa teškim povredama šake, pri čemu su mu amputirana dva prsta, nezvanično saznaje Informer.
Džejms Kameron, danas 71-godišnji reditelj poznat po hitovima poput "Terminatora" i "Avatara" frustrirano je reagovao na ponovljeno pitanje o kraju filma "Titanik".
Svi smo barem jednom razlišljali kako da operemo perjanu jaknu kod kuće, a da zadržati joj savršeni pufnasti oblik. Sada postoji trik koji je posato viralan.
Novinarka Mira Adanja Polak otvoreno je govorila o ličnim žrtvama koje je podnosila kako bi mogla da radi intervjue i reportaže koje su je profesionalno ispunjavale.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar